MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 4000 , Eladó: Fanny20
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lexy00

2022. január 17.

Egy ideje már vágytam drágább árkategóriájú szempillaspirálra és féláron megtudtam venni ezt a spirált. Imádom, ahogy a szempillám kinéz a használatával (csodásan fekete és elegáns), valamint az is bónuszpont, hogy nem szárad rá fél pillanat a pilláimra, ahol esetleg picit összetapadt még ujjbeggyel könnyen tudok igazítani rajta. A lemosása sem túl nehéz, a kétfázisú lemosó simán lehozza vagy a zuhany alatt a cerave olajos lemosója nekem a 3/4-ét leoldja. Nagyjából ennyi a pozitívum, a negatív oldal sajnos erősebb. Ahogy előttem is írták, rengeteg festéket vesz fel a kefe, amit a tubus peremén le szoktam húzogatni, de még ez sem elég, egy zsepivel még érdemes átmenni rajta. Ha az ember haladna reggel és gyorsan szeretne pillát festeni, annak biztosan felejthető. Nekem nem okoz gondot elérni vele minden pillát, festéskor szép az eredmény, viszont a tartóssága is hagy némi kivetnivalót. Nem kell sok időnek eltelnie és pereg a festék, szóval gyakori ellenőrzés sem árt, illetve ha tényleg csak szitál az eső vagy 1-2 csepp esik, akkor is számítani lehet, hogy elkezd lejönni a festék. Összességében nekem nagyon szép pillákat csinál, viszont a tartóssága és a túl sok felvett festék okozta macera miatt, sajnos nem egy megbízható szempillaspirál, ráadásul teljes áron, de akár akcióban sem biztos, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Panni.w

2022. január 16.

Imadom!
Egesz nap fennt marad,en csak gondorites utan a szempillaim vegere teszem fel. Tenyleg hozza a muszempilla hatast, pedig szogegyenes, rovidebb pillaim vannak:)
Amiota ezt a spiralt hasznalom, megerosodtek a szempillaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

Imadom!
Amiota ezt a spiralt hasznalom, megerosodtek a szempillaim.

Sz.Anita79

2022. január 15.

Régebben rendelés mellé küldték ajándékba a minijét, akkor totálisan beleszerettem és vártam egy akciós lehetőségre. Végre eljött az 1+1-es akció és rohantam megvenni. Most vagy változtattak rajta, vagy a teljes kiszerelés vacaksága miatt, de hatalmasat csalódtam! 😒 Rengeteg festéket vesz fel a kefe és vastagon összetapadnak a pillák. Pfff, háromszor annyi idő így a szemfestés. Egy régi másmilyen spirál keféjét kimostam és azzal húzom le ennek a keféjéről ügyesen trükközve, nehogy sok menjen rá, így már szépen lehet felvinni! Azért egy 8 ezres, neves MAC spiráltól nem ezt vártam volna. A színe amúgy szép mélyfekete, napközben tartós, nem maszatolódik a szemhéjra, viszont a párában menthetetlenül feloldódik. Többet nem veszek, az biztos!!! Maradok az évek óta atombiztosan bevált L'oreal és Collistar spiráloknál!

Az ára idővel megugrott. Jelenleg 8800-ért ár/érték arányban túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

Az ára idővel megugrott. Jelenleg 8800-ért ár/érték arányban túlzásnak tartom.

migfe

2022. január 4.

