Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: domanybeatrix, Módosítva: 2018. április 12.

Kategória:   Hajápolók

Gazdagon csokis hajbalzsam barna hajra. Selymes állagát a dióolajnak és a bio kakaóvajnak köszönheti. A természetes dió kivonat kihangsúlyozza a sötét haj fényét és színét. Az Atlanti-óceán mélyéről adtak hozzá bőségesen barna moszatot, mely a haj lágyságáért és könnyed kifésülhetőségéért felel. Aromás pörkölt kakaó illata lélekvidító.

Kingucii

2021. július 5.

Sötétbarna, már-már fekete színű festett hajam van.
Nagyon könnyen gubancolódik, így nehéz fésülni, viszont mióta ezzel a balzsammal mosom meg a hajam, nagyon könnyen fesulom ki. (Rajtahagyom pár percet) Pihepuha lesz tőle a hajam (Én még ilyen puhaságot semelyik terméktől nem tapasztaltam!)
Illata is, mint a browni! Imádom, biztos újraveszem!
1 hátránya van: az adagolás! Nehezen jön belőle :( (pumpás kiszerelés, sűrű balzsam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Sötétbarna, már-már fekete színű festett hajam van.
Illata is, mint a browni! Imádom, biztos újraveszem!

Kitti0120

2020. szeptember 26.

Benne vagyok a Magister privat facebook csoportjaban es szamomra hihetetlen hogy mennyi embernek bevaltak a magister termekek.Szamomra eddig az osszes csalodas. Igazabol abba remenykedtem hogy szep fenyes lesz a hajam mert sokan irtak a csoportba hogy milyen jot tett a hajukkal. Nos en nem tapasztaltam semmilyen eget rengeto hatast. Nekem szallt tole a hajam es elegge sotet,zsiros kinezetu lett a hajam hossza...Csak az illata tetszik egyedul ebbe a termekbe. Szerintem ennyi penzert vannak jobb drogerias balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

domanybeatrix

2018. június 19.

Göndör, hosszú, részben festett, de eredetileg is barna hajam van.
Tény, hogy könnyebb kibontani ezzel a balzsammal, mint mondjuk egy drogériással, de azért nyilván más kategória árban és összetételben is.
Szép a hajam rögtön mosás után, de azt kell, hogy mondjam, hogy a kedvenc balzsamommá nem vált (az egy Shea Moisture termék, amit nem muszáj kiöblíteni, így göndör hajra nekem jobban bevált).
Elképzelhetőnek tartom, hogy ha más típusú hajam lenne, akkor "elég" lenne.
A márka mindenesetre szimpatikus, próbálkozok még a termékeikkel a jövőben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

Göndör, hosszú, részben festett, de eredetileg is barna hajam van.
Elképzelhetőnek tartom, hogy ha más típusú hajam lenne, akkor "elég" lenne.
A márka mindenesetre szimpatikus, próbálkozok még a termékeikkel a jövőben is.

Nialla

2018. június 19.

Imádom! A hajam még sosem volt ilyen puha, és nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Imádom! A hajam még sosem volt ilyen puha, és nagyon tetszik az illata.