MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

sztundu

2019. január 8.

A kis kiszerelésből elhasználtam egy tubussal, alapozó alá, de azt a csodát nem tapasztaltam, amiről itt sokan írnak, olyan kb a hatása, mint egy jobb hidratáló lotion-nek, egyenletesebb felszínt viszont nem adott, talán valamivel jobban a helyén marad estére az alapozóm, bár Estéé DW-nél ez enélkül sem probléma

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

laanyka

2019. január 8.

Az eladó nagyon ajánlgatta + elég jókat olvastam/hallottam róla, ezért vettem meg. Az én bőröm kifejezetten kedveli, puha és élettel teli lesz tőle. Az alapozómon is sokat dob, ha ezt kenem alá. Nekem tetszik az illata, bár picit erős, de ez engem nem zavar egyáltalán. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

narane

2019. január 7.

Picit többet vártam tőle. Próbáltam alapozóval összekeverni de úgy nem elég erős az alapozóm, vastagabb fedésűt meg nem szeretnék használni. Highlighterként használom legtöbbször

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Lina14

2018. december 28.

én a karácsonyi pink ajándékcsomagban vettem a pink lite árnyalatot. nagyon szép fényt ad az arcnak, de nem olyan erős a reflektivitása hogy kiemelné a pórusaim. én is primer jelleggel használom alapozó alá. nem pattogok ki belőlke, nem erős az illata, könnyen el lehet oszlatni. nekem eddig nagyon tetszik, minden nap is használom, ha természetesebb sminkeket csinálok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Csillampor26

2018. december 11.

Az én könnyen zsírosodó T-vonalam nem kedveli, valamint én nem igazán látok változást ha egész arcra kenem alapozó alá, így folyékony highlighterként szoktam belőle tenni két pici pöttyöt a járomcsontomra. Ilyen alkalmazásban nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

auroras

2018. november 17.

Abszolút kedvenc. Kellemes illatú, szuper kis krèm, mely ragyogó arcbőrt eredmènyez. Maximàlis 5*💕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Petyuska

2018. november 15.

Ez a krém egy álom. Én is a kis kiszerelést vettem meg, remélem sokáig elég lesz. :) Már minden jó tulajdonságát leírták előttem, egységesebb összképet ad, kellemes érzés a bőrnek, és szebb lesz tőle a smink is. Engem nem zavar az illata, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Kittihlmb

2018. november 15.

Nagyon megszerettem. A sminkes gyüjteményem egyik mindennapos kelléke :)
Az illata számomra remek. Olyan jellegetetes “ozon” tiszta illata van. Nem tudom mennyi köze van az ozonhoz :D de engem arra emlekeztet. A bőrőm nem tudom milyen es nem szeretem. De ezt hasznalva szep tud maradni :) ajanlom mindenkinek aki gondolkozik rajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Nagyon megszerettem. A sminkes gyüjteményem egyik mindennapos kelléke :)

FDA

2018. október 28.

Ez a kedvenc primerem. Szebb, tartósabb az alapozó, ha ezt használom. Önmagában is jó, szebb lesz a bőrkép tőle. Szuper kis cucc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

csokibeka

2018. október 28.

Évek óta alapdarab nálam. Hihetetlenül feldob minden sminket és nem zsírosítja a bőröm, hanem egészséges kinézetet kölcsönöz, ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)