MAC

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. december 6.

Ár:   3600 Ft és 11 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 7000 , Eladó: helgan
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
erika0325

2016. április 8.

Sokáig gondolkoztam, merjek e írni:-) Elolvastam a véleményeket, ha ennyire szereti mindenki, nekem is kell persze, bár nem siettem megvenni, de a barátnőmnek elfogyott, és itt a szuper vélemények hatására kialakult egy kis készlethiány. Külföldre utaztam, és ott ezek szerint nincs krémmánia, mert volt készlet, megvettem neki, hát megvettem magamnak is. Namost vagy valamit rosszul csinálok, vagy csak vak vagyok, de nem látom az eredményét, és az a parabén ott a végén is nagyon zavar. A kis kiszerelést vettem, még nem adom fel, próbálkozni fogok, de egyelőre a véleményem olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

0808

2016. március 12.

Nahát erre a kencére mondom azt először, hogy nélküle ugyan lehet élni de így 40 fölött már nem érdemes!!!! Sőt nem szabad. Bespájzoltam belőle:) VARÁZSSZER az egyszer tuti! 10 év mínusz. A hidratáló fölé rakom, az alapozó /BB sokkal szebben fölvihető szépen siklik rajta. Nekem nem túl sok, normál kissé vízhiányos bőröm van. Egyébként meg az általa kreált fény és egy zsíros fényes, fénylő bőr között ég és föld a különbség. Nem hiszem, hogy összetéveszthető a kettő. Bátran ajánlom ezért zsíros vagy kombinált bőrre is egy kis odafigyeléssel, tapasztalattal roppant jól alkalmazható itt is. LÁNYOK!! ALAP DARAB!!! 1000000 csillag és köszönet akinek kipattant a fejéből eme csoda!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

starkadri

2016. március 11.

Óóó az anyád úristenit te kis strobe :D Hát az biztos h minimum vénlány koromig újra kell majd mindig vennem, ha még kapható lesz :)
Normál bőröm van, az arcom szélén kissé száraz, ez a krém pilanatok alatt beszívódik, én kifejezetten szeretem az illatát, és hát amilyen gyönyörű rgyogó lesz tőle az arcom azt imdáom benne a legjobban. Jobb napjaimon csak ezt használom a reggeli rutin után, nuku BB, CC, alapozó, annyira szuper.
És én is használom arccsontra smink fölé is, szuperül ki lehet vele emelni a kiemelendő részeket. Sokoldalú kis csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

wdorika

2016. március 8.

Kombinált bőröm van, de nekem is szuperül beválik. Ha nincs kedvem alapozót feltenni, vagy szimplán pihenős napom van, akkor jön Ő. Csak úgy ragyog tőle az arcbőröm. Kevés kell belőle, és a T-vonalra vagy nem teszek belőle, vagy csak keveset. Még arckrém nélkül nem próbáltam, lehet, hogy úgy mehet mindenhova. Mindenesetre nem válok meg tőle, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 8.

orchidea8627

2016. március 8.

Hogy én ezt még miért nem véleményeztem??? Érthetetlen...

Egyszerűen imádom ezt a krémet, rendszeresen használom, a bőröm pedig imádja.
Smink alá használom leginkább, nagyon szépen hidratál és gyönyörűen tapad rá a smink, főleg a szem alatt vettem észre hogy sokkal szebben mutat rajta a korrektorom, szinte a bőrhöz "vonzza" az anyagot.
Ha nagyon száraz és hámlós a bőröm este is használom és belecseppentek 2-3 csepp csipkebogyóolajat, a bőröm nagyon hálás érte.
Természetesen max pontot adok, de azt azért meg kell említenem hogy a travel size csomagolása sokkal jobb mint a teljes kiszerelésé. Utóbbi flakonja annyira kemény hogy úgy kell kiszenvedni a tubusból a krémet. Nagyon remélem hogy újracsomagolják valami puhább, könnyebben kezelhető tubusba. Ezt leszámítva szerelem. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Hogy én ezt még miért nem véleményeztem??? Érthetetlen...

Egyszerűen imádom ezt a krémet, rendszeresen használom, a bőröm pedig imádja.

nicolpiper

2016. március 2.

Remek kis termék, tökéletes primer. Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg és nem csalódtam benne :) Reggel a MAC korrektor alá kenem hogy ne száradjon ki a bőröm, plusz egy kicsit az arccsontra is rakok, hogy hangsúlyosabb legyen, arra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Teenwolf1990

2016. február 26.

Az utolso travel flakont hoztam el a Váci utcai üzletből 👏🏻 Imádom! 💪🏻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 26.

Az utolso travel flakont hoztam el a Váci utcai üzletből 👏🏻 Imádom! 💪🏻

mlilla

2016. február 26.

Végre az enyém ez a kis szépség! Alig vártam már! Gyönyörű bőrképet ad! Az eladó szerint heti 2-3 nap szabad csak használni teljes arcra, hát meglátjuk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

anitanatalia

2016. február 18.

Száraz bőrüknek csodaszer. Rajtam a legtöbb fényes alapozó mattnak tűnik, annyira száraz a bőröm. Mintha beszippantaná az arcom a fényt... Amikor ezt használom alapozó/BB alá sokkal szebb az eredmény, az ismerőseim is észreveszik olyankor, hogy nagyon egészségesnek tűnök. Eltünteti a száraz részeket az arcomon és életet lehel a fakó bőrömbe. Zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

erika81

2016. február 17.

Nagyon kíváncsi voltam erre a krémere. Olyan szépeket írtatok róla.
Több eladóval is beszéltem volt aki ajánlotta kevert/zsíros bőrre, volt aki nem. A kíváncsiságom győzött és amint feltöltötték a készleteket vettem egy 30 ml-s kiszerelést.
Reggelente minimális mennyiséget használtam az alapozó/bb krém alá. A hatása nagyon tetszett. Valóban azt kaptam amit ígér.
4-5 nap után viszont sajnos az történt amitől tartottam. Valószínűleg sok volt a bőrömnek, így kiütéseket okozott nálam. Azóta minden reggel csak szemezünk.
Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok száraz bőrű!
Természetesen 5 pontot adok neki, mert csodás a hatása, csak szokás szerint velem van a gond! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Nagyon kíváncsi voltam erre a krémere. Olyan szépeket írtatok róla.
Ilyenkor sajnálom, hogy nem vagyok száraz bőrű!

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)