Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Testápolás

Kakaóvaj és mogyoró olaj tartalmú testradír, bőrpuhító, ápoló hatása a száraz, viszkető, néhol már-már hámló bőrt is kezelésbe veszi. Finomszemcsés habkőport és Holt-tengeri sót tartalmaz az alapos peelinghez. Tisztít, javítja a bőr tónusát, hidratál és a halott hámsejtek leradírozásával frissíti bőröd.

Dalma027

2020. március 24.

Nagyon szeretem; finomat radíroz és a legjobb az egészben, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet. Sarokra, comb, popsi környékre használom leginkább utána valamelyik habkrém (jelenleg szilvás body muss) és tuti-puha-baba-bőr, nem csak utána, másnap is! A cseresznyés radírt is szerettem, de ha már lehet választani akkor az illata miatt ezt választom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

lalabel

2019. augusztus 27.

Ezt nagyon szeretem! Szuperül radíroz, még arcra is tudom használni, és fincsi mogyorókrém illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 27.

rayeri

2019. május 29.

Pont amikor már lemondtam volna a Magisterről az utóbbi időben kipróbált termékei alapján, akkor került elő a polcomról ez a testradír. Korábban a Bonbon cherryt használtam és nagyon szerettem, ezt kíváncsiságból vettem meg. És hát zavarbaejtően nagyon nagyon jó!!! Nekem a só alapú radírok jobban bejönnek mint a cukor alapúak, szeretem amikor a só csípkedi, dolgozza a bőrömet. Ebben valami eszméletlenül finomszeműre őrölt só és habkő van, baromira el van találva az állaga! Nem túl folyós, nem túl olajos. Kifejezetten jó érzés átdörzsölni vele a testemet, a dekoltázs finom bőrén sem durva érzés. Utána nem tocsog a bőröm az olajtól ugyanakkor nem is feszül, egyszerűen komfortérzetem van tőle. Az illata édes-pörkölt mogyorós, nyálcsorgató :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid