MAC

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Gazdag, krémes formulával, mely vibráló intenzitást ad, fényes dimenziókat és csillogó, gyöngyházszerű hatást biztosítva. A hosszantartó, dúsan pigmentált színek szemhéjpúder alá bázisként is használhatók.

Monika1119

2018. október 19.

Nekem is a Painterlyt ányalat van meg. A kissé zsíros, rejtett szemhélyamon tökéletesen működik. A por állagó szemfestékek sokkal tartosabbak, élénkebbek a színek, és nekem nem ülnek bele a kis ráncokban sem, még 6-8 óra után sem. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Lina14

2018. május 11.

nekem is a painterly van meg, ami egz lilás mályva, a finishe felvitelkor mattos, slymes
pigmentált, elfedi az apsó elszíneződéseket, ereket, és nagyon kevés kell sak belőle
nagyon olajos bőrön valóban megyünk vele valami sokra, 6 óra után beráncosodik sajnos
viszont nagyon szépen leherv rajta szemfestéket eldolgzni, nem fogja meg a pigmentet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

svivko

2018. március 27.

Elég megosztó termék ez a számomra. Nevetséges az ára, ugyanakkor kifogástalan a minősége. Sminkelni vele egy álom, de zsíros szemhéjon megadja magát 6-7 óra viselés után.
Painterly: Legtöbbször használt darabom, matt enyhén púder rózsaszín színű, tökéletes alap bármilyen sminkhez, legközelebb azonban a soft ochre-t fogom megvenni ha ez elfogy, mert a sárgás tónusomhoz az jobban illene.
Let me pop: Legkevesebbszer használom. Más nem is elérhető árnyalat, gondolom rájöttek, hogy nem ez a legjobb paint potjuk. Tégelyben erős metálfényű rose peach árnyalat, felkenve keresni kell a csillámokat, hiába építem.
Groundwork: Tökéletes akár önmagában is, barna szemű társaimnak nagyon tudom ajánlani. Kellemesen pigmentált, szépen eldolgozható kartonpapír színű árnyalat. Szuper darab a no make up make up-os napokhoz.

Érdekelne a tailor gray árnyalat, de bevallom őszintén magában az olajon szemjéman miatt nem tudom a paint potokat jóérzéssel viselni, mert 2-3 óra alatt gyűlnek össze a redőben mindenféle fixálás nélkül.
Ugyanakkor még mindig klasszisokkal jobb, mint amit a drogériás hasonló krémes szemhéjfestékek produkáltak rajtam (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

mosolypotty

2018. március 16.

A Bare Study árnyalatot használom egy ideje. Sokkal tartósabb és élénkebb színe lesz a por szemhéjfestékeknek, mint nélküle. Olvastam más véleményben, hogy az irrizáló árnyalata miatt csak fényes festékhez használják, de szerintem a jól pigmentált matt szemhéjfesték teljesen elfedi a fényességét. Szeretem, hogy picit világosabb, mint a bőrőm, mert így még jobban fedi a fáradt szemeimet, még egy kevésbé erős árnyalatú festékkel is. :)
Nagyon sokáig elég, és nekem pont addigra száradt ki kicsit, mire már alig maradt belőle. Újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Naschkatze

2017. február 19.

Sminkoktatás során ismerkedtem meg a termékkel, szemhéjbázisnak használtuk. Ugyan a Painterly árnyalatot használtam, youtube-os videókban felfigyeltem a Soft Ochre nevű árnyalatra, ami inkább egy korrektorhoz hasonló, matt sárgás bézs színű tónus. Hosszas töprengés után a Soft Ochre árnyalatot rendeltem meg, s szerencsére nem csalódtam.

Tartottam tőle, hogy a szemhéjamon túlzottan sárgás lesz, szerencsére inkább egy kellemesen világos, de nem rikító alapot képezett. Ugyan világos bőröm és sötétszőke hajam van, a szemhéjam területén sötétebb színű a bőr. A Soft Ochre árnyalatra felvitt szemhéjpúder intenzívebb színű lesz, mint önmagában.

