MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2013. március 22.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymes állagú por púder, amely láthatatlan módon teszi teljessé sminkünket. csökkenti az arc fénylését, ugyanakkor optikailag minimalizálja a pórusok, apró ráncok és bőrhibák láthatóságát. Egy univerzális színben kapható, ami megfelel minden árnyalathoz.  Viselhető sminken és hidratált bőrön is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HerczegNikoletta

2018. március 23.

Eddig bevált, színtelenül fixál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Eddig bevált, színtelenül fixál. :)

cooleva

2018. február 18.

Végre megtaláltam a tökéletes bakingelős púdert, száraz bőrre! :-) Gyönyörűen egységesíti a bőrt, mattít és fixál. Aki ismeri a MAC-et, azoknak írom, hogy...a szokásos MINŐSÉG!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Kaboo

2018. január 25.

Kiválóan működött. Tényleg semmi kifogásom ellene. Pontosabban mégis, ár érték arany.... csodát nem tud és ezért a mennyiségére ez az összeg...
Ennyiért találtok ugyan ilyen jót 3x nagyobb mennyiségben. A mennyisegen túl, hogy nem valami sok még ráadásul hamar is fogy kb 1 honap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

stiles

2017. szeptember 20.

Update: abbahagytam a bakinget vele, nagyon csúnya a flashback. Emiatt már biztos nem fogom újravenni, pedig időközben még a csomagolásával is megbarátkoztam.

Zsíros bôröm van, szóval (fôleg így nyár közeledtével) egy igazán jó púder elengedhetetlen számomra. Ezt leginkább az összetevôi miatt választottam, meg azért, mert már régóta ki szerettem volna próbálni egy loose powdert.

Nem mattít 100%-osan, viszont sokáig kibírja vele a bôröm csillogás nélkül, ami hatalmas teljesítmény. Az ezzel elért szép bôrfény amúgy jobban is tetszik, mint az extra matt finish, amit eddig preferáltam. Jól fixálja az alapozót és a korrektort is, illetve simán hidratáló fölé felrakva is szebbé varázsolja a bôrt. Nem irritál, nem pattogok ki tôle.

Viszont nem vagyok vele teljesen boldog. Elôször is hiába szép csillogós papírdobozba rakták, maga a púderesdoboz katasztrófa, táskába dobni a papírdoboz nélkül esélytelen, mert összevissza porol (amúgy szerintem loose powdert ne vigyetek magatokkal napközben touch-up céljából, most kifejezetten utazásra gondolok a táskába pakolás szempontjából). Otthon használni is nagyon macerás, ha sietek, inkább pressed powder után nyúlok, minthogy ezzel szórakozzak, megspórolok vele 2-3 percet. A kiszerelés pedig nagyon-nagyon kicsi: összehasonlításnak a Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder 29 grammért 38 dollár (kb 10 500 Ft), ez pedig 8 grammért 7400 Ft, tehát ez 2.5x drágább, mint a LM púder, csak azt nem lehet itthon kapni. Leginkább ez bosszant benne, mert nagyon picinek találtam a dobozt, amikor kinyitottam - hiába költök szívesen, ha jó minôségû a termék, szerintem ez 2-3 hónap alatt el fog fogyni, és ez nekem nem oké.

Még nem tudom, újraveszem-e, de amúgy ez egy teljesen korrekt púder, csak a kiszereléssel és a csomagolással van gondom, magával a termékkel nincs. Viszont ezek miatt nem tudnék jó szívvel 5 csillagot adni, így legyen 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Rovett

2016. december 30.

Körülbelül szeretem. Én a face and bodyra használom, hogy ne legyen disco gömb effektus a fejem. Épp csak annyira "mattítja" le, hogy természetes ragyogása legyen a bőrömnek.
Körülbelül bőrtökéletesítő. De ehhez el kell találni a megfelelő mennyiséget. Ami azt jelenti, hogy inkább kevesebb legyen, mint több.
Én ehhez egy közepes méretű duo fiber púderecset használok. Ez a legjobb választás, mivel csak a leghosszabb szálak érnek bele a porba, a többi csak eldolgozza az arcon a terméket.
Egy picit azért eeehhhhh.. Mert nem bír ki egy egész napot. Reggel felviszem, és délre már nyoma sincs. A kiszerelése pedig nem táska barát... Egy kompaktnak lennie kell nálad, ha nem akarsz disco fejet a nap másik felében.
Kifejezetten alkalmi sminktermék. Tehát megjelenésekre, rendezvényekre. Pár órás ceremóniákra tökéletes. Ennyit tud nyújtani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Hilneot

2016. június 7.

Fél éve megvettem, de amikor használom másnapra néhány gyulladt csomó jön ki rajtam. Nem pattanás, valami hasonló. Soha nincs rajtam ilyesmi, csak akkor, ha ezt használom és ezt hónapok alatt rendesen kifigyeltem. Amúgy az állaga/tapintása sem tetszik, mert olyan benyomást kelt, mintha nagyon apróra őrölt üveg lenne ez a por. Feltéve tényleg láthatatlan és pont ezért vettem meg, de nem fogom elhasználni a fentiek miatt. Penzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Enako

2016. április 26.

Mac fun vagyok, voltam és leszek. Mindent visz, láthatatlan és tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

Mac fun vagyok, voltam és leszek. Mindent visz, láthatatlan és tökéletes!

Szabinusz

2016. március 30.

Kellemes láthatatlan por, alapozó és korrektor fixálásra tökéletes. Nem okozott kiütést, pattanást iritációt.
Alapjában véve nekem annyira száraz a bőröm, hogy sosem fényesedik át, de az alapozó/korrektor élettartamát jelentősen megnöveli az arcomon, ráadásul tényleg láthatatlan, így részemről teljesíti a feladatát.
Azt azért hozzá kell tenni, hogy az ígérete ellenére minimálisan sem csökkenti a pórusok és ráncok láthatóságát, cserébe nem is ül meg az arcon vagy a kisebb ráncokban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

helgasnow23

2016. január 2.

Előtte blot pressed powdert használtam, alapvetően nincs sok különbség, de az előző szebben mattítja a zsírosodásra hajlamos részeket, szóval visszatértem ahhoz, miután ez elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Pöti

2015. december 30.

Jó kis púder, teszi a dolgát. Leginkább a NARS Setting púderéhez tudom hasonlítani, mind méretre, mind finishre. A NARS-al nekem szebb a végeredmény, de ezzel is teljesen elégedett vagyok. A doboza tényleg katasztrófa, ahogy kinyitom, ömlik mindenfelé. Egy pufnit tehettek volna bele, legalább a szóródás megakadályozására. Amúgy szépen mattít, a zsírosodást jól kordában tartja, nem csomósodik, de praktikussági okokból én is inkább a kompakt verziót választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.