Magister Products

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 1.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyengéd krém szinte teljesen zsírmentesen állítja vissza a bőr nedvességtartalmát, matt hatást hagyva hátra. A friss uborka kivonat és cink-oxid megakadájozza a bőr kifényesedését. Finom ásványi fényvédő szemcséi tökéletesen tapadnak a bőrhöz és UVA/UVB SPF10 védelmet nyújtanak a nap káros sugarai ellen.

2 árnyalatban kapható

Glorcika

2020. szeptember 7.

Novemberben vettem meg a terméket, az eladó a sötétebb árnyalatot ajánlotta, ami persze nem volt jó télire. De most nyárra viszont pont jó. Először annyira nem tetszett, mert fénylik azért alatta bőröm, de használok rá transzparens púdert, amitől nem fénylik a homlokom. Télire is megveszem, de a világosabb színt :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Platina890413

2020. július 26.

A Light verzió van meg, az illata tényleg érdekes olyan "gyógyszertári "- fedése semmi, nekem 1 pumpálással elég mennyiség jön ki ahhoz, hogy az arcomra elég legyen,- hidratálást én nem vettem észre- mattnak- egyáltalán nem az, próbaképp rendeltem, gondoltam natúr kozmetikumot is kipróbálok. Újravenni nem fogom , mivel néha olyan " soknak" érzem az arcomon. Jelenleg ( nyáron ) nem használom ( csak késő ősszel/ télen / kora tavasszal) mivel a fényvédő ami van benne az szinte a semmivel ér fel!! ( SPF 10)-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Dalma027

2020. március 24.

Nyáron, napbarnított bőrre nekem első osztályú. Strand után,nyári sétához, túrázáshoz, kiránduláshoz. Nem nehezíti az arcbőrt, télen is, de nyáron különösen fontos tényező nálam. Nem sokat fed el valóban, de ezt nem is erre találták ki. Remekül hidratál, nagyon szeretem az illatát, viszont el kell találni a megfelelő mennyiséget; ha túl sokat teszek fel akkor nagyon hamar kifényesedik a T vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Kormios

2019. október 24.

Erre a termékre bízni a fényvédelmet óriási hiba,az spf 10 édeskevés. Azonban nem emiatt pontozom le, nem fényvédőként használtam. A szaga nem jó, a fedése nulla, de tényleg, semmit nem fed el. Sem mattító, sem pedig egységesítő hatást nem tapasztaltam. Egyes. Szerencse, hogy csak mintám volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SchmitterBettina

2019. október 5.

Nekem meg van a dark és a medium árnyalat is. A dark sajnos kicsit narancs színű, oda kell figyelni nagyon az adagolásra, mert hamar lehet az ember feje tök színű. A medium fedése sajnos nekem szinte semmi. Az adagolója borzalom, nem lehet félig lenyomni, játszani az adaggal, rengeteg termék jön ki feleslegesen. Nekem kombinált bőröm van, sajnos nem igazán mattít, csak az első 1-2 órában, utána ugyanúgy át fénylik . Nem rossz, de sajnos még a drogériában is lehet találni jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

merdzso4

2019. szeptember 26.

Az én bőrömet egyáltalán nem mattítja. Semmivel nem tud többet a nála olcsóbb BB krémeknél. Még a fedése is gyengébb.. Az miatt kap 3 csillagot mert legalább semmi káros anyagot nem tartalmaz, és gazdaságos kiszerelésű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Piluigor

2019. augusztus 1.

Ragacsos maradok tole,pedig probaltam mar kremmel es anelkul is.
Nekem egyaltalan nem teszi egysegesse az arcomat. Ami pedig a legnagyobb negativum,hogy direkt megkerdeztem mennyire jo a fenyvedelme,nagyon dicsertek,de nekem sokkal jobban elojottek a pigmentfoltjaim😭Pedig nem vagyok sosem orakat a napon.
Tobbet nem probalkozom Magister-es termekekkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Ragacsos maradok tole,pedig probaltam mar kremmel es anelkul is.
Tobbet nem probalkozom Magister-es termekekkel.

Boriszka

2019. május 20.

Nagyon vártam, a kollagénes verzióját sajnos nem tudtam nyáron használni, pedig imádom 😍 Valóban mattít, ugyanúgy széppé varázsolja 🧙‍♀️ a bőröm. Egyedül az illata ami annyira nem jön be, de csak azért, mert a kollagénesé annyira jóóó 😁 Ezért persze nem vonok ⭐ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

kerekeserika

2019. április 18.

Teszi a dolgát, mattít és nem fényesedik a bőröm ami eddig gond volt a kollagénes BB-vel. Az illata sajnos nem tetszik :( De a többi tulajdonsága miatt megtartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

yoyo85

2019. április 17.

Imádom a Magistert, de ez sajnos nem vált be. Kb csúnyább az arcom felkenés után, mint előtte. Kiadja az összes bőrhibámat ☹️
A kollagénes verzió sokkal jobban bevált, illatra is jobban tetszik. A 2 csillag csak a természetességének szól

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Niacinamide