MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

SzisziAdri

2020. június 11.

Csalódás... :( Karantén idején rendeltem, szállítással együtt majdnem 10 ezer forint volt. A márka és az ár miatt többet vártam tőle.... Ahogy többen is írták előttem, tényleg rengeteg anyagot vesz fel, hiába kenem le az oldalán, akkor is van, hogy összeragadnak a pillák. Én szempilla göndörítőt is használok, együtt egyébként nagyon szép pilláim lesznek (persze csak akkor, ha épp szerencsés vagyok és nincs 5 kg festék 1 pillán). Mindezek után ráadásul nekem totál szétfolyik... felkenődik a szemöldök ívemre és az alsó szempilláim alatt is fekete lesz pár óra elteltével. Fixálóval biztos jól működik, de én hétköznapokra vettem ezt a spirált, ezért minden nap nem fixálok. Aki ezen gondolkodik próbáljon ki hasonló kefével rendelkező drogériás termékeket (Loreál vagy Maxfactor), ők is tudják hozni ezt a színvonalat, ha nem jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Petyus

2020. május 29.

Életem szempillaspiralja! Mondom ezt ugy, hogy már legalabb 10félét kiprobaltam (high end és drogérias egyaránt). Nagyon szép ívelt pillakat csinal. Szerintem egyáltalán nem visz fel sok festéket.
És ami a legjobb, hogy nem potyog, nem kenödik el.
Ezentúl nem akarok mást használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

És ami a legjobb, hogy nem potyog, nem kenödik el.
Ezentúl nem akarok mást használni.

Witchvortex

2020. január 30.

A hozzászólásoktól felbuzdulva vettem meg ezt a spirált és borzalmasan nagy csalódás.
Egyszerűen nem lehet vele dolgozni. Annyi festéket visz fel a szempillákra, hogy egy csomóba áll össze az egész. Percekig kell utána egy tiszta kefével lefésülgetni a felesleget. Pedig maga a festék az nem tűnik rossznak. Gyönyörű mély fekete színe van!

Update: Elkezdett száradni/kifogyni így könnyebb vele dolgozni, de erre kb fél évet kellett várnom.
Esős, párás időben egy pillanat alatt lefolyik, menthetetlenül szétkenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Esős, párás időben egy pillanat alatt lefolyik, menthetetlenül szétkenődik.

farkaslivia

2020. január 29.

Nem vettem meg belőle a teljes méretet. Viszont nagyon elégedett vagyok vele összességében. Nagyon könnyen le lehet mosni, ami nekem fontos egy szempillaspirálnál. Gyönyörű pillákat lehet vele elérni, szépen szétválasztja és kicsit műszempilla hatást eredményez. Egyetlen negatívum talán, hogy a keféjére nagyon sok anyagot vesz fel ezt egy picit le kell húzni felvétel előtt, de összességében nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

iifenopy

2020. január 8.

Szörnyű, nagyon nagy csalódás, Annyira rossz a lehúzója, hogy külön le kell vennem a felesleget a pálcáról, ami persze ilyen árnál nagy pazarlás. Még így is túl sokat visz fel, inkább elnehezíti a szempilláimat, mint bármi jót tenne velük. Senkinek nem ajánlom. Vegyetek Lovely spirált 950 Ft-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Sparklingdiamond

2019. december 1.

Hiába van meg lassan több mint fél éve még így is azt kell mondjam hogy maga a borzalom...Hatalmas csalódás! Nekem is őt ajánlották egyből megvettem a nagy kiszerelést mondván úgy se volt akkor spirálom csak nem lőhetek mellé annyira...na hát igen..annyira..Csomókban tocsog a pillám hiába mondják hogy azon lehet segíteni ..igen és hogy? Vagy szimpla kefével cseszekszik az ember mire alkot valami normálisabb kinézetet vagy kézzel szedegettem le igazán teljesen mindegy mert a kinézet így is úgy is minden lesz csak nem szép!!!
Egy pupa spirál komolyan mondom többet tud és olyan végeredménnyel hogy csak lestem..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

szeliger

2019. november 6.

