MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Pinklite (eredeti)
  • Goldlite
  • Peachlite
  • Redlite
  • Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

Ár: 3400 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, egyéb esetben posta
Nannude

2019. július 30.

Nagyon szeretem! Tokeletes az allaga, nagyon szepen csillog a boron, es gyorsan beszivja bar nekem nagyon száraz a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

csaktimi

2019. július 30.

Baahh..most jövök és jól lehúzom, sajnálom. Áldom az eszemet hogy nem vettem meg a 30 ml-t mielőtt kipróbáltam volna, mert most adhatnám el. Szerencsére tudtam itt vásárolni egy 6ml mintát belőle, és rá kellett jönnöm hogy ez egy jó nagy pénz lehúzás. Elhiszem hogy sokaknak jól működik, nyilván csak a saját szemszögemből beszélek. Az én bőröm könnyen zsírosodik, küzdök vele, alapozót is nehéz találni rá, a pórusaim is szép tágak.. mikor rákentem a kis mintát, mintha csak belefejeltem volna a zsírosbödönbe :D Nem akarta beszívni, pedig nem kentem sokat, csak szépen üldögélt rajta, mondtam is magamban hogy na ez jól kezdődik...rákentem az alapozót, szerencsére már nem fénylek, de olyan mintha ott se lenne a világmárka agyonsztárolt csodakrémje :D se élet, se ragyogás, pedig az én bőröm is fáradt és stresszes, hogy a termékleírást idézzem. A gagyi catrice-es primeremmel, amit pont valamelyik nap húztam le, pont ugyanilyen semmilyen a bőröm, tőle még elfogadható is lenne, de a MAC...na mindegy. Sehova nincs leírva hogy csak száraz bőrűeknek ajánlott, ugyanis nagyon kétlem hogy a hozzám hasonló, könnyen fényesedő, olajos, pattanásos bőrű lányoknak, nőknek, asszonyoknak ez a krém működne. Eleve akinek mattításra van szüksége ( mattító alapozóra,legalább 5 púderezésre egy nap), annak ez sosem fog hasznára válni, ugyanis ez pont azt a fényt adja az arcnak, amit a zsíros bőrűek próbálnak eltüntetni....:D tehát rossz a marketing, és rossz a termék leírása is,jóóóó nagy becsapás. Ezt inkább egy kifejezetten száraz bőrre ajánlott hidratáló primernek kellene reklámozni. Nagy nulla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

dali

2019. július 28.

Legeslegjobb, tényleg csak hiperlatívuszokban tudok róla beszélni. Primerként, alapozó alá használom a leggyakrabban, de sokszor alapozás után, természetesebb fényű highlighterként is szívesen alkalmazom. Könnyed textúrájú, kellemes illatú-állagú krém, talán a legjobb “kommersz” krém, ezért gyakran ajánlom bőrápolásban kevésbé jártasaknak is. Pofonegyszerű a használata, tényleg nem tudok róla rosszat mondani. A kisebb kiszerelés olcsóbb (mármint ml-re átszámítva is) és jobb a csomagolása, viszont a nagy játszik Back To MAC is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

mattmania

2019. július 22.

A száraz részeket tokeletesen hidratalja egesznap, a fénye mondjuk ellege elveszik az alapozó alatt ( mondjuk a doublewear mindent eltuntet😅) . Nagyon kellemes az állaga és az illata is! Önmagában is lehet hordani! Imadom télen/nyáron és minden alkalommal használom mikor sminkelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 22.

Kence123

2019. július 4.

Az egyik kedvenc primerem
🙂A téli sápadtabb bőrrel valami csodát művel. Nagyon szépen terül rajta az alapozó
😊Érdemes belőle a kisebb kiszerelést beszerezni, mivel az sokkal jobban megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Az egyik kedvenc primerem
😊Érdemes belőle a kisebb kiszerelést beszerezni, mivel az sokkal jobban megéri

LindaErnszt

2019. június 17.

Még csak egy hete használom, de egyből a kedvencem lett! Nagyon szép lesz tőle a smink, egy kis pluszt ad neki. Előfordul, hogy ebben a nagy melegben nem is sminkelek csak ezt a krémet teszem fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

motherofwesties

2019. június 10.

Még csak most ismerkedem a MAC termékeivel, ezért egy praktikus utazó méretű kiszerelést vettem belőle. Esti sminkhez használom alapnak (nappalra a fényvédő mellé soknak találtam), és ad a bőrömnek egy természetes fényt, ami még az alapozó és az (enyhe) púder után is megmarad. A highlighter is csodásan mutat rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

despoina

2019. június 3.

Örülök hogy rátaláltam, nagyon szép fényt ad a bőrnek. Megszünteti az arcon a puffadtságot és ápolja a bőrt. Nagyon megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Lizz07

2019. május 30.

Mintám van a Pinklite-ból. Mivel nem használok alapozót, arról nem tudok nyilatkozni, hogy milyen hatása van rá, de önmagába a sápadt, fehér bőrömet szépen feldobja. Nyáron max highlighter alá fogok belőle rakni, mert a fényvédőmmel és a kissé zsírosodó T-vonalammal a Holdról is a ragyogó fejemet nézhetnék. Nem mondom, hogy rossz, de tudok nélküle létezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Agnyecko

2019. május 29.

Már a csomagoláson lévő leírás is elárulja, mekkora kamu ez a krém. Mert ragyogást és életet adó arckrém azért még mindig nincs. Különösen azután, hogy még fényvédő is kerül rá. Mivel alapozót nem használok, azt nem tudom, primerként milyen. Mégis az első arckrémem (ez alatt azt értem, hogy a sok hidratálóm közül az egyetlen), amit ilyen rendeltetéssel rendszeresen hajlandó vagyok magamra kenni reggel a sok koreai réteg után.Talán azért, mert amúgy nagyon kellemes, könnyed állaga van és azonnal fel is szívódik. A szaga erős, büdös, de hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)