Felütésként azzal kezdeném, hogy ha nem költöttem volna el 8800,- Ft-ot erre a spirálra, már rég kivágtam volna a kukába, így viszont még küzdök vele egy kicsit. Nagyon szerencsés vagyok pillák terén, sok is van, hosszúak is, íveltek is alapból, annyira nem nehéz velük mit kezdeni. A legnagyobb bűn talán az, ha a spirál összetapasztja őket - na ez pont ezt csinálja. Nem extrém póklábas az eredmény, de sok munkám van benne minden reggel, hogy azért nagyjából szét legyenek választva a pilláim. Többen írták korábban, hogy szenvedni kell, mire valahogy kinéz az ember, hát ez abszolút így van: én azzal tudnám szemléletni a felvitel nehézségeit, hogy általában egy fülpuci buci egyik fele elég a mellé kenések eltakarításához, de ennél a szempillafestéknél két fülpuci buci mindkét fele kell. Egy korábbi hozzászólással pedig kifejezetten nem értek egyet, miszerint "haladóknak való spirál", amivel "ügyesen kell bánni", mert hadd legyen már a hülye spirál a hibás, ha előtte 10 másik spirállal normálisan ki tudtam magam festeni, ezzel meg nem. Ezen kívül az én tapasztalatom szerint egy könnycsepptől is kenődik a festék, ami azért elég szomorú, mert egy nem vízálló spiráltól is elvárható - és más spiráloknál tapasztaltam is - a minimális tartósság. Biztos, hogy nem veszem újra a terméket, nekem sajnos nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

magyaremese1999

2022. január 2.

Kis kiszerelésben kaptam mg az adventi kalendáriumban és eléggé vegyes tapasztalataim vannak vele. A festék nekem túl folyós, emiatt sajnos nehéz vele dolgozni és a tartóssága sem a legjobb. Viszont nagyon szép intenzív fekete színe van és ha sokat pepecsel vele az ember akkor nagyon szép műszempilla hatás érhető el vele, de könnyen össze tudja tapasztani a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 2.

sztinke

2021. december 7.

Kis méretben vettem meg, próbaképpen, a kolléganőm ajánlására. Hát, én nem vagyok annyira elájulva tőle. Rengeteg időbe telt, mire normálisan használható lett számomra. A kefével nincs nagy bajom, bár a hajlított kefék valahogy jobban kézre- és szemre állnak nekem. A tartóssága is rendben van, nem kenődik, se nem potyog. A festék is szép fekete, viszont borzasztóan tapasztott eleinte. Mindig egy fél órás művészkedés volt egy üres kefe segítségével, hogy vállalható legyen és ne 3 csomóban álljanak a pilláim. Mostanra száradt be annyira a festék, hogy önmagában tudom használni. Így már valóban nem rossz, szépen hosszabbít, dúsít, de az árát, és ennyi macerát, több hetes/hónapos várakozást nekem nem ér meg, hogy bosszankodás nélkül tudjam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 7.

korzsu

2021. december 6.

Először a mini verzót vásároltam meg (azóta már beszereztem 2x is a nagy változatát), amiben nem csalódtam. Szépen elválasztja a pilláimat, természetes hatást kölcsönözve nekik egy rétegben. Építve azonban szép, drámai pillákat is el tudok érni vele, így minden alkalomra tökéletes választás ez a spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

Catnip

2021. december 5.

Nekem a mini van meg, azt kezdem nagyon megszeretni :) Először nagyon sok festéket húzott ki, így kicsit macerás volt felvinni.
Göndörítővel 2 rétegben látványos, az eddigi legfeketébb spirálom. Ami még nagy plusz, hogy az utóbbi időkben minden szempillaspirál irritálta a szemem, ez pedig nem csak, hogy nem kenődik és pereg, de tök jól bírja a szemem is. Szerintem beszerzem belőle a normál kiszerelésűt is.

Update: 2 hónap után beszereztem a normál méretű spirált is. Nagyon megszerettem és úgy vettem észre, hogy szebb, dúsabb és erősebb pilláim lettek mióta csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

barbivore

2021. november 6.

Ultra fekete, gyonyoru pillakat csinal (az elejen kicsit nehezebb vele, amig meg nem “szaradt be” egy kicsit a tubus), vizzel siman lemoshato, kb 5xre veszem ujra, valahogy mindig ehhez terek vissza. Nem pereg le egyaltalan. Szerintem “haladoknak” valo spiral, mert akkor a legszebb, ha valaki ugyesen fel tudja tenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

adrienn20

2021. június 25.

Nagyon szeretem, nekem csodás pillákat csinál. Hosszítja, dúsítja. Tartós, nem pereg, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.