MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

fleur83

2017. október 14.

Egyre jobban szeretem. Önmagában nekem nem hidratál eléggé de fényvédő, alapozó, cc krém alá kenve imádom. Este szérum helyett vagy mellé használom. Alapdarab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

vanesszakiss

2017. október 8.

Alapozó alá ajánlották nekem, viszont nemcsak akkor, hanem sminklemosás után, vagy egy smink nélküli napon is tökéletes. Selymes, egyenletes lesz tőle a bőröm és tartósabb lett a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

MadKat

2017. szeptember 27.

Egyetértek az előttem szólókkal, akik azt írták, hogy ez egy csodaszer, főleg, 30-40 fölött. Nem igazán lehet szavakba önteni, azt látni kell.. : )
Olyan nagyon kis üdévé, frissé, fiatalossá teszi az ember lányát. Én is keverem ELDW-el, illetve néha csak fölé kenem, highlighterként.. De már primerrel is próbáltam, úgy is csodásan működik. Egyedül az ára, amit nem nagyon szeretek... de előnyére legyen mondva, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Tündérvirág

2017. szeptember 14.

Alapozó alá használom néha ( még csak utazóméretben van meg). Mintha jobban elterülne az alapozó a bőrömön tőle. A bőröm is selymesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Katulin

2017. szeptember 9.

Szuper termék, megéri az árát. Jót tesz a bőrömnek és mint ahogy azt az előző véleményező írta, nálam is jó barátságot kötött az ELDW alapozóval. Ezt az alapozót én magában nagyon utáltam, de a strobe cream fölé kenve nagyszerűen mutat és elképesztően tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Bog

2017. szeptember 5.

Alapjáraton nem értem ezt a terméket, még is 5 csillagot adok neki, mert megmentette az életemet! Hogyan? Mindjárt írom, előbb nézzük a tényeket:
Eredeti funkcióját tekintve ez egy primer, szerintem arra nem alkalmas. Highligter? Szóba sem jöhet, mert arcra kenve láthatatlan lesz. Arckrémnek egész jó, jót tesz a bőrnek, csupa jóság van benne, de a csillogása miatt csak éjszakára tudnám elképzelni, akkor meg minek a strobing effekt? Az illatától rosszul vagyok! Citromos WC illatosító! Hogy ez hogy jutott eszükbe a MAC-eseknek?
De hogy miért is életmentő számomra? Már írom is! A nagy hype hatására én is megvettem Estee Lauder Double Wear alapozóját. És hát kikészít! Nagyon szép, nagyon tartós, nagyon matt, de kiszívja az életet az arcomból! Olyan lesz a bőröm tőle, mint egy múmiáé, pedig még nem tartok ott korban, és alapjáraton zsírosodásra hajlamos bőröm van! Minden féle kombót kipróbáltam: hidratálók, primerek, olajok, más alapozókkal keverve, de sehogy sem volt az igazi. Aztán egy itteni eladótól vettem egy strobe creamet, hátha. És bejött! Így sem egyszerű a rutinom, de legalább már vállalható az arcom és nem kell kukába dobnom egy 13ezres alapozót! Jól aláhidratálok egy fényvédős Vichy hidratálóval, az alapozót keverem a strobe creammel kb 2-1 arányban és egy nedves blenderre cseppentek egy csepp arcolajat, ezzel ütögetem a bőrömbe. Így használható az alapozó. Amíg ez az alapozó el nem fogy addig marad a készletemben a strobe cream is. És tényleg szép lesz tőle a bőr, hidratáló krémként nagyon tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Rakavili

2017. szeptember 1.

Elsőszámú csodaszer 35 fölött, imádom!!! Legtöbbször highlighterként használom, olyan finom fényt ad az arcnak, amit nem is lehet jól leírni. Tökéletesíti a sminket, nagyon szép a hatása. Tesóm szerint nyaraló Barbie arcom lesz tőle, bármit is jelentsen ez :) de 40 évesen bóknak veszem. Nekem kb 1 évig elég a nagyobb tubus (ami nem az utazó méret), mindennapos használat mellett. Drága, de minden pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nati1234

2017. augusztus 28.

Hát hol is kezdjem... mondjuk ott hogy a MAC termékeibe szerelmes vagyok szó szerint. Mint ahogy ebbe is. Alapozó alá használom (mac alapozóm alá) és nagyon jó az össz hatás. Természetes fényt ad az arcomnak nem lesz túl matt így nyáron is simán használok hozzá highligtert is és nem úgy nézek ki mint egy disco gömb. Tegyem hozzá kombinált bőröm van és még így is gyönyörű. Biztos hogy újra veszem! Nekem a kisebb utazós szerelése van meg és igy is ki bír 1 évet nekem simán. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

csill87

2017. augusztus 15.

Ud.: Jöttem feljebb pontozni. Nem csodaszer nekem továbbra sem, de már látom a hatását, sokkal könnyebben terül az alapozó és üdébb tőle a bőr. Nem értem a dolgot, érdekes termék.

Egy hónapja próbálgatom. Ami mindenképpen pozitív, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet. Meg az illata is kellemes, nekem tetszik.
A hatását viszont egyszerűen nem látom, pedig mindenhogy próbáltam már. Kentem vékony és vastagabb rétegben, két vékony réteget is kentem egymásra. Egyszer azt csináltam, hogy az arcon egyik felére feltettem, a másikra pedig nem, majd pár óra múlva megnézegettem és semmi különbséget nem láttam a két oldal között. Még annyi tippem maradt, hogy lehet az alapozómat nem szereti, majd kipróbálom mással, de jelenleg csak egy van itthon, amit nagyon szeretek, szóval vehetek emiatt egy másikat majd :D
Csak az utazó kiszerelést vettem meg, szóval nem volt drága, de azért az, hogy nagyítóval kell keresni a hatást, azt túlzásnak érzem. Még nem adom fel, háta összebarátkozunk még, de újra venni nem fogom, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Harmatka

2017. június 14.

Azt hiszem, ez lesz az egyik kedvenc Mac termékem. Primerként használva az alapozó szépen siklik rajta és egyenletesebben fed. Imádom, hogy a krémben lévő apró csillámok átütnek az alapozón, diszkrét ragyogásba vonva az arcomat. Ha ezzel a krémmel kezdem a napom (és a sminkem), az arcom kipihentebbnek és frissebbnek tűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)