Magister Products

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A zöld agyag letisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. A természetes AHA savak, a zöld agyag és az uborka kivonat segíti a pórusok kitisztítását, az elhalt hámsejtek és a mitesszerek eltávolítását. Frissítő, bőrtónust javító bio-kajeputtal. Használat után matt és üde az arcbőr, rendszeres használattal pedig megőrzi sugárzását, fiatalságát.

Dalma027

2020. március 24.

Nálam ez is must have, nagyon jól tisztítja az arcomat. Bár a hegekkel csodát nyílván nem fog művelni, mégis egységessé teszi az arcom felszínét, színét.. A pórusok méretét a rendszeres használat redukálja - én legalábbis ezt tapasztaltam, ennek a terméknek tudom be mivel hosszú távon nem használtam más maszkot az eredmény pedig látható. :-) Én nagyon szeretem, heti 2x alkalmazom. Illata kellemes, könnyű felvinni. Érdemes hűtőben tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

seahorse

2019. november 12.

Nagy csalódás. Lemosás után tényleg szebb a bőrkép, de egy viaszos érzés is megmarad. Hosszútávon pedig jó kis pattanásokat okozott. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

kiralykislany

2018. október 16.

Heti 1-2 alkalommal használom, lassan a doboz végére érek, és kijelenthetem, hogy semmit, de se semmit nem csinált az arcommal. Kárt sem okozott, ezért nem egy csillag, hanem kettő. De közel 3000 forintért, azért ez egy kicsit kiábrándító. Én akkor tapasztaltam a nehezen kenhető/nem marad fent dolgot, amikor kis mennyiséggel próbálkoztam. Nekem egy diónyi adag volt a megfelelő, 10-15 percig hagytam fent, majd szivaccsal lemostam. És az arcom ugyanolyan volt, mint előtte.

Szánalmas ez a Magister kamureklám/kamuimádat ami napok óta van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Szánalmas ez a Magister kamureklám/kamuimádat ami napok óta van.

Boriszka

2018. október 3.

Bár még csak kétszer használtam, határozottan tetszik! Igaz előtte 1-2 nappal radírozok is, de selymesebb, tisztább lesz a bőröm utána. Habár szerettem a keverős pakolást is, rég használtam, nem volt kedvem vele pepecselni. Ezt hamar feldobom, 15 perc, és nagyon könnyen le is mosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

gabolda

2018. január 28.

Eleinte nálam is bevált, gyorsan száradt és szépen tisztított. Illata is nagyon jó, nekem kicsit a pézsmára emlékeztet. Mostanában viszont nekem is fura lett. Alig bírom felkenni, szinte háromszor annyit kell felvigyek, mint eddig. 15 perc alatt egyáltalán nem szárad meg, csak darabokban pereg le a bőrömről. Nem tudom miért lehet, mert még nem járt le a szavideje és külsőleg sem látok semmi változást sem a krémben. Azt hiszem ez nem az újravevős kategória, amit nagyon sajnálok, mert eleinte tényleg csodát tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

miklosjudit

2017. december 7.

Selymes,puha lett a bőröm tőle.Nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Selymes,puha lett a bőröm tőle.Nálam bevált.

krenat

2017. november 27.

Eleinte nagyon tetszett, de mostanra megváltozott, fura lett az állaga (még bő 4 hónap van vissza a szavatosságából, színe-szaga nem változott, szóval nem tudom, mi lehet...) Egyszerűen felkenhetetlenné vált. Olyan, mintha vízlepergető réteget próbálnál bevizezni. Leírni sem tudom igazából. Nem tapad meg a bőrömön, nem tudom elkenni, darabokban potyog le. Szabályosan taszítja egymást a maszk és a bőröm, mint a mágnes. Próbáltam vizesen, szárazon, sehogy sem megy. Borzasztó csalódott vagyok :( Ennél jobb minőséget vártam ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Valentine

2017. november 17.

Nagyon szeretem a Magister termékeket, így ezt is kipróbáltam. Az illata friss, enyhén agyagos. Könnyen felkentem. 15 percnél hosszabb ideig hagytam fenn, mert nálam ennyi idő alatt nem száradt meg teljesen a maszk. Aztán langyos vízzel mostam le. Használat előtt mindig radíroztam az arcom. Ennek ellenére azon kívül, hogy lemattította a bőröm, más hatása nem sajnos nem volt. Próbáltam úgy is, hogy előtte a Cosrx AHA hámlasztóját használtam. Ekkor nagyon friss és sima lett az arcom, de gyanítom ez inkább a másik terméknek köszönhető. Nagyon akartam szeretni ezt a maszkot, de nálam sajnos nem volt eredményes a használata. A mennyiséghez képest pedig drágának találom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Captainblonde

2017. október 13.

Gyorsan szárad és finom puha lesz tőle a bőröm, szinte érezni ahogy dolgozik az AHA-sav az arcbőrön! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Bogaly

2017. június 28.

Amikor felkentem az arcomra éreztem ahogy dolgozik! Finoman, de eredményesen! Lemosás után láthatóan simább és finomabb tapintású volt az bőröm. Alig várom a következő és az azt követő hetet, hogy még jobb eredményt érhessek el evvel a csodás arcmaszkkal. Nekem nagyon megtetszett. Üde, friss érzetet ad a bőrnek és az illata is kellemes, olyan friss illatú! Felkenni sem nehéz,csak nem kell többször áthúzni egy területen. Érdemes volt megvenni, mint ahogy a többi Magister terméket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Erythritol

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.