Magister Products

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Ajakápolók

Kifinomult, édes kókuszos-vaníliás ajakbalzsam, mely enyhe természetes fényt ad az ajkaknak.

• Illata a gyermekkort idéző vaníliás tejre vagy vaníliás túróra is emlékeztethet.
  • Az állaga igazán krémes, nem olajos, nem túl zsíros.
  • A stiftes kiszerelés higiénikus adagolást tesz lehetővé.
  • Ha kicsit le is nyelsz belőle, semmilyen káros anyag nem jut szervezetedbe.
  • Hidratálja az ajkakat, nincs utószárító hatása.

Birgo

2019. július 3.

Nagy kedvenc lett, classic Labello függő voltam, rengetegszer kentem napi szinten a számat, mióta ezt használom elég naponta kétszer. Az illata nem tolakodó, kellemes kókuszos és mellette nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

erasm98

2019. január 20.

Bekerült a kedvencek a közé! Eredetileg a 'mézes puszit' szerettem volna kipróbálni, de az nem rendelhető, úgyhogy ez maradt. Viszont nagyon jól hidratál. Az íze és az illata az elején kifejezetten zavart, de már megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Emese2020

2018. augusztus 17.

Nagyon szerettem addig még egy alkalommal a melegben a táskában megadta magát..
Jól hidratált, puha lett tőle az ajkam. (1-2 óráig hatott, de én sűrűn újra kenem) plusz pont hogy természetes alapanyagból készült ez a kis termék. Illata finom kókuszos. Nyárra első útra kelés előtt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nagyon szerettem addig még egy alkalommal a melegben a táskában megadta magát..

borondibibi

2018. május 18.

A kedvenc ajakápolóm lett. Ár-érték arányt illetően is tökéletes termék. Nekem a szél sajnos eléggé ki tudja szárítani az ajkaimat, és eddig egyik márkával sem voltam megelégedve. De ez a termék tökéletesen hidratálja az ajkaimat, és nincs utószárító hatása sem. A termékcsalád többi ízét is bizalommal próbálom majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

00Martina00

2018. február 8.

Kicsit vizesebb állagú mint amiket eddig használtam. Hidratálásban viszont van olyan jó. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Boriszka

2018. január 30.

Nem vagyok egy nagy ajakápoló mániás, de ezt megszerettem. Nem szárad tőle a szám, sőt szerintem használata nélkül is puhább mint eddig. Kellemes illata van, természetes, egészséges fényt ad az ajkaknak. Kíváncsiságból kipróbálom a márka többi ajakápolóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

bnorah

2017. december 10.

Nagyon finom, jó állagú, viszont a nyári hőséget egyáltalán nem bírja. Megolvadt, majd nagyon furcsa szemcsés állagú lett. Ennek ellenére jobb időjárási körülmények mellett szívesen használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Valentine

2017. március 2.

A trópusi változaton felbuzdulva, beszereztem ebből a fajtából is egyet. Nagyon finom kókusz illata van. :) Jól hidratál. Sokáig elég ez a mennyiség, és ez a fajta nem is száradt be nálam. Mindenképpen újravevős. Nagy kedvenc lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol