Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2018. október 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az érzékeny bőr számára is optimális arctisztító, kedvezően távolítja el a sminket, a felesleges faggyút. Hozzájárul a szem alatti karikák halványításához, a bőr frissességéhez és nyugtatásához.

Az alábbi összetevőket tartalmazza:

• Névadó, az érzékeny bőr és a szemkörnyék számára is jól tolerálható bio búzavirág-vizet. Fő funkciója, hogy nyugtatja a fáradt, irritált szemet, lehúzza a szem alatti duzzanatokat, csillapítja az irritált bőrt.
  • Bio citromfű-vizet, mely kifejezetten jótékony a kiszáradt, törékeny, irritált bőr számára. Kisimítja az érett, tónusát vesztett bőrt.
  • Egy kevés növényi glicerint, mely a a vízhiányos bőr túlzott párolgásától is védelmet nyújt.
  • C-vitamint, mely nem csak a készítményt védi a környezeti hatásoktól, de segíti a hegek gyorsabb gyógyulását, a nem kívánatos foltok halványítását.
  • Jó bőrgyógyászati összeférhetőséggel bíró növényi tenzidet, mely segíti a smink és a felesleges faggyú hatékony eltávolítását.
  • Selymes olíva szkvalént, mely bőrlágyító és védő hatással rendelkezik.
  • Grapefruitmag-olajat, mely egy természetes mikrobiológia tartósítószer.

kiralykislany

2018. október 16.

Vásároltam belőle egy üveggel, el is használtam, nem tapasztaltam semmi extrát, de mivel nem is ártott, újravásároltam. Mégis csak természetes, jobb, mint a drogériások. Na ezzel mostanra már egyetlen márka sem tud meghatni. A másodikat márkaboltban vásároltam, darabosan, sárgultan, pisiszagúan. Figyelhettem volna jobban is, de én csak soroltam mit szeretnék, az eladó hölgy pedig pakolta. Mondanom sem kell, hogy nem szeretnék többet ilyen kiváló minőségű terméket magamra kenni. Az pedig, hogy a krémmánia napok óta csak a Magister 5 csillagos értékeléseivel van tele szánalmas. Ennyire nem megy a bolt?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

myvettsoprano

2017. október 23.

Az illatával sajnos nem tudtam mély barátságot kötni. A sminket sem távolította el teljesen, rá kellett más termékkel is segíteni, hogy a szempillaspirál is lejöjjön. Az összetétel miatt bánom, hogy nem jött be, szerettem volna használni tovább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Számomra ez nem volt nélkülözhetetlen a napi szépségápolási rutinomban, sőt a hetiben sem.
Az "illata" valóban fura volt kicsit, de nem volt annyira zavaró.
rövid idő alatt zavaros lett és sárgás-barnás színűvé változott a színe a lerakódott anyagnak a kupak szélén és belülről - gondolom oxidáció léphetett fel.
Ezek annyira nem is zavartak volna, de a tisztító- vagy egyáltalán bárminemű hatásáról nem sokat tudok mondani, mert nem észleltem ilyent. Egyszerűen nem használtam egy idő után... édesanyámnál landolt ez is, de ő sincs oda érte...
2 csillag az incije miatt és mert nem allergizált, nem irritálta a szemem, de mást sem nagyon csinált...pedig nagy reményeket fűztem hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Az "illata" valóban fura volt kicsit, de nem volt annyira zavaró.

AnitaKiss39

2017. augusztus 1.

Teljesen jól teszi a dolgát. Minden pozitív írásotokat aláírom viszont tényleg furi a szaga és pár nap után zavaros lesz a micellás víz. Elég undi de amúgy nyugodtan lehet használni utána is. Most megvettem a levendulásat. Ez is kicsit kezd zavarossá válni de sokkal de sokkal jobb illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Bogaly

2017. július 8.

Nagyon szeretem ezt a micellás vizet. Nekem az illatával semmi bajom, sőt nagyon kellemesnek és természetesnek tartom. Szereti a bőröm,nagyon szépen letisztitja! A szememről is szépen leszedi amit kell!5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 8.

