MAC

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7000 , Eladó: helgan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
nikolett

2017. február 21.

Már használom egy ideje és hiánypótló krémnek tekintem. Nem sok ragoznivaló van rajta: azt tudja, amit más nem. Éppen ezért remélem, hogy mindig lesz annyi pénzem, hogy vegyek belőle, nélküle már nehezebben indulna a reggel.

Első kiforrott vélemény: Én is nagyon megszerettem. :) Az alapozó alá használom, hihetetlen, hogy fel tudja turbózni az összképet. Más termékekkel együtt sem kukacoskodik (szó szerint), a bőröm pillanatok alatt beszívja. Ez egy szép nagy csillagos ötös.

Szokatlan még nekem és nem biztos, hogy tegnap megfelelően alkalmaztam/vittem fel, meg kell még tanulnom vele bánni. Amit észrevettem az az, hogy a bőrhibákat szépen kendőzi, egészséges hatású lesz az összkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Hanna83

2017. február 19.

Megvettem, mert annyian dicsérték..Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Nem hidratál eléggé, zavar az illatanyag benne. Ha felkenem, akkor ad egy kis színt, "ragyogást" az arcomnak, de egyrészt én a hatását nem érzem látványosnak, másrészt pár óra múlva már semmit sem látok belőle. El fogom használni, de már alig várom, hogy elfogyjon, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

nanne

2017. február 19.

Primerként,alapozó alá is szeretem, de akkor nem nyújt olyan kimagasló teljesítményt, viszont alapozóba keverve nagyon kellemes az összhatás. Az utazó méret is egészen sokáig elég, szerintem ár-érték arányban nagyon megéri. Anyukám is szereti, neki is be kellett szereznem.Csodát nem tesz, de sokkal szebb és egységesebb lesz tőle az arc önmagában is. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

carmenjade

2017. február 19.

Smink alatt nekem semmilyen hatása nincs, hidratálóként pedig nem elég. Egyelőre bőszen használom, hátha én csinálok valamit rosszul. Smink fölé szép strobing hatású, de arra viszont hétköznapokra sok nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

algoritmus

2017. február 17.

Nekem is a kisebb kiszerelés van meg. Sokszor csak magában, alapozó, bb vagy púder nélkül használom. Egységesíti, finoman csillogóvá varázsolja a bőröm. Ha sminkelek rá, akkor tartósabbnak érzem utána az eredményt. Alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Gift Box

2017. február 6.

A 30 ml-es kiszerelés meglepően sokáig elég, pedig gyakran használom, és általában majdnem az egész arcomon, persze kis mennyiségben. Én szoktam felvinni alá egy vékony réteg nappali hidratálót, utána jöhet ő, majd egy kevés korrektor és púder. Szépen a helyén tart mindent, de ami a legjobban tetszik benne az az, hogy kicsit egységesíti a bőrt, és táplálja is a szuper összetevőknek köszönhetően. Újravevős, amíg csak gyártják (remélem örökké).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

szysszy

2017. február 3.

Csodás! Már egy éve használom. Fáradtabb reggeleken mindig ezt a krémet hívom segítségül, hidratál és feltölti élettel a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

kariw3

2017. január 17.

Imádom!!! Nagyon kevés elég belőle, nem használok alapozót, de ettől nagyon szép lesz a bőröm. Az utazó méretet érdemes belőle megvenni, az éri meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

peto.kittus

2017. január 16.

Megtisztított arcbőrre szoktam használni smink alá. Ahogy a leírásában is van ez egy nagyon jó primer. Nagyon jól hidratál, s valóban szép egységes bőrképet ad. Nem nehezíti el a bőrt, nem hagy zsíros érzést. Nagyon gyorsan és könnyen beszívódik. Ha megfelelő primert keresel ami hidratál EZ AZ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

fajkaagi

2017. január 11.

A fakó beesett arcomnak nagyon jót tesz. A nyári időszakban nem használom, azonban főleg télen tökéletes, szinte csodaszer. Lefekvés előtt többet kenek az arcomra, szinte arcpakolásként használom, reggel a tisztítás után smink előtt kevesebbet felvíve még nappali arckrémre sincs szükség. Szeretem a sokoldalúsága miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)