Magister Products

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pibe, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez egy olyan testápoló készítmény, mely magas koncentrációjú lipid-pótló hatóanyagokban gazdag. Ez az intenzív báziskrém lenmagolajjal, brazil cupuacu vajjal és bőrazonos ceramiddal (mely a bőr lipid védőgát építőanyaga kb. 50 %-ban) készül. Az értékes olaj komponenseket egy könnyű, gyorsan beszívódó hidratáló textúrába öntötték, hogy minél hatékonyabban ápolja és nyugtassa az extra száraz, hámló bőrt.

A balzsam csökkenti az irritációt, a viszketést, a húzódó és csípő érzést és a hámlást. Amellett, hogy pótolja a bőr elveszett zsíranyagait (vázépítő ceramid, szabad zsírsavak), párhuzamosan hozzájárul a bőr hidratáltságához, melyet a védőgát víztartalmának a fokozásával, annak megtartásával ér el. A növényi glicerin és urea effektív vízmegkötő kapacitással bír a bőr mélyebb rétegeiben.

Illatanyag, parabén és mesterséges összetevőktől mentes.

Csobanka

2020. május 26.

Kellemes érzés intim szőrtelenítés után (sajnos nekem elég kisebesedő ott a bőr és a szőrtelenítést különösen nem szereti) és az ekcémás lábaimra is kellemes, kb egy hete használom de nem érzem, hogy csodaszer lenne, viszont ha tartós használat mellett elmúlik az ekcémám és erősödik intim területeken a bőröm, akkor felcsillagozom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

erdejidora

2020. május 25.

A sok kézfertőtlenítőtől nagyon kiszáradt a kezem. Ezt ajánlották az üzletben, és be is vált. A kirepedezés 2 nap múlva el is múlt, felvíve rögtön enyhülést éreztem. Kellemes az illata, nem túl zsíros az állaga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Valentine

2020. április 18.

A megjelenése óta szemeztem ezzel a balzsammal. Idén januárban végre megvettem. A párommal már a harmadik tégelynél tartunk. Közepesen erős, természetes dióillata van. Kifejezetten szeretem az illatát. :) Nagyon testes krém, amiből kevés elég, és alaposan be kell masszírozni a bőrbe. Kézápolásra használjuk, mivel a kezünk olyan a sok fertőtlenítés miatt, mint a dörzspapír. Nagyon jól hidratál. Az ára viszont elég borsos. De megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Dalma027

2020. március 24.

Remekül ápol, egy használat még nem hoz eredményt (főleg ha rinocéroszhoz hasonló az ember bőre) de napi többszöri/rendszeres használat szépen hozza a kívánt hatást. :) Illata kellemes, nem túl intenzív. Én jól bemaszírozom a bőrömbe, szerintem erre érdemes odafigyelni ennél a krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Mazsika81

2018. január 10.

Az ekcémás kezemre használom a krémet. Sűrű állagú, nagyon jól hidratáló krém, megszünteti a húzódó érzést a bőrön. Drága krém, de mivel kevés is elég belőle, így kiadós. Mivel nagyon jók a tapsztalataim vele, már meg is rendeltem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Chrissy

2017. december 12.

Tényleg dió illata van, meg hozzá egy kis nedves lehullt falevél illat is társul, nekem nagyon nem jön be. A kezemre használtam, ahogy beköszönt a hideg ekcémás lesz, kipirosodik, érdes, húzódik, kireped, fáj...A szeles idő csak ront a helyzeten, a kezem ilyenkor már a norvég halászokéval vetekszik, almát/sajtot is lehet rajta reszelni. Utálom. Ilyenkor mindent, de mindent rákenek, a disznózsírtól elkezdve a hiper-szuper kencékig tényleg mindent és van, ami kicsit javít a helyzeten, de egyik sem oldja meg a problémát tartósan. A legjobban még az vált be, ha egy jó kézkrémet masszírozok be, majd erre vazelint kenek és pamutkesztyűt húzok éjszakára.
Ezt a terméket vásárlás mellé ajándékként választottam mintányi kiszerelésben és nagy reményeket fűztem hozzá. A szaga nagyon zavart, de elnéztem volna neki, ha segít. Nem tudom azt mondani rá, hogy rossz, mert a kellemesen sűrű állaga ellenére hamar beszívódik és utána tényleg puha lesz a bőr (meg nagyon szagos is), de nem hosszan tartó a hatása. Átmenetileg enyhítette a tüneteket, ez is segítség, amikor az ember keze már fájdalmasan ég meg húzódik rajta a bőr. Viszont én többet vártam tőle. Illetve az ára is elég magas, számos terméket lehet kapni hasonló tulajdonságokkal, illatmentesen vagy kellemesebb illattal, olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

delila6400

2017. november 17.

Szuper jól hidratál ez a krém. Dió illata van, aki azt szereti, annak tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

pibe

2017. november 2.

Pár napja kezdtem használni ekcémára (épp a nyugis fázisban van) és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szépen hidratál és hosszantartó hatást is ad. Az illata kicsit gyógyszertári, de az állaga (sűrű, jól kenhető) és a hatása miatt megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.