Magister Products

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arctisztító hab pattanásos, zsíros bőrre

• A mélytisztító receptúra faggyútermelődést kiegyensúlyozó nyírfanedvet, grapefruit-ot, és a pórusok mélyére hatoló aktív szént foglal magába.
  • A növényi kivonatok, a természetes tenzidek és az ébenfekete aktív szén friss, üde, matt bőrérzettel ajándékoz meg.
  • A hagyományos szappanokkal szemben pH semleges arctisztító.
  • Alkalmazható száraz szeborrea esetén is, mikor a bőr tág pórusú, szürkés, fénytelen, viszont zsíros, érdes tapintatú. Az ekkor fellépő felszíni vízhiányt a nyírfanedv és a grapefruit orvosolja és a természetes tisztító anyagok nem szárítják túl az arcbőrt.
  • Tág pórus esetén kifejezett jótékony, az aktív szén mélytisztító hatása és a citrom pórusösszehúzó tulajdonsága együttesen a tág pórus esztétikáját jelentősen javítják.

Yndre

2019. június 21.

Ezt próbáltam illetve a normál bőrre való habzó arclemosót is.Szerintem teljesen korrekt termék, annak ellenére, hogy zsíros bőrre való nem szárítja ki az arcbőrt, szépen teszi a dolgát. Nekem végül a normál verzió való jobban bejött kombinált bőrömre, de összességében ez is szuper főleg zsírosabb bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

kerekeserika

2019. április 18.

Nagyon szeretem, frissítő és nagyon jót tett a bőrömnek. Csodás az illata is, élvezet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

SchLivia

2019. február 14.

Az illata nekem nem tetszik, de a hatása miatt már kezdek megbarátkozni vele. A habos pumpás kiszerelés sem a kedvencem, örülnék egy hasonló hatóerejű, de csak vattakorongos verziónak. A pumpa nekem hamar eltömődött már pár használat után, így azt viszonylag rendszeresen át kell mosnom, ahhoz, hogy ne ragadjon be.
A hatása viszont megéri a fenti negatív jellemzőket. Könnyen felvihető és lemosható, ha hosszabb ideig fent hagyom, akkor sem szárad meg nagyon, csak a hab tűnik el. A bőröm szereti, kellőképpen tisztít.
A termék megéri az árát, ugyanis napi 2x használat mellett is kitart 2-3 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

mekhrba

2018. április 28.

Nagyon tetszik ez a Magister termék is, mióta elkezdtem használni kevesebb a pattanásom, a meglevőeket is eltünteti, én ezt a tökéletes tisztitó hatásának tudom be,azonban az arcomat nem szárítja ki. Nekem a pumpája is tökéletesen működik, úgy használom, ahogy a márka javasolja, tehát hagyom a bőrömön hatni. Elég egy pumpa is belőle, szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

xoxo1

2018. február 5.

Sokáig nézegettem a Magister termékeit mire rávettem magam, hogy rendeljek tőlük (utólag kiderült, hogy kár volt.. :D)
Össze is válogattam pár dolgot amire szükségem van, így ő is landolt a kosaramban.
Kezdjük az illatával, ami pozitívum, nem túl erős, kellemes citrusos illata van.
Nálam a pumpája is teljesen jól működött. A hab állaga is jó, de használat előtt mindenképpen fel kell rázni.
Negatívum az ára, ami szerintem nagyon borsos.. főleg így, hogy az ég világon semmit sem segített az arcbőrömön. Mattítani egyáltalán nem mattított, a tág pórusokon pedig hagyjuk, hogy mennyit segített..
Nagy reményeket fűztem a termékhez, szorgalmasan minden reggel használtam, de rá kellett jönnöm, hogy hiába..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

krenat

2018. február 3.

Sajnos nekem egyáltalán nem jött be egyetlen pumpás habzó termék (más márkától sem), és ennél is csak talán egy hajszálnyival jobb a hatás, mintha sima vízzel mosnék arcot, hiába hagyom rajta, ahogy az utasítás írja. Kár, mert nagyon akartam szeretni. Ráadásul a pumpája beragadt az első használatnál, erőltetni, rángatni kell az egészet, hogy egyáltalán működjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

babyface

2018. január 13.

nagyon szeretem a pumpás, habzó lemosókat és őt is imádom, mióta megtanultam rendeltetésszerűen használni. :D tényleg érdemes egy percet az arcon hagyni különben a sok finomság ami benne van nem tudja kifejteni áldásos hatását. :) szárítani egyáltalán nem szárít, az illatát is imádom, bár engem kevésbé emlékeztet pina coladara, de nagyon fincsi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!