Mad Hippie

Ár:   $27.19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrikanemeth, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $27.19
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidáns hatású C-vitaminos szérum, amely élénkíti, feszesíti és kisimítja a bőrt.

anszan

2015. január 14.

Nekem nem igazán jött be, nem éreztem feszesítést, nem lett ragyogóbb az arcom, bár hozzá kell tennem, eddig egyetlen c vitaminos szérum sem okozott látványos változást. Az ára miatt egy próbát mindenképp megér, én 3 *-ot adok, mert bár nem javított, de nem is rontott a bőrömön és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

adrikanemeth

2015. január 13.

Megjött az utánpótlás az iHerbről! :) Lányok, én kötelezővé tenném a használatát! :)

Update 2014. december 29.: Még mindig imádom!!! Nyáron egy hatalmas májfolt jött ki a homlokomra. Hiszem, hogy a szérum és a hámlasztás hatására tűnt el. Szóval, aki hezitált, az ne tegye! Életem egyik csúcsterméke! És beszéltem a gyártóval: a termék 10% C -vitamint tartalmaz!!!

2014. április. Ez egy csoda! Egyszerűen imádom! 2 hete használom. Minden reggel arcmosás után ezzel kenem be a bőröm. Pikk-pakk beszívja a bőröm és puha, selymes marad utána, mintha semmi sem lenne rajtam. Ezután várok 10-15 percet, hogy kicsit dolgozzon, aztán felkenem a Missha BB-m. Ez a szérum tartósabbá teszi a sminkem is, sokkal tovább bírja, nem fényesedik ki olyan hamar, mintha szilikonos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocotrienols

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)