MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

liababa

2018. március 7.

Annyira szerettem volna szeretni, de én kipattogtam tőle. Azokkal az összetéveszthetetlen, pici, piros, allergiás reakciót jelző pöttyöcskékkel lesz tele a homlokom/arcom ahányszor csak magamra kenem.
Átnéztem az összetevőit, ellenőriztem a gyártási/lejárati idejét, de egyszerűen semmi problémát nem találtam. Próbáltam a szokásos rutinomba illesztve, aztán nélküle, csak primerként, aztán estére, végül feladtam.
Rejtély, minden esetre számomra pénzkidobás :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Rejtély, minden esetre számomra pénzkidobás :(.

Szreni83

2018. március 4.

Tartóssá teszi a sminket, üdévé az arcot! Illata valóban nem a legjobb,de ez számonra teljesen mellékes mert nagyon jól működik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 4.

nori93

2018. február 16.

Nem rossz...De nem is tud, annyit amennyi az ára....Az én zsíros, problémás bőrömmel nincsen összhangban...mac studio fix alapozó alá felkentem és darabokban morzsolódik le....Az illata viszont számomra nem volt zavaró :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ancsika678

2018. február 12.

A studio fix alapozóhoz keverve használom. E nélkül számomra nem az igazi az az alapozó.
Lehet, hogy ezt a krémet ehhez találták ki?
Az illata engem tisztítószerre emlékeztet, de nem marad meg sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Lehet, hogy ezt a krémet ehhez találták ki?
Az illata engem tisztítószerre emlékeztet, de nem marad meg sokáig.

noriri

2018. február 8.

Csak azért hagyom itt ezt a véleményt, hogy ha valaki hasonlóan jár, mint én ne érezze magát földönkívülinek. Ugyanis nem mindenki számára csodálatos sajnos ez a krém. Én abszolút nem találom a helyét: ha hidratáló helyett teszem, akkor nem elég, a primert viszont nem váltja ki, mert nagyon-nagyon csúnyán terül rajta az alapozó. Azokon a részeken, ahol van bőrhibám, vagy száraz foltom egyszerűen vállalhatatlanul begyűlik minden alapozó, ami ha más primert használok nem fordul elő. Sajnos a kevés bőrfény is csak addig tart, amíg fel nem teszem az alapozómat, ami még csak nem is matt finishű. Inkább nem használok még egy réteget, ha nincs indoka.
Off: Az illata bárcsak inkább ne lenne, bár ezért nem vonok le pontot. Amikor először felltettem rögtön tudtam, hogy ezt az illatot én már éreztem valahol. Napokig próbálgattam mire rájöttem, hogy a tinilányként használt narancssárga Adidas deomnak volt pont ilyen illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

csillag

2018. február 5.

Nem érzek én sem semmi extrát. Annyira hozzászoktam az illatmentes cuccokhoz, hogy zavar az illata. Nem látom, hogy szebb lenne a bőröm vagy hogy tartòsabb lenne az alapozòm- amùgy is az. Ha megmaradna az a gyöngyházfény amit kinyomáskor látok akkor szeretném, de felkenés után én semmit nem veszek belőle észre sem lámpánal, sem természetes fénynél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

MormiOrsi

2018. január 30.

Update: Lepontozom 3 csillagra, mert tulajdonképpen ez csak egy átlagos kence, ami túl lett hájpolva és úgy érzem így utólag, hogy totál az előző vélemények hatása alá kerültem anno, mikor véleményeztem, plusz nem volt még szerencsém más, sokkalta hatásosabb kencékhez. Először azt vettem észre, hogy csak a polcomon csücsül és nem nagyon nyúlok érte, majd miután kipróbáltam pl. az Image ILUMA INTENSE LIGHTENING szérumát vagy a The Ordinary NATURAL MOISTURIZING FACTORS + HA krémjét, NA akkor világosodtam meg igazán, hogy mit is jelent a csodás élő photoshop hatás (egységes és kisimult bőrfelszín). Össze nem lehet hasonlítani ezzel a primerrel, így nem adhatok neki többet 3 csillagnál. A kicsi kiszerelésem pedig eladtam inkább itt a KM-en.

Szeretem használni, egyelőre az első 30ml kiszerelésnél tartok, de ha elfogy újra fogom vásárolni.
Én primerként használom, nekem arra jött be, ugyanis az arcomnak egyáltalán nem ad semmilyen ragyogást és hidratálónak is gyenge. Viszont nem is zsírosít és nem okoz pattanásokat sem, pedig erre érzékeny, zsíros bőröm van, így nem értek egyet azokkal, akik normál/szaraz bőrre javasolták csak. Persze nagyon keveset használok belőle, nem tudom, mi történne, ha gazdagon kenném be vele az arcomat.
Amiért nagyon megszerettem az az, hogy valóban egységesebb és üdébb kinézetet varázsolt és tartósabb a sminkem is tőle. Egyetértek azokkal, hogy akinek alapból szép, fiatalos a bőre, az ne várjon túl sokat ettől a krémtől. Nem használtam még más primert, így nincs összehasonlítási alapom, de a sminkem szépen rajtam marad nap végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

szgabi

2018. január 25.

Az elemzős poszt óta vadászok rá. Ünnepek előtt, között és után sehol sem találtam kis kiszerelést. Én is megtapasztaltam a Váci utcai eladók "kedvessègét". Többet oda be nem teszem a lábam... Westend, Aréna ilyen szempontból rendben. Tegnap az utóbbiban sikerült megvennem a 30 miliset. Csak 3600 forint volt, nem 4800, ahogy itt van feltüntetve. Szóval dupla az örömöm! :) Ma reggel felkentem, beszippantotta a bőröm, kellemes érzés. Majd jövök az update-tel, hogy a t-zónában előszetetettel zsírosodó, pattikra igen hajlamos bőröm (ami most jó állapotban van, hála a Km-nek) mit szól hozzá. Addig 4*
Up. Minden nap használtam egy hétig. Na, ettől az én bőröm zsírosabb része besokallt, kipattogott, de a száraz imádja.Váltottam heti2-3 alkalomra, így semmi gond. Megszerettem. Nyárra tuti sok lesz. Majd ősszel újra veszem.
Up. A harmadik tubussal használom, nem minden nap, kizarólag ősztől tavaszig.Így nincs pattisodás. Néha éjszakára is felkenem. Tenyleg frissíti, taplálja a bőrt. Szerintem mostmár mindig lesz belőle itthon. Felpontozom 4-ről 5-re!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Kaboo

2018. január 25.

Frissit, hidratal, szebb összképet eredményez.
Alapozoval is jól kijön.
Kellemes egyszerű használat. Tőlem jár az 5:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Frissit, hidratal, szebb összképet eredményez.
Alapozoval is jól kijön.
Kellemes egyszerű használat. Tőlem jár az 5:)

zsofbar77

2018. január 24.

Első mac termékem, és nagyon szeretem! :) Szeretem, ahogy enyhén csillog, szeretem a könnyű, kellemes állagát. :) Én az alapozóval szoktam elkeverni, elképesztően természetes lesz a hatása, még olyan alapozóval is, ami nagyon száraznak mutatja a bőrt! :) imádom és úkraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)