Magister Products

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klddr, Módosítva: 2020. november 10.

Kategória:   Dezodorok

Karibi hangulatot és kubai felhőtlenséget hordozó dezodorunkat különleges koktéllal fűszereztük: trópusi kókusz, egy csepp friss lime illóolaj és összehúzó hatású, fanyar kubeba gondoskodik a páratlan élményről. Az eredmény egy lélekemelő, citrusos, pikáns, mégis egy kissé édeskés jellegű kompozíció lett, melynek szagűző hatása kimagasló. A kellemetlen verejték cseppek megkötését a mikronizált rizspor és a nagyon finom kukorica keményítő végzi. A kakaószemek ledarálásával nyert kakaóvaj nyújtotta bőrlágyítás már csak hab a tortán.

Ezt a továbbfejlesztett dezodorunkat csökkentett mennyiségű szódabikarbónával készítjük!

Alumínium mentes

Vegán

Arianne

2021. január 23.

Akármennyire is szerettem volna kedvelni ezt a terméket, nem sikerült sajnos. Azzal még nem is lenne nagy bajom, hogy kissé nehezen kenhető és morzsálódik, egye fene.
Még az illata is oké nekem, egész erősen a lime dominál. Viszont a hatása...most télen használva is egyszerűen büdös leszek tőle.
Iszonyat régen éreztem már ilyen rossz szagúnak magam, nem is emlékszem rá. Visszatértem a régi deomra és nincs azóta gondom.
Tényleg sajnálom, mert reméltem, hogy sikerül egy natúr kozmetikummal kiváltani a jó öreg old spice-t.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

klddr

2020. december 6.

Hasonló véleményen vagyok én is, olyan jól kenhető volt a Passionplay, de egy kemény tégla a Cubeba:((( az illata nekem nagyon tetszik, frissítő, de olyan nehéz ráerőszakolnom a hónaljamra:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

Zenaty

2020. november 29.

Szeretem a Magister termékeket, de ez sajnos most nem sikerült. A PassionPlay egy tök jól kenhető, kellemes illatú, hatásos cucc. De ez...kemény, morzsálódik. Nem szeretem.
Mikor megérkezett, vártam a trópusi illatot...hát...az olcsó citromos wc illatosítót juttatja eszembe. Csak a lime illóolaj dominál, sem kókuszt, sem trópusi illatot nem érzek mellette. A hatásával nincs gond, de ennek ellenére alig vártam, hogy elfogyjon, kidobni sajnáltam, ahhoz túl drága. Biztosan nem veszem újra. Maradok a PassionPlay-nél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate