MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy pirosító, ami természetes színt ad az arcodnak. Mivel erősen pigmentált nagyon keveset kell felvinni belőle, hogy elérd a kívánt hatást.

lipstick

2012. július 23.

A Mac termékeke azok amikben általában nem szoktam csalódni. Nagyon megrémültem amikor először használtam ezt a pirosítót, mert nagyon- nagyon pigmentált. Idővel megtanultam a lehető legkevesebbet felvinni így tökéletes a végeredmény, selymes tapintású és gyönyörűek a színek. Nem ajánlom azoknak akik szeretik gyorsan feldobni a sminket hosszú macera nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 23.

msz0315

2012. június 19.

Gyönyörű színek,könnyed felvitel,nem csomósodik össze az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Gyönyörű színek,könnyed felvitel,nem csomósodik össze az arcon.

hidewatch

2012. június 15.

A sminkelésen a Peaches árnyalatot alkalmazta rajtam a sminkeslány, ez egy szép világosabb barackos szín. A pirosító nem száraz érzésű, érzésre nagyon selymes préselt por. Baromi jól eltalált szín, szinte egyszerre választottuk a színt, annyira illik hozzám. Ha valaki olcsóbb alternatívát keres a Peachesre, akkor jól helyettesíthető, ami most van nekem, az Essence Secret It Girl (szinte ugyanaz a két szín, és az arcomon is szinte ugyanúgy néz ki, talán az essence egy fokkal élénkebb árnyalat, a tartósságára sem tudok panaszkodni, mivel én az alapozóra teszem fel ecsettel, így tartósabb, mintha a már púderes arcra tenném). Fura, hogy ez hogy lehetséges, miközben az egyik párszáz Ft, a másik meg 6000 körül van. Amíg az tart, addig nem veszem meg, mert annyi előnye van az essencenek, hogy sokkal kisebb a csomagolása, táskába ideális méret, ráadásul tényleg nagyon hasonló a hatás, ugyanúgy építhető, nagyon hasonló az árnyalat is. Talán a maccel bátrabban lehet bánni, mert nem olyan élénk a szín, egy fokkal természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

moncsi29

2012. május 22.

Nagyon szeretem,most épp egy barack színűt birtoklok.Kevés kell belőle,erősen pigmentált,ezáltal sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Yndre

2012. május 6.

Szerintem fantasztikus ez a pirosító. Én egy lila (Full of Joy) árnyalatút vettem. Elsőre bizarrnak tűnt, hogy lila, mégis e miatt tetszett meg. Ráadásul gyöngyházfényű pigmentek is vannak benne, ami szépen kiemeli az arccsontot. Nagyon könnyű vele dolgozni, egyenletes fedésű. Már 1-2 ecsetvonással elérhető a megfelelő mennyiség, így nem lesz bohóc hatású az eredmény. Korábban Bourjois pirosítót használtam, de ez mérföldekkel jobb. Érződik rajta, hogy egy profi termék. Én nagyon ajánlom. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

makeupuniverse

2012. április 25.

Sokféle szín van, és közte megtaláltam a kedvencemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Sokféle szín van, és közte megtaláltam a kedvencemet.

Réti_D_smink

2012. február 18.

Szeretem a MAC termékeket, de ez a pirosító családja nem az igazi :-( Nem egyenleges a fedése, vagyis csak abban az esetben, ha felépíti az ember több rétegben. Tartós, de van ugyan ilyen, vagy jobb termék jóval olcsóbban is, melyeknek ilyen vagy még szebb a színük és a minőségük is jobb. Tényleg MAC rajongó vagyok, de minden terméke minden márkának nem lehet maxi jó - szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

glamoureverything

2012. február 17.

Nekem a Fleur Power árnyalat van meg, és nekem nem jött be. Nagyon nagyon pigmentált, a felvitel után bohócszerű a világos bőrömön, ha meg keveset teszek, foltos. Lehet, hogy más színben tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Biocream

2012. február 14.

Szeretem a MAC-es pirosítómat, jó minőségű, tartós, teljesen meg vagyok elégedve vele és mivel dicséreteket is bezsebeltem általa, mindenképpen jár az 5 pont:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

DIAMONDXOXO51

2012. február 13.

Nem nagyon használok pirosítót (anélkül is elég üde, életteli a bőröm) viszont ez nagyon tetszett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.