MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy pirosító, ami természetes színt ad az arcodnak. Mivel erősen pigmentált nagyon keveset kell felvinni belőle, hogy elérd a kívánt hatást.

nafnaf

2012. január 23.

én a dame-ot használom, ami egy gyönyörű halvány rózsaszín. most fogom beszerezni a tenderling árnyalatot, ami egy halvány barack színű. rengeteg árnyalat van, gyönyörű fedéssel. hosszan tartó. ráadásul az üzletben nyugodtan rámutathatsz melyiket kéred, hogy kenjék fel próbából. üzletek: váci utca(ezt ajánlom-mivel itt oda tudsz menni az ablakok elé és természetes fényben is meg tudod nézni, h mi hogyan áll), aréna pláza, westend (ez a legnagyobb üzlet), és az allee (ami azért figyelemre méltó mert az esetenkénti douglas-kuponokat itt fel lehet használni). a mac azért is jó, mert egyszerűen már a doboza, az illata is minőségi termékről árulkodik. nincs drogéria hatás, semmi. csak egy nagyon jó minőségű termék. én abszolút mac-fun vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Adrus03

2012. január 15.

A gingerly arnyalatot hasznalom es nagyon szeretem! Jo a minoseg, tartos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

A gingerly arnyalatot hasznalom es nagyon szeretem! Jo a minoseg, tartos!

knifeofdreams

2012. január 6.

Imádom ezt a pirosítót, abszolút megéri az árát. Én is egy nagyon természetes árnyalatot vettem, de nagyon széles a színválaszték, úgyhogy az ember könnyel elcsábulhat :)
Gyakorlatilag minden nap használom, és a színe mellett a tartósságával is nagyon elégedett vagyok, rajtam enyhe fakulással kibír egy egész munkanapot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Josie

2011. december 16.

Régóta kerestem egy olyan pirosítót, aminek teljesen természetes hatása van. Egy friss, igazi halvány pinket akartam. Nos, hát megtaláltam!:) Nagyon kellemes a színe, nekem világosabb bőröm van, tök természetesen mutat. S a reggeli sminkelés még du. is ugyanolyan, nem nagyon kell utána pirosítani. Nem olcsó, viszont én minden nap használom, de egyáltalán nem látszik hogy fogyna is a tégelyből valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.