Aki nem teljesen bőrszínnel azonos, hanem inkább "szemhéjvilágosító" primert keres, annak a Soft Orchre jó választás lehet a Painterlyvel szemben. Továbbá a Painterly árnyalat talán a rózsaszínes, hideg tónusú bőrszínen szerintem jobban mutat, Állagra is megfelelő, szemhéjon könnyen eloszlatható, nem marad egyenletlen.

A Soft Ochre többfunkciós, korrektornak is megfelelő, illetve egy videóban orra kenve(!) primerként is alkalmazták, ami különösen hasznos lehet, ha valakinek az orrán könnyen "cserepesedik", vagy egyenletlenné válik az alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Judiit

2016. november 10.

Már 6800 Ft :( Jaaaa... ezt onnan tudom, hogy rúzsért mentem, de valahogy már megint egy paint pot ugrott be a táskámba . :) Most a Stormy pink kéredzkedett hozzám. Hát hagytam volna ott ? :)
Huh.... ez egy olyan, de olyan piszkos rózsaszín , ami önmagában is nagyon szuper , de egy kis szürkével füstösítve, no meg mélyítő vonal miegymás és igen flancos sminket lehet rittyenteni . Tartóssága megszokott lerobbanthatatlan...

2015. április 1
Nem fogok bemenni a Mac-be mantráztam magamnak..... a frászt nem . Észre sem vettem és már egy Dangerous cuvée boldog tulaja lettem :) Ez is valami csoda. Szürke csillámos, meseszép. Zöld szeműeknek kötelező darab. Holnap tesztelem élesben, de a többi színből kiindulva biztos az egész napos tartósság.

2014. július 16
Nos... szerintem is csak a neve változott a paint pot-oknak. Érdekes , hogy én is a Painterly-t és a Constructivist-et vettem meg elsőnek. Painterlyt szerintem nem kell bemutatni ( bőrszínű, matt, kiváló bázis ). A másik meg valóban egy metálos , mélybarna árnyalat, amivel kitűnő füstös sminket lehet készíteni. Zöld szemhez is nagyon szép. Mindkettő lerobbanthatatlan rajtam, nálam a BB-nél jobban teljesít.
Ma viszont elvesztem egy újabb árnyalat miatt, ez pedig a Frozen violet.... hát ez valami csoda. Én nem is lilának mondanám, inkább a taupe árnylatok felé hajlik . Lilás, szürkés csillivilli gyönyörűség. És amit a zöld szemmel művel az valami brutális :)) . A zöld még zöldebb és szinte kivilágít az ember fejéből :DDD Tiszta macskaszem :) Áh.... próbáljátok ki ! Kötelezővé tenném minden zöldes árnyalatú szemhez.
Viszont az ára felment , jelenleg 6100 Ft, de meg is éri .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 10.

2015. április 1

2014. július 16
Viszont az ára felment , jelenleg 6100 Ft, de meg is éri .

Esztibeszti

2016. április 7.

Nagyon jó, egyetlen hátránya, hogy könnyen kiszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Nagyon jó, egyetlen hátránya, hogy könnyen kiszárad.

Irudi

2016. január 13.

Tökéletes.

Igaz, hogy drága, de kicsi is elég belőle, és szerintem nagyon jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Tökéletes.

Igaz, hogy drága, de kicsi is elég belőle, és szerintem nagyon jól tart.

Forster

2015. november 20.

Hát, annyi jót olvastam itt róla, hogy én is vettem egyet, természetesen a Painterlyt, mert száz éve az Artdeco alapot használom és már untam, gondoltam ha ennek még egy kis színe is van, talán mégjobb. És nem. Az Artdeco nekem valóban egész nap tart, ez viszont pár óra után szépen elkezdett összegyűlni a redőkben és nagyon ronda lett. Kénytelen vagyok maradni az Artdeconál, mert az ezerszer jobb.Kedves kincsö, nem tudom, hol kell válaszolni. Én Ausztriában élek és elég bonyolult lenne az adás-vételt megoldani szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. március 16.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. A tökéletes matt alap: Painterly. Önmagában is szuper. Extrán tartós még zsíros, fedett szemhéjon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. március 16.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.