Magister Products

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid-, SLS-, PPG-, Paraben-, mesterséges illat-, színezék-, és adalékanyag-mentes gyermekfogkrém kalciummal.

SchmitterBettina

2017. december 7.

Én az 5 éves gyerekemnek vettem ezt a fogkrémet. Először tetszett neki, nem volt gond vele, szívesen mosott vele fogat. Aztán kb 1 hónap múlva már mindig húzta a száját rá, nyomtam a nagy fiamnak, aki egyből kiköpte. Akkor próbáltam meg én is. Az állaga külön váltak a komponensek , darabos volt, de ez a legkevesebb . Olyan brutál mennyiségü citrusos aroma olaj volt benne , hogy szét marta a nyelvem, utána még 1 órán át bizsergett a szám. Borzalmas volt ! Azt gondoltam lejárt, de nem még egy évig jo . Ezért az árért vmi másra számítottam ! Használhatatlan !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol