MAC

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 3400 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, egyéb esetben posta
Ár: 7000 , Eladó: helgan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
doramora

2017. március 21.

Az enyhén rózsaszínes árnyalatát használom, de egyáltalán nem ad semmilyen extra színt a bőrnek, ha talán valaki emiatt aggódna. Kevés elég belőle, hamar beszívódik és sokkal könnyebben "csúszik" az alapozó a bőrön. Szerintem ad egy kis plusz hidratást a bőrnek és az alapozó is szebben mutat, de olyan hú de nagy változást nem vettem észre, mint amikor még nem használtam a bőrömön. Azért rendeben van a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

skin

2017. március 20.

Kipróbáltam,sikerült itt vennem erre a célra egy kis mennyiséget. Bevallom arra voltam kíváncsi ,hogy mennyire hasonlít ez a krém a Lush ,,Légy fiatal '' kencéjére. Jelentem nagyon. A különbség annyi,hogy amíg a Lush krémje enyhén rózsaszínes addig ez sima gyöngyházfényű. Azonban úgy tudom már a MAC is forgalmaz több árnyalatot ebből a krémből. A két krém állagában is van némi eltérés a strobe sokkal vizesebb könnyedebb míg a Lush inkább sűrűbb állagú. Mindezek által az utóbbi sokkal gazdaságosabb is. Mégis ami miatt e mellett tenném le a voksomat az ,hogy ez kevésbé csinál az ember arcából diszkógömböt és az összetevői sokkal barátságosabbak. Nem tartom csodaszernek az viszont kétségtelen ,hogy előnyös lehet ha fáradt a bőrünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

b0rzi

2017. március 19.

Kis kiszerelésben van meg, bőven elég is annyi, így is alig használom. Eddig sosem használtam primert, ezt mondjuk ilyen céllal vettem, de nem sok különbséget vettem észre... Ha vastagon, ha vékonyan kenem, akkor is úgy nézek ki, mint Michael Jackson zoknijainak szerelemgyereke... :D
Viszont imádom az illatát, és nagyon puhává teszi a bőrt, de nekem ijesztő mennyire ragyogok tőle.
(mondjuk ha nem hihetetlenül erős lámpáknál vizsgálnám hanem természetes fényben...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

ludri97

2017. március 16.

Hidratalokent hasznalom sminkeles elott az arcomra :) nagyon szep lesz a borom tole es ha ra sminkelek akkor is latszodnak az apro pici csillamok . Csodaszer! Igaz, az illataval nem vagyok kibekulve , de egyebkent nagyon jo termek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

jirka

2017. március 11.

Annyiszor ugrott elém ez a krém itt a KM-en, hogy megvettem :) 3 hétig használtam, napi szinten, egy hétig nem, aztán újra elővettem. Száraz, érzékeny, rozaceás bőröm van. Nekem hamar felszívódik (nagyon is), erős illatú, misztikusan csillogós krém. Nálam pont az ellenkezőjét csinálta pórusok terén (pedig nem tágak) beleült a kis lyukakba, és fehér pontszerűen kitüremkedett :) Pöttyös Panni, kábé, fehérben. Pluszban 1-2 dudort (nem pattanás) feldobott. Hiába tettem rá BB krémet vagy napvédőt úgyis. Nos, nyakra elkennem, oda jó lesz. Hálás vagyok a kis kiszerelésért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

daisydream

2017. március 1.

Primerként használom, alapozó alá viszem fel.Szép fényt ad az arcomnak, és a végeredmény is sokkal látványosabb,ha ezt kenem fel a sminkem alá. Viszont nekem sajnos kijönnek tőle a pattanásaim,illetve kipirosodok ezért csak ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

90210

2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Egyszerűen imádom!

brethalia

2017. február 22.

Nem hiszem, hogy véleményeztem már terméket pár órával vásárlás után, szeretem tovább próbálgatni a dolgokat, de ezt muszáj. :)

Az utazóméretet szereztem be én is, MAC-hez képest ez egészen korrekt áron van. Kipróbáltam és sok dolgot nem vettem észre az arcomon, egy kicsit csillogott, aminek nem is igazán örültem (később már nem tapasztaltam csillogást). Állítólag hatásos fáradt arcon, és az én két napja kialvatlan és meggyötört fejemen nem lett volna nehéz dolga javítani.

Kezdtem is csalódott lenni, hogy bedőltem a bimbózó MAC-mániámnak, megvettem egy tök felesleges krémet, ám kicsit később észrevettem, hogy a krém tényleg kiegyengette az arcomat, sokkal egyenletesebb a tapintása, és mintha ez még látszódna is a bőrömön.
Bízva abban, hogy ez nem csak placebo hatás, merem ajánlani a terméket, a hidratálást és simítást, amit ígér, hozza. :)

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

A mínusz egy csillagot amiatt adom, mert hihetetlennek érzem, hogy 30 ml 3600 forint, 50 ml (ami tehát még csak nem is a duplája) pedig 10100 forint. Értem, hogy a nagy spécibb meg minden, de... ennyire?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

(Ha meg hosszútávon nem, akkor majd UP-olok.)

barbidu

2017. február 22.

Nagyon-nagyon kedvelem ezt a krémet. Általában az alapozó alá szoktam vékonyan felvinni, s hihetetlen, hogy mennyire friss hatást tudok vele elérni, még a legnehezebb reggeleken is. Remekül egységesíti a bőröm, pont erre volt szükségem. Van, hogy csak úgy az esti arcápolási rutinom után is ezt kenem fel. Szerencsére nem okozott kiütéseket, pattanásom sincs több tőle, szóval ez nálam must have! Valószínű, hogy ha elfogy, akkor a teljes kiszerelést veszem meg, bár ez a 30 ml is nagyon lassan fogy, pedig nincs olyan nap, hogy ne használnám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

nikolett

2017. február 21.

Már használom egy ideje és hiánypótló krémnek tekintem. Nem sok ragoznivaló van rajta: azt tudja, amit más nem. Éppen ezért remélem, hogy mindig lesz annyi pénzem, hogy vegyek belőle, nélküle már nehezebben indulna a reggel.

Első kiforrott vélemény: Én is nagyon megszerettem. :) Az alapozó alá használom, hihetetlen, hogy fel tudja turbózni az összképet. Más termékekkel együtt sem kukacoskodik (szó szerint), a bőröm pillanatok alatt beszívja. Ez egy szép nagy csillagos ötös.

Szokatlan még nekem és nem biztos, hogy tegnap megfelelően alkalmaztam/vittem fel, meg kell még tanulnom vele bánni. Amit észrevettem az az, hogy a bőrhibákat szépen kendőzi, egészséges hatású lesz az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)