Magister Products

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Kézkrémek

• Egyedi összetételű magas hatóanyag (A-, C-, E- vitamin) tartalmánál fogva biztosítja kezeid maximális hidratáltságát, selymességét, ápoltságát télen-nyáron. Ezek az antioxidáns vitaminok védelmet biztosítanak a káros környezeti hatásoktól, gátolják a bőr öregedését.
  • A száraz, ártalomnak kitett bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve,  a bio kókuszolaj és bio sheavaj védi a simogató női kezet a kiszáradástól.
  • Páratlan illataromáját a kubeba illóolajnak, a bio édesnarancsnak és bio citrom illóolajnak köszönheti. Egyszerre frissítő és különleges, mintha egy szüret alatti mediterrán citrus ligetbe csöppennél egy másodperc alatt. A kimerült kezeid hamar meghálálják majd.

SchmitterBettina

2018. december 15.

Szeretni szerettem volna,de sajnos nem lettünk jóban. Nekem nagyon erős az illata, már szúnyog riasztó illata van, nem szivódik be rendesen, marad egy réteg a kezemen. Kb 1 hónap után nekem is külön vált a krém, folyós lett, kukába végezte. Senkinek nem ajánlom !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

cukorpaszta

2018. november 17.

Elsősorban azért vettem meg mert a leírásban szerepelt h kubeba olajat használtak hozzá, és én nagyon szeretem annak az illatát. Az illatában nem is csalódtam, nagyon szerettem. De a krém állaga nekem nem vált be. Igaz h könnyen szivòdott fel, de maradt egy ilyen fura réteg utána. Nekem is sokáig elég volt, de aztán mondjuk egy ilyen 2 hónap után olyan volt mintha a krém elemei elváltak volna egymástól és emiatt meghigult, azután pedig a felkenes csak egy kín volt. Az illata miatt megtartottam, de egy ponton kidobtam, olyan rossz állaga lett.
Nem egy rossz krém míg jó az állaga, de ennél olcsóbb , és szintén tiszta összetevőjű krémek is tudnak ennyit, ha nem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon intenzív citrusos illatú krém, hatékonyan hidratálja a kezemet. Kevés is elég belőle aminek nagyon örültem. Viszont pár hónap után valahogy szétvált a két fázis benne és rettentően folyós lett és ki kellet dobnom. Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Boriszka

2018. május 18.

Az illata nem kedvenc, jobban szeretem a visszafogottabb krém-illatot, a hatása átlagos, a kiszerelés nem praktikus, táskában sokkal kényelmesebb lenne tubusos változat. Télre különösen szükség lenne egy gazdagabb kézkrémre. Habár minden kencém Magister, kézkrém és szappan terén hiányérzetem van, nem találtam meg az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Effendigirl

2017. november 9.

Annnyira jó citromillata van :) ! És mint általában a Magister termékekből, ebből sem kell sok a megfelelő hatás eléréséhez. Először kicsinek találtam a mennyiséget, de mivel nem kell sok belőle, nem is fogy gyorsan. Jó puhák, kellemes illatúak a kezeim, miután használtam (és elég ehhez napi egyszer, esetleg kétszer bekenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology