MAC

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. május 10.

Ár:   3600 Ft és 9900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Magas antioxidáns-tartamú, ragyogást adó hidratáló krém, primer fáradt, stresszes bőrre.

Ez a termék egy szuper gyors-segély a fáradt fakó bőrnek, hidratáló és frissítő növényi kivonatokkal, hatalmas dózisú zöld teával, ragyogást növelő komponenssekkel. A Strobe Cream fényvisszaverődő gyöngy részecskéket és antioxidánsokat tartalmaz amelyeknek köszönhetően simább és tisztább lesz a bőr, valamint ragyogó és hidratált.

Árnyalatok:

• Silverlite
A Krémmánia legjei: MAC Strobe Cream

petoandika

2018. január 22.

Nem gondoltam, hogy ezt fogom mondani, de imádom! Mivel én is a zsíros/kombinált bőrűek táborát erősítem, így nem használom minden nap, csak alkalom adtán. Viszont, ha nincs időm aludni (vizsgák, zh-k, stb.) és ezt használom, olyan üde hatást érek el, mintha kipihent lennék. :D
A környezetem is észrevette, azt mondták olyan "kisimult" vagyok, ami számomra mindenképpen pozitív.
Én alapozó alá szoktam használni, felé még nem próbáltam. Tápláló hatását különösebben nem vettem észre, de pattanásokat sem okozott. A kis kiszerelés van meg már egy jó ideje, szerintem elég sokáig elég ha nem minden nap használja az ember. Nálam mindenképpen újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

natulcien

2018. január 7.

Győzött a kíváncsiság, és egy kedves Km-esen keresztül nagyon jutányosan jutottam hozzá. Nem lettem szerelmes. Nagyon-nagyon boldogan lehet élni ezen termék nélkül. Nem kiemelkedő egyik pozitívuma sem. Sem a primer képessége, sem a hidratáló, tápláló hatása, sem a finishe, amit hagy maga után. Olyan semmi extra hatása van, így nem is nyújt semmilyen élvezeti értéket a használata a számomra. El fog fogyni, de tuti nem fogom újra vásárolni, főleg nem teljes áron. Annak örülök, hogy ellenben gondot sem okoz a bőrömön. Nekem kb.ugyanaz a hatása, mint az Alverde 1000 Ft-os primerjének. Nem ezt a terméket ajánlanám, ha bárki hasonló után érdeklődne nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Nikolaj

2018. január 6.

Imádom! Alapozó (estée laudaer dw és catrice hd liquid) alá használom és tökéletes, egészséges fényt ad az arcnak. Nem szárítja az alapozó. Alapozó fölé highlighternek még nem használtam, lehet majd kipróbálom. Néha éjszakai krémem fölé is rakok, másnap szép, kipihent bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon szeretem, bár csak alkalmanként használom a zsíros bőrömre. Nagyon jó highlighter!
!!!!!Érdemes travel kiszerelésben venni, mert sokkl olcsóbb :) !!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

!!!!!Érdemes travel kiszerelésben venni, mert sokkl olcsóbb :) !!!!!

Bradshaw

2017. november 30.

Nekem is zsíros a bőröm, ezért a kritikus T zónában nem alkalmazom. Csak az arcomra viszem fel, alapozó alá. Természetes fényt ad az arcnak. Másképp csillog, mint pl ha zsíros lenne a bőröm. Ebben a formában nagyon tetszik. És önmagában is tetszik a fényessége, viszont highlighternek nem való. Összehúzza az alapozót, és piszkos hatást kelt. (nem tudom másnak hogy vált be) Alapozóba keverve még nem próbáltam, de ez lesz a következő lépés, és majd megírom hogy működött nálam. Viszont volt egy nagy félelmem a termékkel kapcsolatban. Nagyok a pórusaim és tartottam tőle, hogy kiemeli őket, de szerencsére nem így lett. Bátran ajánlom fáradt bőrű társaimnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

aphrodite9

2017. november 29.

Ez a krém vagy minek is nevezzem igazából..EGY CSODA!!
Nekem zsíros bőröm van, de annak ellenére nagyszerűen tudom használni, pedig ezt száraz bőrre ajánlják. Alapozóra szoktam felvinni,főleg a szemzugba és az arccsontra, így ezzel természetesebb hatást adva az arcomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Ez a krém vagy minek is nevezzem igazából..EGY CSODA!!

Makk Zsuzsó

2017. november 27.

Sokáig hadilábon álltam ezzel a krémmel, nem tudtam hova tenni. Pontosabban nem jöttem rá, hogy kéne használni. Próbáltam önmagában, de úgy csak hibátlan, eleve porcelánbőrön működik, különben diszkógömb. Alapozó alá sem jó, mert akkor nem érvényesül, viszont zsírosít. Nekem az alapozóhoz hozzákeverős módszer vált be. Tényleg ragyogásfokozó, szó szerint, elképesztő egészséges bőrfényt képes produkálni. És ehhez egy fél borsónyi mennyiség is elég. Highlighternek is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

DeakA

2017. november 26.

Imádom. Sokadik 30 ml-set vettem belőle. Tartósabb és természetesebb vele az alapozó és alapozó nélkül is szebbé teszi a bőrömet, egyszerűen egészségesebbnek néz ki. Egyetlen hibája az, hogy ha véletlenül a szemembe kerül belőle, akkor nagyon könnyezek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

helloimtia

2017. november 19.

Nagyon szépen megköti az alapozót (az Estée Lauder Double Weart használom). Valóban csillog, de ha az ember rákeni az alapozót semmi nem látszik a csillogásból. A szememet irritálta de ezért nem vonok le pontot mert nem is arra volt való, csak kipróbáltam hátha. Eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

flora880912

2017. október 20.

Utazókiszerelést választottam, kipróbálni akartam csak...hát...hát...nem tudom eldönteni.
Ha hidratálófölé teszem akkor alig érezhető, hogy hidratál. Zsíros a bőröm, kicsit másképp csillog tőle ha egész arcra viszem fel. Szerintem még nem használom elég ideje, ha elfogyott írok updatet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cholesterol eo I eu 0 0

Steareth-10 ti I eu 4 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)