MAC

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7000 , Eladó: helgan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Lencseee

2016. augusztus 26.

Rovid hasznalat utan meggyozott! Pont ilyen primert kerestem (Koszi Gigi!-ecsetelo.blog.hu)!!!!!! Nem ul bele a rancokba, sem 1-2 ora, sem 8-10 ora utan. Es szem alatti karikak elfedesere is meses(nem tudom hogy csinalja?!:-)). KoszonomKoszonom!!!!!!Ezt csak ajanlani tudom!!!!

Update: Eljött az ideje, hogy huzamosabb mindennapi használat után is értékeljem: Én a EL DW light feltételét követően kenem a szem alatti karikákra, és továbbra is érévnyes, hogy valamilyen csodás optikai csalódás következményeként, úgy eltünteti a karikáimat, ahogy eddig semmilyen korrektor nem volt képes. Maximális elégedettség még mindig! egész arcra nem használom, valószínűleg majd csak a sima DW-nél fog ez bekövetkezni.

Update2: Sima EL DW alá használtam. Huh, lerobbanthatatlanok együtt, nem ül bele semmi a ráncokba, estig csodás az arcom...Nos, szuperlativuszok!:-) Primer, korrektor: ***** (photoshopfeeling;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Tiane

2016. augusztus 8.

Nagyon szeretem, élettel teli lesz tőle az arcbőröm és az illata is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Nagyon szeretem, élettel teli lesz tőle az arcbőröm és az illata is szuper.

Nikoletta1992

2016. július 16.

Nagyon szeretem, szépen feltölti a pórusaimat.tetszik, hogy enyhén csillámos de felkenve csak egészségesebb bőrszinem lesz mivel alapozót soha nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Cannes

2016. július 8.

Hát szerelem időnként -5-év kellemes illat van csak úgy magában is használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Hát szerelem időnként -5-év kellemes illat van csak úgy magában is használom

Izabel

2016. június 9.

Ez az első MAC-es termékem és egészen biztos, hogy nem az utolsó! Szépen együttműködik a PC szérummal és a Babor alapozómmal. Nagyon gyorsan felszívódik és a végeredmény tényleg ragyogó, hidratált! Hosszú órák elteltével is "érezni" a hatását, a zsírosabb T-zónám mattításába is besegített. Abszolút must have termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

mano

2016. június 5.

Teljes arcra csak egyszer-egyszer használtam, de amint ráteszem az alapozót, nem sokat látni belőle. Az tény, hogy az alapozóm tartósságát sokszorosára növelte, csak pont az a szép, életteli, ragyogó bőr tűnik el ha ráteszem. Highlighterként is próbáltam, de úgyis hamar beszívja a bőröm és pár perc múlva már semmi se látszik. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Soly77

2016. május 23.

2016/05/23
jajj már megint elvitt a marketning magával, mégsem olyan jó nekem! Nagyon zsírosít a T vonalam délutánra nagyon fényes, most pihen a polcon lehet megvárom az őszt vele de az is lehet hogy nemsokára túladok rajta, így ha esetleg nálam fog elfogyni nem hiszem hogy ujra veszem.
Így kell a jónépet megvezetni kérem!
Összességében nem ér ennyit na!!!!

2016/02/11
Ó jeee, mostmár nekem is van! Tényleg ragyogó bőrképet ad, nagyon tetszik, kb -5 - 10 év. Valóban kicsit fényesebb a bőr mint a mattító cuccok után, de az előttem szólóval értek egyet ki kell nőni a matt vakolásból :-) A pofim nagyon szereti... a sminkes polcom uj szuper darabja! Imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

2016/05/23
Így kell a jónépet megvezetni kérem!
Összességében nem ér ennyit na!!!!

2016/02/11

Janetglamour

2016. április 26.

Én imádom, szuper ragyogó tőle a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Én imádom, szuper ragyogó tőle a bőröm

anna990

2016. április 17.

Primernek vettem az Estée Lauder DW alá. Nekem nagyon hülye bőrtipusom van. Az orcáim kegyetlenül ki tudnak száradni, és katasztrófa rá alapozni, aztán meg átzsírosodik egy óra alatt. Ez a krém.. hát, többé-kevésbé bevált. Sokkal könnyebb rajta szétoszlatni az alapozót, meg tovább is tart. Amit nem szeretek, hogy kiemeli a tág pórusaimat. Télen imádni fogom, most hidratáló és fényvédő után kezdem soknak érezni. A travel size sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Bunnylove92

2016. április 9.

Hmmmm......nehéz leírni, hogy mit gondolok a termékről, mert így leginkább semmit. Az itteni vélemények vetették meg velem, nagyon meggyőzően írtatok róla. Lehet túl fiatal vagyok, nincsnek még ráncaim és emiatt maradt el a wow-hatás. Az illatát nagyon szeretem, tulajdonképpen nem érzem olyan száraznak a bőrömet nap végén (mint egy sima krémnél), és ez pozitív, viszont nekem nem tartósítja a sminkem se. Az üzletben elégedett voltam a kiszolgálással, nagyon kedvesek voltak mind a három Mac-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)