MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biki-ni, Módosítva: 2013. március 22.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

Selymes állagú por púder, amely láthatatlan módon teszi teljessé sminkünket. csökkenti az arc fénylését, ugyanakkor optikailag minimalizálja a pórusok, apró ráncok és bőrhibák láthatóságát. Egy univerzális színben kapható, ami megfelel minden árnyalathoz.  Viselhető sminken és hidratált bőrön is.

varga

2015. augusztus 13.

Nagyon jó púder. Én csak a szem alatt lévő korrektorra használom, és tökéletes. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

csalii

2015. február 2.

Nagyon klassz kis por, eltünteti a pórusokat és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Nagyon klassz kis por, eltünteti a pórusokat és nem szárít.

scorpionqueen

2015. január 23.

Nagyon szeretem! Az utóbbi hetekben próbáltam sminkkel és smink nélkül csak hidratált bőrre, mindkét módon fölöttébb elégedett vagyok vele. Az alapozót és a korrektort szépen fixálja és rajtam mattítja is, de egyáltalán nem púderes módon, lényegesen finomabb, selymesebb az állaga, mint a púdereknek.
Elalvós-rohanós reggeleken hidratálás után csak átfutottam vele az arcomon. Első alkalommal majd' kiugrottam a bőrömből, olyan szép, egységes bőrképet varázsolt.

De! Az egyetlen, de elég nagy negatívumként a doboz kialakítását, a csavaros tetőt és a nagyon-nagyon alacsony dobozt hoznám fel. Lényegesen mélyebbnek kellene lennie egy ilyen port tartalmazó tégelynek, hogy ecsettel értelmesen lehessen vele dolgozni. Jelenleg a doboz környéke is tiszta por, a csavaros részbe teljesen beleült, serceg benne, amitől hülyét kapok. De ezért nem vonok le pontot, mert maga a termék szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

MadamBarbie

2014. január 8.

Ez egy színtelen fixáló nem "púder" ! Tökéletesen megfelel a célnak és nagyon sokáig elég. Aki naponta sminkel annak érdemes megvennie

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Lino

2013. július 4.

Nem vettem észre hogy a pórusokat, ráncokat és bőrhibákat bármilyen módon minimalizálta volna. Viszont nagyon kiemeli a szárazabb részeket. Ecsettel számomra használhatatlan, pamaccsal kizárólag nyomkodó mozdulatokkal fixálásra elmegy. 7400.Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

biki-ni

2013. március 25.

Első púderem. Szépen lehet vele dolgozni és adagolni. Nem porzik fel tőle az arcom és felveszi az alapozó/bb krém színét, mivel ez egy színtelen púder. Nekem bevált és kb. életem végéig elég lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.