MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shea, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

A MAC legújabb fejlesztése. Midnen eddiginél feketébb és extrább szempillák. Extra könnyű hab állagú formula, amely dúsít, hosszít. Igazi műszempilla hatás.

Ár: 4000 , Eladó: Fanny20
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --

ggydora

2016. június 22.

Nekem csalódás volt. Csak azért adok 3 csillagot, mert tényleg szuper fekete, és nem potyog le, viszont iszonyú sok festéket vesz fel a spirál, és nagyon nehéz úgy felvinni, hogy ne tapadjanak össze a pillák. Ahogy látom, ezt már más is tapasztalta, tényleg tocsog a festékben a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

highnessofcreams

2016. május 19.

Eredetileg nem érte mentem, de mikor megkérdeztem melyik a legjobb szempillaspiráljuk az eladó lány ezt ajánlotta, hogy vele szebb hatást tudok elérni és nem tapadnak össze a szempilláim sem a szilikonos kefének köszönhetően. Szóval tettem egy próbát és úristen milyen jól tettem. Valóban szénfekete, sokkal szebben szétválasztja a pillákat és úgy meghosszabítja, mintha tényleg műszempillám lenne. Tényleg sok festéket vesz fel a spirál, de nekem egy mártás elég mind a két szememre, alsó pillára és felsőre is egyaránt, így több mint fél évig bírta. (Más spirál már 2-3 hónap alatt elfogyott)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Lills

2016. május 15.

A Haute & Naughty-ért indultam, viszont rábeszéltek erre (nem volt nehéz, imádom az ilyen hatalmas szilikonkefés spirálokat).
Nagy kedvencem évek óta a Clinique High Impact Extreme, de szeretek kísérletezni, és azt kell mondjam, megvan a méltó utódja :) Hatalmas pillákat csinál, tartós (sírást tényleg nem bírja, de senki sem mondta, hogy vízálló). Dúsít, szétválasztja a pillákat, nem túlzás, hogy műszempilla hatást ad. Egyetlen negatívum, ami jellemző az összes MAC spirálra, amit eddig próbáltam: gyorsan fogy. Ennek ellenére biztosan újra fogom venni.
Olyan szempontból megértem a negatív véleményeket, hogy a nagy szilikonkefével nehéz bánni, hozzá kell szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Vica89

2016. március 30.

Még csak kétszer próbáltam ki, ezért nem is írok végleges véleményt, de ennyi pénzért kicsit többet vártam. Az Yves Rocher féle spirállal körökkel szebb végeredményt lehet elérni. Ez rengeteg festéket felvesz, a kefe konkrétan tocsog.. várok vele pár napot, hátha javul valamit az állaga, mert így csak egy nagyon drága és bosszantó pénzkidobás volt.

UPDATE: elfogyott, az árához képest elég hamar, viszont a végére kicsit jobban megkedveltem, de leginkább azért, mert elég könnyen le lehetett mosni, ami nagy hátránya is volt egyben, mert egy kiadós sirás után az emberlánya úgy néz ki benne, mint egy részeges pandamaci. 3* nál többet nem érdemel, ár-érték arányban még mindig az yves rocher spirálja viszi a primet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Szabinusz

2016. március 1.

Már a sokadik darabot használom, egyenlőre nem találtam jobbat.
Szépen dúsít, hosszabbít, kiemel és igazi mély fekete színe van.
Igaz, a szilikontüskés fejet meg kell szokni, valóban sok festéket vesz fel, de egyenletesen is adja le, így lesznek maximálisan hangsúlyosak a pillák.
Egész napos viselés után sem pereg, maszatolódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Már a sokadik darabot használom, egyenlőre nem találtam jobbat.
Szépen dúsít, hosszabbít, kiemel és igazi mély fekete színe van.
Egész napos viselés után sem pereg, maszatolódik.

jud

2016. február 2.

Megosztó ez a spirál, én szeretem, a másodikat nyúzom, és szerintem lesz harmadik is. Tényleg sok festéket vesz fel, de mióta ezt használom, hetente egyszer megkérdezik, hogy mikor csináltattam műszempillát. Én pont ezt szeretem, ha már spirál, akkor legyen drámai. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Baagnes

2015. november 29.

Az üzletben ajánlották mikor mondtam, hogy kipròbálnék egy új spirált. Nagy hiba volt megvenni, mert borzasztò! A legrosszabb szempillafestèk amit valaha vettem. Az ecset rengeteg festéket vesz fel, a pillákat összetapasztja ès nehèz vele szèpen dolgozni. Kidobott pénz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

horvathklaudia

2015. augusztus 18.

Tapasztalatom szerint a szilikonkeféjű szempillaspirálokkal nagyon nehéz mellélőni... Amit ez a MAC termék is remekül példáz. Könnyű vele dolgozni, szépen fed, dúsít, hosszabbít, bírja az egész napos strapát, nem folyik vagy pereg le, ugyanakkor könnyen eltávolítható. Jár neki egy esély! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

vonkavilmos

2015. május 14.

Új spirált akartam kipróbálni, és az üzletben a lányok ezt ajánlották. Nagyon szép pillákat lehet vele csinálni, nem pereg, nem nehezíti el őket. Nyáron vígan fesztiváloztam benne, és meg sem mozdult. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Mila85

2015. március 9.

Nem tudom, hogy 3-4 adjak e neki. Mivel ez egy szubjektív dolog, hogy nekem hogy vált be 3 adok. Nekem teljesen olyan mint a clinique high imp. extreme...azt is megutáltam, (mert bazi nagy a kefe, tapaszt mint a franc még hónapok után is). Ez egy fokkal jobb, jobb a kefe, kisebb, de a festék..hát nekem elég sokszor át kell húzni, hogy a kesze kusza nem egyforma hosszúságú ív mentes pilláimból valami kraftosat alkossak. Az a legnagyobb bajom vele hogy tapaszt, és egy tiszta spirál fejjel kell igazgatnom hogy kiléphessek az utcára. Még csak pár napja van meg, de igazából nem érzem hogy újra szeretném venni. Bízom benne hogy bejáratódik, mert ez egy jó spirál, csak lehet hozzám nem passzol. A színe szép fekete (ez a bajom az all time fav clumy defyvel csak h nem elég fekete, de amugy az a volt eddigi legjobb nekem). Szóval ehhez képedt drága volt....inkább vettem volna tőlük ezért a pénzért valami mást, na mindegy ez most nem jött be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.