A karácsonyi kollekcióból rendeltem és kellemes meglepetésként egy teljes méretű szempillaspirál volt az ajándék. Az öröm még nagyobb lett, miután kipróbáltam. A nagy szilikonfej elsőre elrémisztett, de nincs vele semmi gond, tökéletesen lehet kifesteni vele a legkisebb pillákat is. A kefe szépen szétválaszt, a festék mélyfekete. Inkább hosszabbít, kicsivel több volument is el tudnék képzelni, ezzel együtt a mindennapokra tökéletes. A pillákat estére sem nehezíti el, szép íveltek maradnak a nap végére is. A legjobb pedig az benne, hogy gyakorlatilag nem potyog: nekem a legtöbb szempillafesték az alsó szemhéjamon köt ki fél óra múlva, akkor is, ha csak a felső pillákat festem ki. Itt végre alig van pandázás, abban is többnyire én vagyok a hibás, mert elfelejtkezem magamról és a kezemmel ledörzsölöm a festéket. Egy halvány negatívum, hogy az átlagnál lassabban szárad, ezért a felvitelét követően oda kell figyelnem, hogy ne pislogjak úgy egy percig, különben festékes lesz a szemem alatt a bőr, ennél nagyobb hibája azonban ne legyen.
Tőlem megy a maximális csillag, nagyon szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Tőlem megy a maximális csillag, nagyon szívesen használom.

Chrissy

2019. október 19.

Nekem is egy kis minim van, amit nagyon szeretek. Tök cuki, hogy ilyen pici és nagyon sajnalom, hogy nem lehet ilyen kicsiben kapni...nekem ez pont elég lenne, mivel ritkan festem a pilláimat és a szempillaspirálok elvileg csak 6 hónapig jók felbontás után. Alapvetően rövid és hamuszőke szempilláim vannak, nem túl sok, szóval nincsenek nagy elvárasaim, csodakat itt nem lehet tenni. Ami fontos: nezzen ki igényesen a kifestett szempillám. L
Legyen az eredmény fekete, minimalisan hosszabb, íveltebb, ne legyen rögös, ne potyogjon és/vagy kenődjön és ne tapadjanak össze a szálak. Számomra az összeragadt, vastagon festett, csomós pillák igénytelennek hatnak. Akárcsak az extra sűrű, brutálisan és természetellenesen ívelt pislogóbaba style műszempillák, amik partvisként sepregetnek egyes lányok szemhéján, ha már itt tartunk. Kinek mi a szép ugye.
Visszatérve a termékre ez egy nagyon egyszerű szempillaspirál. Kissé hosszú, sűrű de vékony műanyag sörtékkel. Ha szép lassan húzzuk ki éppen elegendő festéket vesz fel, egyenletesen oszlatja el a pillákon, szépen kifésüli azokat, és koromfeketére színezi. Ad egy kis ívet és picit hosszít is, dúsító feelinget én nem tapasztaltam. A szálakat nem tapasztja össze és nem fed vastagon, így kecses, karcsú és az én értékrendemben igényesen elegáns szempillákat eredményez. Talán esti sminkhez bevállalnék egy ennél vastagabban fedő változatot, de nappalra ez nekem tökéletes, ennél nem kell több. Nem rögös, nem potyog és nem kenődik el. Nem lehet vele mellélőni, még egy sietős-rohanós reggelen is biztonsággal használható kapkodós smink készítésekor.
Újravevés: a fenti ár má réginek tűnik, azota biztosan emelték az árát, de nekem már ennyiért se kéne...van, amire sokat áldozok, de a szempillaspirál azon kevés kozmetikum/smink egyike, amire nem vagyok hajlandó annyira sokat költeni és beérem a drogériás olcsóbbakkal. Nem volt ez mindig így, és számos high end darab kipróbálása után arra jutottam, hogy nálam nem teljesítenek annyival jobban, mint amennyivel többe kerülnek drogériás társaiknál, bár tény, hogy az olcsóbbak között nehezebb olyat találni, ami megfelel a fenti elvárásaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

topsminkotti

2019. július 10.

Én azok kevesek közé tartozom, akinek ez a kedvenc Mac spirálja:) Eleve nagyon szeretem az ilyen brutál méretű keféket és a szilkonosokat is. Jó sok anyagot vesz fel, ezért vigyázni kell, hogy ne kenjem össze magam, de összességében nagyon látványos pillákat tudok vele festeni. Amit itt nem említ senki, de nekem nagyon jól göndörít és emel. Szinte mindig használok szempilla göndörítőt, de ehhez a spirálhoz nem kell. Nekem volt már normál és kis méretű kiszerelésű is és én úgy éreztem, mintha a naggyal látványosabb pillákat lehetne festeni (lehet, hogy több anyagot vesz fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 10.

Blenheim

2019. június 15.

Mintám van belőle. Sokszor használtam már, dúsít, de ha hosszítani is akarjuk a pillakat vele akkor tobbszor kell atmenni rajtuk. A tartossaga tokeletes,35-40 fokot is birja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.