Magister Products

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoyo85, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

SPF20 UVA/UVB védelmet nyújtó könnyed nappali arckrém hidratáló banán és antioxidánsokban gazdag maracuja kivonattal.

• Kizárólag természetes fizikai filtert tartalmaz, mely segíti az UV sugarak visszaverését.
  • Állagra krémes-géles, abszolút nem olajos és megfelelő használat mellett nem hagy fehér bevonatot a bőrön.
  • 94-95 %-ban veri vissza a bőröregedésért felelős UVA és a leégést okozó UVB sugarakat (a bőrrák kialakulását mindkettő okozza), azonban a termék magas antioxidáns tartalma nem fejezhető ki faktorszámban, ámbár jelentős szerepe van a felsorolt bőrkárok eliminálásában.

800.-Magister Products Copaca Banana Arckrém SPF20  15ml
Ár: 800 , Eladó: cincur
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. kerületben, Örsön,Blahán, Corvin negyednél megoldható, vagy posta/foxpost

Glorcika

2020. szeptember 7.

Jó kis arckrém, kicsit nehezen szívódik be. Az spf lehetne benne sokkal magasabb is. Az illata finom, kellemes, de nem érződik sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Milka71

2020. augusztus 22.

Halványsárga, enyhén banánillatú, testes krém. Nagyon kevés kell belőle, nehezen eldolgozható. Napozáshoz használtam, jól működött. Az érzékeny, világos bőröm nem égett le.🌞🍌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

mafalda

2020. június 8.

Nagyon enyhe banán illata van, mikor felkenem már semmi, erősebbre számítottam. Sárga krém kissé nehezen szívódik be fehéres réteget hagy a bőrön. Száraz krém ha értitek hogy mit akarok mondani. Pont olyan állagra mint pl a trópusi arckrém. Táplálja a bőröm, és a fényvédő miatt imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

kicsivio

2020. február 3.

Az első Magister krémem volt, nagyon boldog voltam, hogy végre egy szép, természetes összetevőjű, fényvédős arckrém. Sajnos nem vált be. Nehéz, fullasztó volt, nem tudtam rendesen eldolgozni, hiába tettem minimális mennyiséget az arcomra. De ami sokként ért, az az, hogy pici apró pattanások jelentek meg az arcomon. Pár napig, míg elmúltak, nem használtam, majd megint felkentem. Az eredmény ugyanaz, jöttek a pattanások. Sajnálom, hogy nem vált be. Az illata isteni, igaz elsőre túl édes volt,de az nagyon kevés, attól nem lesz hidratált a bőröm. Szerencsére azóta megtaláltam az ÉN Magister krémemet. Érdemes többet kipróbálni és nem feladni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

lalabel

2019. szeptember 12.

Fényvédőnek nagyon jó, arckrémnek kicsit fullasztó, de hát valamit valamiért. Az tény, hogy egész nyáron nem égtem le ezzel a krémmel, viszont gyakran éreztem magam úgy, mintha beizzadna a bőröm alatta. Volt, hogy felkenés után azonnal le kellett mosnom emiatt. Most már csak egész keveset viszek fel belőle, jól bemasszírozom, így kevésbé marad fehér réteg és órákig ragacsos arcbőr.

Viszont sajnos nem hidratál eléggé, pedig állítólag "minden bőrtípusra ajánlott".

Az illata banános vattacukor, eleinte túl édes volt nekem, de most már kifejezetten szeretem szagolgatni. Az is tetszik benne, hogy miután beszívta a bőröm, szép matt és egyenletes lesz, jól lehet sminkelni rá, a szárazabb részeket szépen kiegyenlíti a krém, és a mitesszereimre is mintha nyugtató hatással lenne. Nyárra jó volt, a naptejnél jobb, de most már várom, hogy elfogyjon, és vehessem újra a Ciao Chiát, az sokkal kellemesebb viselet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 12.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Látom én leszek az első, aki lehúzza ezt a terméket. Nálam sajnos a kukába landolt 1 hét próbálkozás után. Sehogy sem tudtam felvinni annyi mennyiséget az arcomra, hogy az jó legyen. Iszonyatosan nehéz elkenni, fehér volt állandóan tőle az arcom. Lehet világos bőrű arcra való, mert én barna vagyok rendesen, és mintha lisztbe rúgtam volna fejem, úgy néztem ki. Ha minimális mennyiséggel próbálkoztam , akkor nem jutott mindenhova az arcomra, és nem is hidratált. Szó szerint szomjazott a bőrőm, de mégis kényelmetlen érzés volt viselni, mert izzadt és fulladt a krém alatta a bőrőm. Egyetlen pozitívuma az illata, de ez sajnos kevés....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Csobanka

2019. július 3.

Még van egy koreai fényvédőm ami 33spf védelmet nyújt viszont tele van szilikonnal, amint kijött egy magyar, natúr és szilikonmentes fényvédő, ráadásul egy kedvelt márkától, rögtön lecsaptam rá. Nem égtem le vele de mellette is barnul az arcom. Érezni, hogy táplál és ha az ember bőre zsírosabb akkor kukacosodik (én házi olajos-iszapos maszk után tapasztaltam ezt). Viszont használható egy könnyed zsíros bőrre való tonikkal és még a bb krémet is elbírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Krisztike84

2019. június 19.

Nagyon szeretem, nappali arckrémnek használom. Nem zsíros, inkább mattítja a bőröm, pedig inkább kombinált bőröm van. Az illata nagyon természetesen banános. Egyáltalán nem hagy fehér foltot, csak akkor, ha nem masszírozom el rendesen, de ezt bármelyik másik krémmel is így lenne. Vegyszermentes és ez nekem nagyon fontos. Csak olyat kenek magamra amit meg is ennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

delila6400

2019. június 7.

Amióta megjelent, ezt a krémet használom az arcomra, mert egyszerűen imádom az illatát! Ha napra megyek, előtte bekenem az arcom (a gyerekemét is ezzel szoktam) mégcsak meg sem pirult soha. Ez tényleg szuper arckrém, maradéktalanul beszívódik, nem hagy fehér foltot. Össze sem lehet hasonlítani azzal az érzettel, amikor naptejet kenek magamra. Az valahogy mindig "rajtam marad" zsíros rétegként, ez nem, teljesen beszívja a bőr. Ha valaki napvédelemre keres krémet, remek választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.