Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 7.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio avokádóolajjal gazdagított komplex ápoló és regeneráló popsikrém, mely kifejezetten a pelenkával fedett bőr gondoskodására született.

een

2020. március 11.

Ez a popsikrém valami csúcsszuper. Egy ideje tesztelgetem, de már az első használat után meglepően jól tűntette el a fogzás miatt kipirosodott kis babapopsit.
Fürdés után vékony rétegben felvittem, reggelre csodás kis bőr fogadott.
Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Fürdés után vékony rétegben felvittem, reggelre csodás kis bőr fogadott.
Biztosan újraveszem!

Ritu77

2018. szeptember 5.

Az én gyerekeim már nagyocskák, de ez a krém alapfelszereltség itthon! :) Mi inkább sebgyógyításra használjuk, és mondhatom, magasan a legjobb! Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

vica85

2018. február 28.

Csak egyetérteni tudok, a kiütésre mi sem ezt használjuk, de mint popsikrém tökéletes. Sokadik tégelynél tartunk, én különösen szeretem, hogy az illata a pelenkán keresztül is érződik; ezt már más is észrevette.
Elég egy vékony réteg, hidegben kissé nehezen kenhető, de a testmelegtől szépen olvad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

pancsolos84

2018. január 30.

Szeretjük. Valóban nem pelenkakiütésre való, de mint popsikrém, bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Szeretjük. Valóban nem pelenkakiütésre való, de mint popsikrém, bevált.

miklosjudit

2017. december 7.

Egyetlen kézműves popsikrém amitől nem pirosodott ki a babám popója.Nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Egyetlen kézműves popsikrém amitől nem pirosodott ki a babám popója.Nagyon jó.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Mi is sokadik tégelyt használjuk már, születés óta - szeretjük. A barátnőmnek is ajándékoztunk egyet, a keresztlányom bőre is szereti.
A fő szempont nálunk is az inci volt. Vékony rétegben, testmelegben jól kenhető, bár eleinte nem túl krémes, de pár használat után kissé javul az állaga a tégelyben is.
Csodaszernek nem mondanám, mert amikor mellényúltunk egyik pelenka minőségével (nem volt légáteresztő), akkor nem tudta helyrehozni a piros, kissé már gyulladt popsit, de nem is pelenkakiütésre való készítmény, hanem egy sima popsikrém. Annak viszont kiváló.
Levendula virágvízzel és shea vajjal szoktuk most már felváltva használni, de két rendelés között, amikor kifogytunk belőle, a makadámia feszesítő testvajam is ápolta már a picinyem popóját.
Bár az ára szerintem eléggé borsós, de ettől függetlenül ez egy újravevős termék, az ígéretét is betartja - jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Glycerin