MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 4000 , Eladó: Fanny20
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

reka0122

2017. december 17.

Szilikonkefés rimmeles társaihoz képest egy egy nagy előrelépés. Szépen dúsít, és szétválaszt. Nekem a kedvenc szempillaspirálom lett.( a macan belül is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Enc

2017. december 3.

Mintaterméket kaptam belőle ajándékba. Mint minden más a fogyasztókat igencsak megosztó termék, nekem ez is bevált. :D Általában nem jönnek be a szilikonkefés spirálok, de ennek a keféje szépen szétválasztja a pillákat. Nem vesz fel túl sok festéket, mint például az Essence-s vagy Maybelline társai. Ezekkel a drogériás spirálokkal összehasonlítva (más high end spirált nem használtam még) sokkal jobban teljesít és szebb, tartósabb sminket tudok vele készíteni. Aki szeret póklábakat csinálni magának, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

florcsiii

2017. október 5.

Nekem túl hosszú a keféje, és a "sarkokban" nem könnyű vele dolgozni. Maga a spirál jól teszi a dolgát, szépen hosszabbít és dúsít, természetes a hatása. Nap végéig fennmarad az egész, nem potyog és maszatol. A szememet egyáltalán nem irritálja. Nekem egy kicsit olyan mintha kevés festéket vinne fel, bár lehet hogy mostanában megszoktam, hogy minden spirálom 4 kiló festéket visz fel, aztán már ezzel a mennyiséggel tudok dolgozni, a normálissal nem :D Meg vagyok vele elégedve, de ha elfogy, nem fogok rohanni, hogy egy újat vehessek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

bgabryellla

2017. október 2.

A Maybelline lash sensational simán kenterbe veri! Nem mondom, hogy csúnya pillákat csinál..de olyan semmilyen.. ennyit a Lovely spirálja is tud. Ezért az árért azért többet várna az ember.. Egyszer-egyszer felkenem, de biztos, hogy nem lesz a kedvencem; egyértelműen nem fogom újravásárolni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Lulufej

2017. május 24.

A M.A.C. üzletben a sminkmester lány használta rajtam először ezt a szempillaspirált és azonnal ráharaptam, mert az eredmény fenomenális volt. Meg is vettem egy kicsivel később és azóta szárazra használtam a dobozát. Kezdem a pozitívumokkal: Csodaszép hosszú, fekete és dús pillákat eredményez. Hamar megszárad, de nem szárítja keménnyé a pillákat. Nem morzsolódik, nem potyog és nem is kenődik se fel a szemhéjra, sem a szem alá. Ha minimális nedvesség éri, és nem dörzsölöd el, akkor ez után is ugyanúgy ott marad szépen.
És akkor a negatívumok: Borzasztóan nagy a keféje. Ha ez nem zavar, akkor semmi gond, de nekem ez negatívum, mert nagyon óvatosnak kell lennem alkalmazásnál, hogy ne mancsoljam össze szememen a sminket. Rettenetesen sok terméket vesz fel a műanyag kefe, amit én pl. zsebkendőbe törültem felkenés előtt. Mondanom sem kell, hogy így azért a fél doboz kárba vész és még felitatás után is annyi festék kerül a pillára, hogy lemosáskor számtalan vattakoronggal tudtam csak letisztítani(...miközben füstölgött a fejem az idegtől). Amikor már kezdett kifogyóban lenni, akkor lehetett értelmesen dolgozni vele. Szóval szép-szép, de hasonló eredményt lehet elérni a Haute & Naughty-val is és ott a csomagolás is felhasználóbarátabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

_-Mia-_

2017. április 29.

Hol szépek a pilláim vele, hol nagyon-nagyon nem -nem egy megbízható darab, csak akkor vetem be ha úgyis "mindegy", hogy nézek ki... Melóba, hogy ne ijesszek el senkit, kb - de randira vagy ahol szép szeretnék lenni tuti nem ehhez nyúlok! A kefén a festék nekem szigetekben ottmarad, a kupak béna alakja miatt egy horror dolgozni vele. A festék egy csepp esőtől megadja magát, volt hogy reggel miután beértem a munkahelyemre, kolleganőm szólt hogy lefolyt a festék, holott nem monszunban sétálgatok esernyő nélkül dalolva! Tuti nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Pünyike

2017. április 21.

Rendelés mellé választhattam egy mintát három MAC spirál közül. Bár nem ezt választottam, mégis ezt küldték, de ajándék lónak... Egy rétegben teljesen természetes hatást kelt, olyan, mintha nem is lenne kifestve. És tényleg, semmi nem látszik belőle, csak egy kicsit rendezettebbnek tűnik a szempilla. Második réteg már hangsúlyosabb, de drámai hatásra senki ne számítson. Látni, hogy van valami a pillákon, fekete, ívelt, de nem légyláb! Na, a harmadiknál viszont megkezdik násztáncukat a legyek a szempilla körül. Borzalmas három rétegben, legalábbis az én szempillámon. Vastag, összetapad,szálkás. Egyébként hamar szárad, nem pereg napközben, a szememet nem irritálta, eltávolítása is egyszerű. Hétköznapokra, vásárláshoz, orvoshoz, gyereksétáltatáshoz tökéletes. Az értékeléssel bajban vagyok, mert ugye, ki mit vár egy spiráltól. Én hangsúlyt és drámai hatást. Ez a spirál ezt nem adja meg nekem, viszont mégsem pontozom le, mert a természetes hatást két rétegben tökéletesen teljesíti. Ez a kis kence ráébresztett, hogy ilyen spirál is kell a sminkkészletbe, hétköznapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Nessy

2017. április 13.

Borzalom? Nekem igen.
Maszatol, szárít, megkeményíti a szempillákat, nehéz lesz tőle a szemem, nagyon rossz érzés. Az első Mac termékeim között volt, amiket kipróbáltam, egyiket sem szerettem meg, nálam a márka totálisan leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Borzalom? Nekem igen.

zseni

2016. augusztus 5.

nagyon szep tartos szempillaspiral, szuper a formula, de a kefeje egyaltala nem jön be sajnos - mindig le kell kenegetni hasznalat elött, mert tul sok festeket vesz fel (ilyen aru szempillaspiralnal borzaszto pazarlas), es az en pillaimnal nem eri el jol a kefe a töveket meg a szempillavegeket is, ha meg tul sokszor megyek at rajta, akkor elkezdenek összetapadni a pillaim.. emiatt szerintem kifinomultabb, termeszetes sminkekhez nem annyira illik, de egy kaotikusabb "wow-effekt" abszolut elerhetö vele, ha valaki arra palyazik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Nikoletta1992

2016. július 16.

Életem legjobb szempillaspirálja.Szerelem volt első használatra.Gyönyörű hosszu szempillkat csinál.Igazi müszempilla hatás! Pedig sminkes léttemre rengeteget kipróbáltam. Vettem egy haute&naughty spirált is utána mert az ismerőseimnek az van és szeretik, de már bánom mert ez sokkal jobb.Imádom!Nem pereg, nem kopik, nem kenődik.Az egyetlen hátránya hogy túl sok festéket vesz fel, de meg lehet szokni csak eleinte egy kicsit lehuztam a keféről a festéket.D e ezért nem vonok le pontot.Ha tehetném 10csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.