Magister Products

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Vegán ajakbalzsam kandelilla viasszal, selymes hidratáló hatású, epres, erdei illattal.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Tavaly tavasztól fog van őszig a trópusi ajakbalzsamot használtam, amit egyszerűen imádtam. Most adtam le egy rendelést, gondoltam jöhet vmi új, erre esett a választásom. Megbántam, de nagyon!!!!
1. Nem értem ez miért drágább kb 600 Ft al?
2. Ennek semmi illata egy minimális gyümölcs, de még azt sem tudom behatárolni.
3. A legnagyobb hiba , hogy utcára viselhetetlen, olyan az állaga, mintha zsírral kentek volna be a számat, botrányos!!! Csillogó , zsíros- olajos érzet kinézet.
Egyszerűen nem értem, nagyon zavaró, ha megbarátkozom ezzel a zsíros érzettel, akkor talán itthon elhasználgatom.
Hatalmas csalódás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

1. Nem értem ez miért drágább kb 600 Ft al?
2. Ennek semmi illata egy minimális gyümölcs, de még azt sem tudom behatárolni.
Hatalmas csalódás!!!

VIKcsuuuu

2019. február 13.

Kipróbáltam. Jobb, mint a Bourbon coco. Az állaga, a hatása és az íze is. Szóval csere :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.