MAC

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Önhegyezős szemöldökceruza. Formáz, enyhén színez és sűrűbbé teszi a szemöldököet. Könnyű használni, nem kell hegyezni.

6 árnyalatban kapható.

zizitim

2012. július 18.

Ha valaki ugyanannyira utálja a hegyezős cerkákat, mint amennyire én, akkor ez a ceruza egy megváltás. A többi automata cerkához képest jóval vékonyabb a hegye, szóval szerintem pont hogy nagyon szépen precizen lehet vele dolgozni. Nem gondolom, hogy mindenkinek kötelező darab, de én biztos, hogy újra fogom venni, mert nagyban megkönnyíti az életemet. Ja, és persze tartós is, de ezt is elmondták már az előttem szólók.
Mellesleg a szín, amit használok a Stud. Sötét, majdnem fekete hajhoz és hideg bőrtónushoz maximálisan passzoló árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Mirror

2012. július 17.

Én a Lingeringet használom, nagyon szép a színe, és a vékony ceruzának köszönhetően, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

hidewatch

2012. június 19.

Ezt használták rajtam sminkeléskor, még este is ugyanúgy és ugyanott volt, nem kenődik, nagyon természetes színű, ráadásul nagyon jól eltalált szín volt, rajta van a "ha-lesz-pénzem-megveszem" listámon. Azt nem tudom, hogy a tompasága mennyire lehet gond vagy sem, de mivel én nem szedem nagyon vékonyra a szemöldökömet, ezért szerintem nálam ez nem akkora probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

darla666_hungary

2012. február 7.

Én egy olyan lány vagyok, aki egy lakatlan szigetre bizony a szemöldökceruzája nélkül nem indulna el akkor sem, ha ez lehetne az egyetlen sminkeszköz, amit vihetne magával. Évek óta használom ezt az automata ceruzát és semmiképpen sem választanék már másikat, számomra tökéletes. Miért? Mert 1. iszonyatosan pigmentált, épp hogy hozzá kell érinteni a bőrömhöz-szemöldökömhöz 2. nem mászik sehova a nap folyamán nagyon melegben sem, vízálló 3. nem kell hegyezni, mindig tökéletes állapotban van és használatra készen 4. egyszerűen annyira "kézre áll", hogy nagyon kényelmes használni. Picit szokatlan lehet hogy a ceruza maga nagyon vékony, mind a tok, mindpedig a hegye, de ez a tulajdonsága nagyban segít abban, hogy a lehető legnagyobb mértékben kontrollálható legyen a ceruza használata, így nagy precizitással dolgozhatunk vele. Nekem mindennapi használat mellett is kb 2,5-3 havonta kell csak újat vennem. Kb 2,5-szer olyan drága csak, mint egy drogériás szemöldökceruza, és kb tízszer olyan jó termék. Csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Soyala

2012. február 1.

Tartós,természetes hatású,remek színválasztékkal!
Pluszpont hogy hegyezni sem kell és nagyon kiadós,napi használat mellett is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Tartós,természetes hatású,remek színválasztékkal!
Pluszpont hogy hegyezni sem kell és nagyon kiadós,napi használat mellett is!

annamarialado

2011. november 28.

Ma már ezért a termékért nem adnék ennyi pénzt nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 28.

Ma már ezért a termékért nem adnék ennyi pénzt nem éri meg az árát.

Moonee

2011. szeptember 14.

Amikor a MAC-nél akartam szemöldökceruzát venni, ezt ajánlotta az eladó, mert hogy nem kell hegyezni.A színével és a smink tartósságával nincs baj,de nem lehet elég precíz vonalat húzni vele, és nagyon hamar elfogyott. Ez után a sima hegyezőset vettem, szintén MAC és az sokkal jobb! Nem fogy el olyan hamar és nem tompa a vége, mivel lehet hegyezni.Inkább azt ajánlanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate