MAC

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény
  • Powder kiss: matt, púderes hatású

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 4000 ft , Eladó: GlamKitti
Állapot: Kb 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Ár: 4000 , Eladó: petrara
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Ksari

2013. február 22.

A Kinda Sexy árnyalat van meg, ami mellett a krémmániás cikk miatt döntöttem. Nem bántam meg, tökéletes választás volt. Mivel nem vagyok pesti a beszerzése nem volt egyszerű, de megszereztem. A színe gyönyörű és nagyon tartós. Azt nem merném állítani, hogy hidratál, de nem szárítja a számat, mint a többi rúzsom, úgyhogy nekem ez is elég. A csomagolása nagyon elegáns, és az illata is különleges. Megért minden forintot, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

artbunny

2013. január 30.

Gyűjtő lettem, persze még nem tudtam nagyon túlzásba vinni a gyűjtését, de 3-at így is beszereztem már, annyira szeretem. Hű a márkanévhez az állaga is, és a külseje is. Egyszerű, mégis nagyszerű. Hidratál és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

krszta

2013. január 26.

Hatamas csalódás a nagy MAC-től. Borzalmasan szárít, kimondottan kellemetlen viselni. Egyeltalán nincs komfortérzetem vele. Minden próbálkozásnaál alig vártam, hogy letörölhessem. Nincs luxusérzet, sosem sorolnám a prémium kategóriába. A színek szépek, de a használat rémálom. Maradok a Chanel-nél, ami amellett, hogy szép, isteni érzés viselni is. Sajnálom. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Earl Grey

2013. január 19.

Gyönyörű színük van és finomak :D:D nekem egy rúzsnál ez is szempont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Gyönyörű színük van és finomak :D:D nekem egy rúzsnál ez is szempont!

j.szintuska

2013. január 12.

Nagyon szeretem a MAC rúzsokat annak ellenére, hogy picit szárítanak. Jelenleg az Angel van meg és elválaszthatatlanok vagyunk:D Csodás színek, hatalmas választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

beautygeek

2012. november 26.

Gyönyörűek a színek, a csomagolás igényes. Tégelyes MAC ajakápolót szoktam a rúzsok alá tenni és tartósak. Gyönyörűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

dorottyaa

2012. november 11.

All in all, imádom a MAC rúzsait. Óriási a színválaszték, mindenki megtalálja a kínálatból a kedvére valót. Emellett nagyon tartósak, nem másznak el szájkontúr nélkül sem.
Az első réteget hagyományos módon a tégelyből teszem fel (hidratálás után), erre a rétegre teszek egy leheletnyi púdert, majd a második réteget már ecsettel teszem fel, hogy a széleknél is szép és egyenletes legyen. Ezután a felesleget egyszerűen papír-zsebkendővel itatom fel. És kész is a szuper tartós smink szájra. :)
Színek, amik jól működnek világos bőrhöz, szőke hajhoz és kék szemhez:
Creemsheen: Ravishing, In a Heartbeat (limited)
Amplified: Chatterbox
Satin: Viva Glam Nici

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Színek, amik jól működnek világos bőrhöz, szőke hajhoz és kék szemhez:
Creemsheen: Ravishing, In a Heartbeat (limited)
Amplified: Chatterbox
Satin: Viva Glam Nici

annanoszvai

2012. november 7.

Kedvenc rúzsaim közé tartoznak :)

Satin/ Pink Nouveau: Elég erőteljes, rikító, neonszerű barbie - rózsaszín ányalat. Iszonyatosan tartós, szintén MAC-es szájfénnyel szoktam megkoronázni.Egész nap megmarad a számon, evés - ivás után isnritkán kell újra átmennem rajta.

Satin/ Spitfire (Wonder Woman kiadás): Mély orgonalila színe miatt landolt a nesszeszeremben. Pink Nouveau-höz hasonlóan rendkívül tartós, enyhén krémes, félmatt finishű rúzs. Kifejezetten viselhető, bírja a rohangálós napokat, és egyenletesen kopik. Nem tapasztaltam azt, hogy a szám „közepéről" leolvad,és a szélére kiül, pedig legalább 8-10 rúzsom van, és néhány jó minőségű darab itt vérzett el.

Creemsheen/ Ravishing: Tegnap kaptam születésnapomra, és rögtön teszteltem. Róla is csupa jót tudok mondani... Nagyon különleges, halványrózsaszínes és egy csipetnyit korallos beütése van. Szájon olyan, mintha barackevés után valahogy ottmaradt volna a gyümölcs színe. :) Nyárra tökéletes, egyenletesen kopik, viszont nedves szájra szinte lehetetlen fölapplikálni. Szélszerű előtte egy papírzsepivel mattítani az ajkakat. Enyhén fényes színe van.
Összességében: Bárkinek ajánlanék egy MAC rúzst. Akármilyet. Alapdarab egy igazi nő kelléktárában :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

Kedvenc rúzsaim közé tartoznak :)

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Nekem a Creme d'Nude van meg, még Angliában vettem, azóta az egyik szemem fénye :) Nagyon tartós, kellemes viselni (néhány rúzs nagyon tud szárítani) és szép színe van. Ha több pénzem lenne, biztos vennék még párat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

pöttipanka

2012. július 30.

Honey-Love matterúzs van meg. Jól pigmentált, jó fedést ad, megfelelően krémes, de sajnos nagyon hamar eltűnik a számról.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2