Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Samponok

A hajsampon a Brownie Baby hajbalzsam párja, selymes állagát a hidegen sajtolt dióolajnak köszönheti.

• A természetes diókivonat kihangsúlyozza a sötét hajzuhatag fényét és színét.
  • A koffein és Maca kivonat erősíti a hajhagymákat, csökkenti a hajhullást, fokozza a hajnövekedést.
  • Az Atlanti-óceán mélyéről adtak hozzá bőségesen barna moszatot, mely a haj lágyságáért és könnyed kifésülhetőségéért felel.
  • Aromás pörkölt kakaó illata lélekvidító.

Remekül passzol hozzád, ha hajad normál, vagy száraz, festett, vagy természetes barna.

ancsi0824

2020. január 22.

Csodát nem művel a hajammal (balzsammal együtt használom), azonban közvetlenül hajmosás után nagyon puha lesz tőle. Az illata nagyon kellemes, még egyszer legalább újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Scara

2018. október 23.

Nekem eddig a márkától egyedül egy arckrém vált be, de az sem annyira, hogy újra vegyek belőle. Tegnap viszont az üzlet felé volt dolgom és gondoltam kipróbálom ezt a sampont. Az első használat után eddig pozitívan tudok róla nyilatkozni. Finom az illata, de enyhe, érezni hogy nem mesterséges illatanyag van benne. Nem irritálja a fejbőrömet és nagyon jó a hajam állaga: puha, de mégsem lapul le.
Az egyetlen negatívum, ami azonnal feltűnt, hogy iszonyatosan híg a sampon állaga, már-már vízszerű. Emiatt sokkal többet kell belőle használni, mint egy átlag samponból.

Upd.: El kell vennem tőle a csillagokat, mert három hét használat után ( 2 naponta mosok hajat) észrevettem, hogy élettelenebb lett a hajam és kicsit hullott is. Az utóbbi két alkalommal már visszatértem a jól bevált termékekhez és a tünetek megszűntek.
Az illata viszont továbbra is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Az illata viszont továbbra is tetszik.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Vitaminok: Panthenol