Magister Products

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 4.

Kategória:   Ajakápolók

Vegán ajakbalzsam kandelilla viasszal, selymes hidratáló hatású, kakaópor, mauritiusi nádcukor, kakaóvaj és mogyoró olaj tartalmú.

Dalma027

2020. március 24.

Nekem az illata nagyon tetszik. Általában nem szoktam megvárni, míg cserepes állapotba kerülnek az ajkaim ezért nekem a hidratáláshoz is bőven elegendő a hatása. Arra bizony tényleg figyelni kell, hogy a szájkontúron ne csússzon el a krém mert akkor tényleg olyan, mintha csokoládét majszoltam volna :D Nekem a színével nincs problémám, mivel vékonyan teszem fel, kellemes meleg árnyalatot, szép fényt ad az ajkaimnak. Nálam a többi Magister ajakápolóhoz hasonlóan ez is egy tuti termék, mindegyiket nagyon szeretem. Ráadásul természetes összetevőkből áll így éjszakára is bátran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Nagyon zsíros, mintha zsírral kentem volna be a számat. Esztétikailag is csúnya, csak itthon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.