MAC

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7000 , Eladó: helgan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Zember

2019. december 10.

Mint sokan másoknak, nekem is az egyike volt a hőn áhított Mac termékeknek. Első MAC termék, amibe "beruháztam".Nekem a Pinklite árnyalat van meg. Kicsit talán természetesebb vele az alapozóm, de nálam itt ki is merült az előnyök listája. Szeretnék sok dolgot belelátni, de annyira nem megy. Nem adott akkora pluszt a sminkrutinomba, mint amennyit előtte megálmodtam magamnak és amennyi jót olvastam róla. Mindenképp elhasználom, de kicsit drágállom, ahhoz, hogy újravegyem. Ár-érték arányban nekem nem túl nyerő sajnos. Valamiért az "illata" se az igazi, elég természetellenes nekem. Szerettem volna szeretni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

cicamokusz

2019. december 1.

Úgy vágytam rá, hogy kipróbáljam, mert annyian istenítik. Az első Mac termékem és nagyon nagy elvárásaim voltak vele. Nem értem, hogy amit mindenki imád, az nekem miért nem válik be. Pinklite árnyalatot kezdtem használni, de számomra semmi pluszt nem ad. Se szép ragyogást, se üdébb bőrképet, se tartósabb alapozót nem érzékelek. Számomra az árát abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

tothmelitta

2019. november 15.

Nekem nagyon bevált! Tartósabb és természetesebb vele az alapozó és alapozó nélkül is szebbé teszi a bőrömet, egyszerűen egészségesebbnek néz ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

kardamom77

2019. november 1.

Pinklite-ot használom, a 30ml-s kb 2 hónapig vagy tovább elég, szóval megéri sztem.Sminkelés előtt kenem fel s kicsit hagyom beszívódni. Üde, hidratált, pumpált érzetet és külalakot ad, szupejó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

LittleSpark

2019. október 23.

Imádom. Nem csak egyszerű primer, hanem valami csodát tesz a bőrömmel. Amikor hullafáradt vagyok de menni kell dolgozni életet varázsol a bőrömbe. Szép ragyogást ad, nem zsírosít. Legalábbis nálam. A Pinklite-ot használom jelenleg de a pigmentek színe annyira nem látszik. Az alapozóval szépen együttműködik, szépen terül tartós marad és kellemes egészséges ragyogást ad az arcomnak. Egyértelműen marad a kis smikkészletemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Lucus199703

2019. október 19.

En a pinkliteot hasznaltam, gyonyoru kis “belso fenyt” ad a bornek, szepen ragyog tole, en ugy godolom hogy primerkent tulsagosan zsiros , soha nem valt be ha smink elott kentem fel kovetlenul , vagy erosebb sminket csinaltam magamnak aznap, viszont ha csak eppen el kellett ugranom valahova de megis akarsm egy kis fenyt az arcomra ezt kentem fel, erre egy kis pider a problemasabb teruletekre es mar mentem is:) nem ujravevos de nem is olyan rossz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

beauté

2019. október 8.

Nemrég kezdtem el használni. Életem során rengeteg primer-t vettem, de pár használat után mindig rájöttem, hogy nekem valahogy sok, az egyébként száraz bőröm olyan lett sminkelés után, mintha tocsogna a zsírban. :) De ez a termék pozitív csalódás, pontosan azt nyújta, amit kell. Nagyon kellemes az illata is, ami nálam plusz pont. Az arcom tényleg simább és valahogy sokkal jobban mutat rajta a smink. Érdemes kipróbálni, a 30 ml szerintem ár érték arányban elég baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Kyaraaa

2019. október 2.

Alapozó alá tökéletes választás! Sokszor este lefekvés előtt is kenek belőle, így reggelre szép kipihentnek tűnök 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

nezili

2019. szeptember 27.

Régen szerettem, ez volt az első Mac-es cuccom, de azóta felszállt a rózsaszín köd. Nagyon drága, ugyanezt tudja a Maybelline primere - Glamour napokon legalábbis mindenképp - harmadáron. Plusz az legalább nem büdös. De komolyan, ez miért ilyen rohadt büdös?? Rosszul vagyok, mikor az arcomat kenegetem vele... ráadásul nekem mind a két flakonomnál kifolyt alul a cucc és tök undorítóan odaszáradt. Tudom, le lehet törölni, de azért sajnálom a kifolyt terméket, meg amúgyis, ne már... szóval bocsi a rajongóktól, de szerintem is egy kicsit túlhype-olt ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

pont

2019. szeptember 27.

nyáron túl sok volt a zsírosodásra hajalmos bőrömnek, de most hogy nincs 40 fok minden nap, egészen jó. önmagában nagyon szépen mutat egy szép bőrön, van egy különleges, nem túl feltűnő 'ragyogása', de az én bőröm nem túl szép, így 90%-ban használok alapozót, ha utcára megyek. sajnos alapozó alatt ez a fény nem érvényesül, de egy átlagos hidratálónak tök rendben van. csodát nem tesz, de nincs is vele semmi gond, nem irritál, szépen terül rajta az alapozó.

highlighterként használva is nagyon szép, de nem valami tartós sajnos. kicsit túl van hypolva, de tényleg nem rossz termék. külön jó, hogy kisebb kiszerelésben is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)