Magister Products

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2019. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Vegán ajakbalzsam kandelilla viasszal, selymes hidratáló hatású, epres, erdei illattal.

CsiccaG

2019. augusztus 15.

Sajnos nagyot csalódtam. Nagyon szeretem a Magister termékeit, de ez számomra értelmezhetetlen. Nem hagytam a táskám se napon, se forró kocsiban, de így is szétfolyt benne. Ami megmaradt az meg begrízesedett. Elkenni nem jó érzés így és semmi perc alatt lejön. Meg mondjuk nem is igazán vagyok oda azért, hogy úgy csillogjon a szám, mintha sertészsírral kentem volna be. Otthon elhasználom a maradékot, de maradok a régi megszokott ajakbalzsamomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

erasm98

2019. június 3.

Ez a harmadik magisteres ajakapolom eddig es ez sem rossz! Az illata az amit nagyon imadok, az ize viszont borzalmas (legalabbis az illatahoz kepest nagy csalodas).
Nem hiszem, hogy telen ezzel kennem be a szamat, mielott kimennek a fagyos idobe (brrr meg szerencse, hogy nyar van), de minden egyeb evszakban idealis. Annyira jol nem hidratal, mint peldaul a mezes puszi vagy a kokuszos pajtarsa, de mashogy is kell viselni. Konnyu felkenni, ha az ajkadhoz erinted egybol olvad es olyan olajos lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Tavaly tavasztól fog van őszig a trópusi ajakbalzsamot használtam, amit egyszerűen imádtam. Most adtam le egy rendelést, gondoltam jöhet vmi új, erre esett a választásom. Megbántam, de nagyon!!!!
1. Nem értem ez miért drágább kb 600 Ft al?
2. Ennek semmi illata egy minimális gyümölcs, de még azt sem tudom behatárolni.
3. A legnagyobb hiba , hogy utcára viselhetetlen, olyan az állaga, mintha zsírral kentek volna be a számat, botrányos!!! Csillogó , zsíros- olajos érzet kinézet.
Egyszerűen nem értem, nagyon zavaró, ha megbarátkozom ezzel a zsíros érzettel, akkor talán itthon elhasználgatom.
Hatalmas csalódás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

1. Nem értem ez miért drágább kb 600 Ft al?
2. Ennek semmi illata egy minimális gyümölcs, de még azt sem tudom behatárolni.
Hatalmas csalódás!!!

VIKcsuuuu

2019. február 13.

Kipróbáltam. Jobb, mint a Bourbon coco. Az állaga, a hatása és az íze is. Szóval csere :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.