Chrissy

2017. július 8.

Nekem bevált! Tökéletesen tisztít és nem lesz tőle ragacsos a bőröm. Érezni lehet a használata után, hogy valami van az arcomon, de ragadni tényleg nem ragad. Én az arctisztításom utolsó lépéseként alkalmazom minden nap, illetve, ha a számítógép előtt ülve a szemeim elfáradnak, akkor borogatásként és nagyon jól tud esni. Egyáltalán nem csíp, nem irritál és kellemes érzés. És valahogy szép tőle a szemkörnyékem bőre, fiatalosabb, hidratáltabb.
Az egyedüli bajom vele a szaga, savanykás és olyasmi, mint az áporodott ruhák szaga, amikor pl. a mosógépben felejti őket az ember huzamosabb időre...Mondjuk a negyedét elhasználtam már a terméknek és kezdem megszokni, kevésbé zavar, mint az elején, de most sem szeretem. 1 csillagot levonok emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

juhaszregina

2017. május 10.

A legjobb micellás, amit eddig próbáltam. Szerintem bőven veri a mezőnyt. Ezzel szoktam eltávolítani a sminket, és tökéletesen, továbbá kíméletesen leszedi azt. Nem hagy maga után olyan csúszós, ragadós réteget, mint a Garnier. Az illata szokatlan, gondolom a virágvíznek köszönhetően. Olyan, mint amikor a virág már picit állt a vázában. Nem büdös, csak szokatlan :) nekem nem tűnik erősnek. Ezt követően még Balea arctisztító krémet használok, mert a többlépéses arctisztítás híve vagyok. Lehetne olcsóbb, mert napi használat mellett valóban gyorsan fogy, de az összetevői és a hatása is kifogástalan! Szépen nyugtatja a bőrt. A flakon valóban nem utazóbarát, de egy kisebb pumpás flakonba szoktam kiadagolni, ha megyek valahová. Így sem rossz, mert úgysem cipelném szívesen a nagy flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Effendigirl

2017. május 2.

Nekem bevált, bár én csak arctisztításra szoktam használni, sminklemosásra nem. Jó puha utána az arcom, és jól leszedi róla, amit le kell. Az illata engem az Ice-Tea-ra emlékeztet. Az viszont jó lenne, ha nem kerülne ennyibe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

szzh01

2017. április 21.

Szuper lemosó, tökéletesen eltávolítja egy mozdulattal, dörzsölés nélkül a szemsminket is (vízállót még nem próbáltam vele), könnyed, kellemes, enyhe finom illata van; nehezen tudom beazonosítani mire emlékezetet, de talán olyan áfonyás vagy feketeribizlis nekem. Nekem nem hagy maga után ragacsos réteget, mint egyes micellás vizek, nem irritálja az érzékeny szememet sem. Nagyon szépek az összetevők is, ahogy az a márka többi termékénél is tapasztalható. Nekem picit drága, de ha hónapokig bírni fogja, akkor megéri. Használat előtt fel kell rázni, mert az alján darabkák ülepednek le különben. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, érzékeny bőrűeknek különösképpen!

UPDATE: Az ára miatt le kell vonjak egy csillagot. Elég gyorsan fogy, pedig igyekszem spórolni vele, ahhoz képest túlzásnak tartom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

k.ingrid90

2017. április 14.

Lehet velem van, valami óriási probléma, de nekem csalódás. Annyira dicsérte mindenki, hogy biztosra vettem, hogy na ez lesz az termék ami jó lesz a szemsmink és az arcom tisztítására is....Lehet csak nekem voltak túl nagy elvárásaim. Az illata nekem nagyon furcsa, de megszokható. Az én extra érzékeny szememet elképesztően csípi, pedig ügyeltem is, hogy ne menjen bele. Nálam szépen eltávolított mindent a szempillaspirállal se volt semmi gondja. Ami nekem a legzavaróbb, hogy egy fura réteg marad az arcomon utána, amitől zavaróan feszül a bőröm és 2-szer kellett utána sima arctisztítóval lemosnom az arcom, hogy lejöjjön ez a réteg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Squalane eo 1 0

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology