Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valentine, Módosítva: 2016. július 29.

Kategória:   Tusfürdők

SLS-mentes bőrlágyító tusfürdő antioxidáns, bőrvédő vitaminokkal és a cseresznyevirág természetes gyengédséget és romantikát sugárzó illatával. Enyhén savas kémhatásának köszönhetően nem semlegesíti a bőr természetes savköpenyét, így védi a bőr egészségét, hidratáltságát.

Az alábbi összetevőket tartalmazza:

• Kímélő növényi, biológiailag lebomló tenzidek, így tusolás közben sem a bőrt, sem a környezetet nem károsítja.
  • Hidratáló kókuszolajból készült tenzid, mely nemcsak kíméletesen tisztít, de fürdőzés közben ápol és táplál.
  • Sejtvédő, öregedésgátló, erőteljes antioxidáns E-vitamin.
  • A-vitamin, mely nélkülözhetetlen a bőr szerkezeti egységének a megőrzéséhez. A bőr számára az egyik legfontosabb vitamin, mely az egyetlen tudományos vizsgálattal is alátámasztott, elismert bőröregedést gátló vitamin.
  • D-vitamin, mely optimalizálja a bőrben lévő immunsejtek működését.
  • Különleges természetes cseresznyevirág parfüm.

krenat

2018. február 3.

Az illata finom és nagyon sokáig elég egy flakon. Szép összetevők, de picit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

bnorah

2017. december 10.

Kellemes illatú és amíg ezt használtam és a levendulás testápolót a bőröm érezhetően puhább volt. A más márkáktól használt tusfürdőkkel ellentétben az állaga vízszerűbb, tisztább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Effendigirl

2017. november 9.

Már nagyon régóta nézegettem, de sem itt, sem a holnapon nem volt róla vélemény, most végre lesz ;).
Az enyém sárga színű, úgy olvastam, hogy a cseresznyevirág évszaktól függően lehet sárgásabb színű, szóval ez természetes :).
Nagyon tetszik az illata, elsőre is kellemes, valamilyen "mélyebb" édesség van benne.
Arcmosásra próbáltam ki először, szépen tisztított, nem szárított.
Ezek voltak az elsődleges tapasztalatok, a többiről majd írok :).

Kb. 1 hónap használat után: a bőröm tusolás után érezhetően puhább, nincs olyan száraz érzete, mint ilyenkor szokott lenni, nekem bevált :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Arcmosásra próbáltam ki először, szépen tisztított, nem szárított.
Ezek voltak az elsődleges tapasztalatok, a többiről majd írok :).

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Cholecalciferol, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.