Magister Products

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Gazdag összetételének és különös gondossággal kiválasztott összetevőinek köszönhetően nem csupán hatékonyan tisztítja az arcbőrt, de intenzív regeneráló és tonizáló hatású is, melyet a zöld teának és a balzsamosszuhar növényi kivonatnak köszönhet. Tápláló formulája azonnal tisztává és puhává varázsolja a bőrt. Alkalmazható érett, ráncos, tompa fényű arcbőr esetén is.

bettililiom

2020. április 28.

Nagyon puha lett tőle a bőröm, jól tisztít. Viszont már az első használatnál pattanások lettek az arcomon. 3 napja használom, szerintem abba fogom hagyni. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Dalma027

2020. március 24.

Normál, kombinált bőrre megfelelő. Nem szárít, nagyon jól tisztít. Minden napos használatra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Yndre

2019. június 21.

Ezt próbáltam illetve a zsíros bőrre való habzó arclemosót is. Szerintem teljesen korrekt termék, teszi a dolgát. Az arcomat nem szárítja ami nagy plusz pont! Az illata kellemes, könnyű használni. Normál vagy kombinált bőrre szerintem nagyon jó. Ez a kedvenc Magister termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Shopie

2019. május 17.

Arctisztításra vettem, könnyen adagolható, jó állagú és finom az illata. Kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Boriszka

2018. szeptember 20.

Eddig szappant használtam arcmosásra. Szerettem azokat is, de ezzel sokkal kíméletesebbnek érzem az arctisztítást. Bár utána esténként használom a márka arcszeszét is, hatékonyan tisztít, nem sok szennyeződést látok a vattakorongon.

Update: Most kezdtem meg a második flakont. Nagyon lassan fogyott, pláne, hogy reggelente a kókuszvizet használom. Ez a második flakon sokkal másabb. Még jobb, mint az előző. Nem tudom, hogy újítás történt-e, de sokkal selymesebb és habosabb, mint az előző flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hidratálók: Urea, Sodium PCA, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid