Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. december 7.

Kategória:   Hajápolók

A növényi keratin mélyen behatol a hajszálakba és azonnal észlelhető erősítő hatást vált ki. Hydrobalance tulajdonságának köszönhetően kialakítja a hajszálak optimális hidratáltságát, véd a töredezettségtől. A panthenol csillogást, tartást ad a hajnak, a kókusztej védő tulajdonságú.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Glorcika

2020. szeptember 7.

Tetszik az illata, tetszik a hatása, nem a kedvenc balzsamom és kicsit sokallom érte az árat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

cbf91XD

2020. július 21.

Kellemes, jó illatú, és szépen ápol. Hetente egyszer használom. Hajtövekre nem kenem, mert akkor elnehezíti. Kicsit gyorsan fogy, kicsit drága de összességében jó kis balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

koirankeksii

2019. december 27.

Én most egy picit le fogom pontozni ezt a terméket.
2014 óta nem vasalom a hajamat (évente 1x kerationos hajszerkezet újjáépítésre járok helyette), és habár eddig csak a tövét festettem havonta újra, már azt se, így gondoltam ideje a sampont és a balzsamot is lecserélni valami szuper naturálisra. Megvettem a hajszeszt, a Menta lime sampont és ezt a balzsamot.

A balzsam első (és sokadik használatra is), nekem nagyon furcsa. A vizes hajamba pamacsolom be, de mivel "nem csúszik", és azonnal beszívódik, egyáltalán nem is érzem, hogy hova raktam már a balzsamból és mennyit, emiatt szerintem 20 pumpálásnyi sem lenne elég ahhoz, hogy érezzem, amit érezni kéne más balzsamokkal.
Tisztában vagyok vele, hogy a drogériában kapható hagyományos balzsamoknál a szilikon miatt lehet érezni ezt az azonnali selymességet, és csúszósságot, de ennél a balzsamnál még hajmosás után sem érzem azt, hogy hidratált lenne a hajam. Nem tudok kifésülni se, össze-vissza csomósodik, gubancolódik a hajam, így egy csomó olajat kell hívni segítségül.

Biztos vagyok benne, hogy telis tele van szuper anyagokkal ez a balzsam, és lehet hosszú távú használattal hozzá lehetne szokatni a hajat, de a 10. használat után is szinte sír a hajam egy hagyományos drogériás hajápolóért. Elhasználom a maradékot, de utána úgy döntöttem, hogy befejezem a kísérletezést, mert habár a Menta Lime sampont tényleg csoda jó (azt újra fogom venni), ha figyelembe veszem a termék árát és azt, amit csinál a hajammal, akkor nekem nagyon nem éri meg. Egyébként próbálkoztam vele úgyis, hogy a nedves hajvégbe masszíroztam bele, de annak az lett az eredménye, hogy dupla annyi ideig száradt meg a hajam és végeredményben "koszosnak tűnő, rendezetlen" hajkoronával léptem ki a hajszárító alól.

Most beszereztem egyébként 1 cég 98%-ban természetes összetevőkből álló balzsamját, fele annyi pénzért, brutális mennyiségben, és ugyanazzal a funkcionalitással, amit egyébként szeretek, így inkább annál maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Én most egy picit le fogom pontozni ezt a terméket.

kissbarbara

2019. december 7.

A menta-lime samponnal együtt használom. A sampon nagyon jól a könnyen zsírosodó hajamra. Nekem a balzsammal semmi bajom, nagyon bevált. Kifésülhető lesz tőle, és jól ápolja. Nem teszem fel egész hajhosszra, hanem csak a felére kb. Valahol olvastam, hogy a balzsamot így kell használni. Én ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

VEdit06

2019. szeptember 6.

Hááát én lehet, hogy nem próbálkoztam elég ideig megszeretni. Én csak a kiöblítéses módszerrel használtam, valóban kemény szinte kezelhetetlenné vált a vékony szálú, festett hajam, a beszárítás is nehezebben ment, és nem is a tartotta a hajam a formáját. Szeretném szeretni, amiért szilikon mentes, az illata szuper, bár nem tartós, ezért meg fogom próbálni kiöblítés nélkül. Egyébként használom a márka Honeyblond Hajkondicionáló balzsamját, amit viszont a hajvégekre lehet csak használni, maximum marad az a variáció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

BonnyBunny

2018. október 21.

Első Magisteres rendelésemmel együtt jött, csak hajápolókat rendeltem, de egyik sem vált be.
Az illata picit fura, de elviselhető. Az állaga is elég érdekes, nagyon híg. Ápoló hatása átlagos, vagy inkább az alatti, nem adott semmi extrát, viszont mint a többi termékük is, idő előtt megromlott (pedig száraz, hűvös helyen tároltam). Használtam a limeos és a mézes samponnal is, elfogyott, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Lerika

2018. október 6.

A mézes selyemprotein samponnal együtt használom, jól működnek. Nekem csak kiöblítéssel vált be, finom puha hajat eredményez. Kiöblítés nélkül nem működött, nagyon kemény lett a hajam mintha hajhabbal kentem volna be. Azt nem vettem észre, hogy sokat erősödött volna a hajam, de rosszabb sem lett az állapota. Nagyon kiadós, sokáig elég. Aki a szilikonos termékektől megszokott csúszósan puha hajat szereti csalódni fog, mert nem lesz utána csúszós a haj. (én ezt nem is szeretem, így nem bánom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

hfancs

2018. június 27.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, kellemes az illata és az abszolút bónusz, hogy nem kell kiöblíteni a hajból. Nem marad a hajamon az a csúszós érzés, mint a többi balzsam után. Nagyon sokáig kitart egy flakon, mert nem kell belőle sokat nyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

krenat

2018. február 3.

Gyakorlatilag az egyetlen termék a Magistertől, ami teljes mértékben bevált. Isteni illat, mélyen és tartósan hidratálja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

rayeri

2017. december 15.

Lapockáig érő, vékonyszálú, természetes göndör hajam van, amit fél éve festetnem is kell, mivel a két utód nevelésébe szépen beleőszültem. Szilikonmentességre törekszem, a Kevin Murphy Born Again volt nekem az igazi, a Szent Grál, de sajnos már nem gyártják, tavasz óta sírva keresem az utódját. Az első használat után annyira mérges voltam erre a termékre, hogy vissza akartam küldeni. Sokkal hígabb állagú mint az általam eddig használt termékek. Az illata nagyon finom, visszafogott kókusz amiből semmi nem marad meg öblítés után. Elsőre édeskevés volt a hajamnak. Mintha semmit nem kentem volna rá, pedig kb.dupla adagot masszíroztam bele. A könnyem csorgott mire sikerült kifésülni a hajamat, pedig a Tangle Teezeremmel plusz balzsammal simán szokott menni. Aztán elült a mérgem plusz nem akartam elhinni, hogy tényleg egy ekkora kalap kakiba nyúltam és adtam neki még egy esélyt. A második alkalommal érezhetően jobban reagált rá a hajam. Értsd: kisebb mennyiség és kevesebb hajtépés is elég volt. Most tartok a negyedik alkalomnál és kezdjük elérni az általam normálisnak tartott szintet: nagyobb diónyi mennyiség szinte nulla hajtépés. Szerintem az van, hogy ez a keratin fokozatosan épül be a hajba és egyre hidratáltabb, simább, összességében jobb állapotú lesz tőle.
Aki az első használat után kukázni akarja, tegyen még legalább két próbát vele, mert jó kis natúr termék ez csak össze kell szokni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Lactic Acid