Magister Products

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2021. január 18.

Kategória:   Hajápolók

A növényi koffein magas koncentrációban, a maca kivonat vagy a 3HC -hajstimulációs komplex (szőlő őssejt, dió és rukkola kivonat), serkentik a hajhagymák vérellátását és ezáltal hozzájárulnak ahhoz, hogy hosszabb fürtökkel büszkélkedhess. A szérumban feloldottunk egy nagy adag cisztein aminosavat is, mely a keratin, hajszerkezetet alkotó fehérje elsődleges alap építőköve. A vizsgált személyek 82 %-ában megállította a hajhullást!

Alkohol, illat, parabén, PEG- és szilikonmentes

Széncinke

2021. április 14.

Elfújkáltam, de... a ricinusolaj használt, ez annyira nem. Én hajmosások előtt használtam, alaposan befújtam a fejem, meg minden mást is, mert széthord a spricni. Fennhagytam 1 órát, majd hajmosás. Nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

manitia

2021. január 24.

Első használat után nem tudok 3-asnál jobbat adni. Illata jó, enyhén mentolos. Adagolása so-so. A fújókájából közvetlenül a kezembe fújtam (közelről), mert ha a hajtőre szeretném, beteríti a fél fejem, nyakam, testem. Az ok, amiért rögtön elvettem 2 csillagot az az, hogy borzasztóan ragad a hajam tőle. Szárítás után is! Pedig nem a hajhosszra fújom. Van olyan része a hajamnak, ahol 7-essel fel van nyírva. Az is ragad, amikor hozzáérek. Még jövök, azért majd update-el huzamosabb használat után, mert az a fair azért.

Update: Nem tudom sajnos tovább használni. Annyira ragadós utána a fejem, hajam. Az ember azért mos hajat, hogy tiszta legyen a haja, friss érzése legyen. Ez nem friss érzés. Nekem ez egy no go.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Hydrolyzed Grape Skin, Hydrolyzed Wheat Bran
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.