MAC

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Gazdag, krémes formulával, mely vibráló intenzitást ad, fényes dimenziókat és csillogó, gyöngyházszerű hatást biztosítva. A hosszantartó, dúsan pigmentált színek szemhéjpúder alá bázisként is használhatók.

zalla

2014. július 5.

A Layin' low és a Groundwork árnyalatról tudok írni. Egy jó szemhéjpúder alapot kerestem, mert semmi sem működött a zsíros szemhéjamra. Az az igazság, hogy kezdetben csalódott voltam, mert 3-4 óra múlva olyan volt a szemhéjam, mintha nem használtam volna alapot. Viszont a legfelső réteg elhasználása után nagyon jól működött a termék: 14-16 óra után is teljesen vállalható volt a sminkem. A színekről: a Layin low a Painterly sötétebb, sárgásabb árnyalatú párja, tökéletes szemhéjpúder-alap. A Groundwork egy satinos taupe, önmagában feltéve is nagyon szép. (Több helyen olvastam, hogy a MAC-ben bizonyos árnyalatok fölött elsiklik az ember a nagy választék miatt, de ha felteszi, azonnal beleszeret. A groundwork esetében nálam ez történt).
Az ára tényleg húzós, de fél évi, majdnem folyamatos használat mellett a tégely negyedénél sem járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

cinoci

2014. február 7.

A Painterly és a Bare Study van meg. Önmagában nem szoktam használni egyiket sem, hanem csak alapként.Tökéletesek, egy egész napot is simán kibírnak a szememen!
A Painterly tökéletes matt alap, nagyon szépen kiemeli a színeket. Bármilyen színhez tökéletes.
A Bare Study-t fényes színek alá használom, nekem a matt színek alá nem igazán passzol a kicsit irizáló arany fénye miatt, a fényesek alá viszont jobban szeretem, mint a Painterly-t.
A következő áldozat a Constructivist lesz! :-)))))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

A következő áldozat a Constructivist lesz! :-)))))))

GlamourAndStyle

2013. december 10.

Csodálatos. A Painterly és a Constructivist színek jöttek velem haza, szerintem a Painterly-t senkinek nem kell bemutatni a sminkes videók, beautyblogok 95%-ának kirobbanthatatlan főszereplője, amit nem is csodálok, mert hihetetlenül univerzálisan használható, akár alapként, akár önmagában is. A Constructivist pedig egy enyhén metálos, selyemfényű csokibarna szín, gyönyörűszép, a kék szemeket pedig mesésen kiemeli.
Bár még csak pár napja használom őket, azóta minden nap értük nyúlok és biztos vagyok benne, hogy bővítem majd még pár színnel a készletet, mert minden egyes forintot megér. 5900 Ft-ért cserébe elég nagy adagot kapunk, szerintem 1,5 évig napi használat mellett is ki fogja bírni nálam, erősen pigmentált, jól építhető és ami a legfontosabb: nagyon tartós! Reggeltől estig a helyén marad a sminkem, méghozzá ugyanúgy, mint amikor frissen elkészítettem, egyik délután sikerült elszundítanom benne és akkor sem tűnt el a helyéről.
Dolgozni egy álom vele, ugyanis ez az "ujjal felvivős" móka a reggeli sietségben a legnagyobb segítség és kezdő sminkelőknek is meleg szívvel ajánlom, mert nem lehet vele hibázni. Aki a precízebb megoldások híve (leginkább szintetikus szőrű) ecsettel is felviheti ha élesebb kontúrokat akar, sőt a sötétebb színek tusként is megállják a helyüket. Nem szaporítom tovább a szót, nem is is kérdéses, hogy 5 csillag jár neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Percoon

2013. szeptember 11.

Painterly árnyalatot választottam, még csak pár napja van meg, de nagyon szeretem, azóta nem is használok mást. A szín gyönyörű, tényleg tartós, hétköznapra magában is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Cirné

2013. március 22.

A modellen a Frozen Violet látható, ez tuti. A Vintage S. nagyon szép, barackos, rezes, diszkrét szín, fáj rá a fogam, de a plusz csillámok egyelőre elijesztettek.

Szerintem a paint potok szuperek, tartósak, praktikusak, de talán a Bobbi Brown hosszantartó szemfestékei eggyel tartósabbak. Azért jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

orchidea8627

2013. február 8.

Ezek a "Pro Longwear" paint potok teljesen megegyeznek az eddigi paint potokkal, csak átnevezték őket. (Összetevők listája teljesen egyezik.)
Ettől függetlenül jók, eddig is imádtam őket.
Ez a pár új szín mind csillámos, színenként eltérő méretű/mennyiségű csillám van bennük. Az egyik szín a Vintage Selection (barackos bézs színű) amit megvettem, ez nagyon könnyen, egyenletesen oszlik, nagyon finom, apró csillámok vannak benne. A másik Dangerous Cuvée névre hallgat, ez egy hűvös középszürke, ebben nagyobb csillámok vannak, ezt kicsit körültekintőbben kell felvinni, de ezt leszámítva hozza a megszokott paint pot minőséget.
Nagyon szeretem őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Ettől függetlenül jók, eddig is imádtam őket.
Nagyon szeretem őket. :)

Makk Zsuzsó

2013. február 8.

Ma a boltban kipróbáltam a 'vintage selectiont'. Sokkal világosabb és lilásabb, mint a képeken. De ettől függetlenül szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.