Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. április 18.

Kategória:   Testápolás

Csoki és cseresznye az elválaszthatatlan páros, még a legrázósabb napból is kihozzák a maximumot. De nem csak az érzékekre hat, hanem a kakaóvaj és cseresznyeolaj bőrpuhító, ápoló hatása a száraz, viszkető, néhol már-már hámló bőrt is kezelésbe veszi. Jócskán tettek bele finomszemcsés habkőport és holt-tengeri sót is, hogy egy igazán dörzsölt fürdőzés részese lehess. Tisztít, javítja a bőr tónusát, hidratál és a halott hámsejtek leradírozásával frissíti a bőrt.

mafalda

2019. augusztus 26.

Nem leszek túl szigorú kap egy 4-est na de kérem ez olyan dúrva mint egy smirgli, esküszöm fájt reggel a bőröm az egész testemen miután letusoltam vele, ez komolyan egészséges? Három hetente elhasználgatom, de sajnálom h ilyen dúrva amugy tuti nagyon imádnám. Az illata fincsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

SchmitterBettina

2019. január 23.

Szeretem ezt a radirt, sajnos hajlamos vagyok, hogy benőjőn a szőr a lábamnál, ez ellen radirozok. Jó erős radír, nem az 1 perc múlva már a melegtől elolvad a szemcse. Teszi a dolgát, jó puha lesz tőle a bőrőm, és ami nekem plusz pont, hogy nem hagy olajos érzetet. Az illata inkább cseresznyés enyhén, csokit nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Roberta

2019. január 4.

A tökéletes testradír. Pont jó a "durvasága". Tusolás, radírozás után a férjem kikerekedett szemekkel kérdezte, hogy mitől ilyen sima, puha a bőröm? :) Megvett kilóra. Ő a 3. Magister termék, ami állandó lakója lesz a fürdőszobának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Shopie

2018. október 8.

Hát nekem az illata nem volt egyáltalán csokis-cseresznyés. Ettől függetlenül jó erős radír, nekem nagyon bejött a bőrömre. Nem hagy ragacsos utánérzetet a bőrön, tényleg pihepuha lesz a bőröm utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

rayeri

2018. augusztus 22.

A tökéletes állagú testradír! Finom, krémes, nem morzsálódós de nem is túl olajos, nagyon el van találva, na! Én jobban szeretem a sós radírokat a cukrosoknál, szerintem sokkal jobb hatással vannak a bőrre, bírom hogy a radírozás mellett egy kicsit megcsípkedik a bőrt és megdolgozzák a vérkeringést. Ahogy a többi testradír, ez sem gazdaságos de a krémessége miatt kisebb mennyiséget is szépen el lehet dolgozni. Ami még tök jó benne, hogy a kádból simán leöblíthető, nem kell utána komplett fürdőszoba takarítást tartani (hiába imádom pl. a Blanche kávés testradírját, olyan szinten dzsuvázza össze a kádat hogy emiatt gyűlölöm használni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Boriszka

2018. május 19.

Az előttem szólóval ellentétben, ha durva egy bőrradír, legyen az arc- vagy testradír nálam pozitívum. Az illata tetszik, bár ha nem tudom, hogy cseresznyés-csokis, nem találtam volna ki. 🍒🍫😍 Mivel egész testre használatos, spórolós darab lesz. Ha heti 1-2 alkalommal vetném be, nem lenne olcsó mulatság. Első használattal kb. 1/5-e fogyott el, igaz, nem fukarkodtam vele. Maga a termék hibátlan, selymes lett a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Bettina1984

2018. április 18.

Az illata isteni, a bőröm puha tapintású, bár a só szemcsék kissé durvák, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetyl Alcohol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol