Magister Products

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2019. október 13.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Rendkívül gazdag krém, mely a hosszas fejlesztésnek köszönhetően, a magas növényi olaj koncentráció ellenére is egy könnyen beszívódó lágy krém. Célja a sejtek regenerációjának maximalizálása az éjszaka folyamán. Nem kell mást tenned, mint a tiszta arcbőröd lefekvés előtt bekrémezni és élvezni, ahogy álomba ringat a valódi levendula nyugalmat árasztó illata."

• A bio makadámiaolaj, kókuszolaj, sheavaj, és rizsolaj erősíti a kötőszövetet, regenerálja, táplálja, feszesíti az arcbőrt. Mélyhatású hidratáló, elősegíti az optimális sejtműködést.
  • bio kaméliaolaj (vagy kínai teafaolaj) egy egzotikus szépségolaj, mely bőröd mélyebb rétegeibe hatolva segíti a sejtek regenerálódását, hogy reggel bársonyos arcbőrre ébredhess. Ezenkívül a kaméliaolaj halványítja az öregedési foltokat, késlelteti a bőr élettani öregedését.
  • Magas vitamin tartalma (A-vitamin, C-vitamin, D-vitamin, E-vitamin)hozzájárul a környezet káros hatásainak kompenzálásához, erős antioxidáns hatásuknak köszönhetően reggel megújult frissességgel és kisimultabb arcbőrrel ébredhetsz.
  • A krémben található panthenol ösztönzi a hámképződést, gyógyítja a kisebb sebeket, erős hidratáló hatású.
  • Kellemes bio valódi levendula illóolaja kényeztetve pihentet, és a nyári Mediterránba repít egy szempillantás alatt.
  • Krémünk a bio ricinusolaj tartalmának köszönhetően rendkívül jó lágyító, enyhén csökkenti a gyulladást reggelre bőröd rugalmas, puha és bársonyos lesz!
  • Ez az éjszakai hidratáló a lenmagolajnak áldásos tulajdonságainak hála, magában foglal számos telítetlen eszenciális zsírsavat, mely nélkülözhetetlen a regeneráló és öregedésgátló folyamatokhoz.

VickyV

2018. november 26.

Ez egy durván tápláló krém, nagyon jó regeneráló hatású a levendula, viszont semmiképp nem javasolnám olyanoknak, akiknek zsírosodásra hajlamos a bőrük, mert meg fognak halni a krém alatt. Én viszont nagyon szeretem használni, amikor szárazabb az arcom, de helyspecifikusan, és arra ügyelve, hogy kb csak oda. Egy jó kis maszk vagy bőrradírozás utáni treatnek nagyszerű, és a levi miatt gyulladáscsökkentő. Barátnőm rendszeresen nyúlja, ha nálam van és neki is szebbé teszi a problémás részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

CsillaVeres

2018. november 7.

Nem rossz éjszakai arckrém, bár valóban lassan szívódik be, és reggel érzem még az arcomon. Hozzátenném az én arcbőröm száraz, ezért lehet nem erre az állagra van szüksége. Az illata jó, én szeretem a levendulát, de úgy érzem a bőrömnek ennél a krémnél többre van szüksége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Zsuzska6791

2018. március 26.

Nagyon jó éjszakai hidratáló! A bőr hamar beissza, utána reggelre pihe-puhává varázsolja az arcbőrt. Az illata nekem kicsit erős gyógynövényes, valószínűleg a levendula miatt, de ez az én egyéni érzékenységem. Nyáron a nappali krémjét használom éjszakára, de így az őszi-téli időszakban nagyon szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

PinkPrincess

2017. december 26.

Nem tetszik az állaga, számomra túl lágy, testesebbet jobban esik felkenni az arcomra. Még reggel is fénylik az arcom, kicsit úgy érzem mintha egy réteget hagyna maga után a bőrömön. Az illata tetszik, de nem érzem, hogy hidratálna annyira, mint ahogy azt igényelném. Talán túl sokat vártam tőle, de tovább próbálkozom, szeretni akarom ezt a márkát mert tudom, hogy jó termékei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

SchmitterBettina

2017. december 7.

Úgy látom én leszek az első, akinek nem tetszik annyira ez a krém. Nagyon kevés kell belőle, de még így is kell neki min 10 perc mire beszívódik . Hagy maga után még egy olyan maszk szerű érzést, amit utoljára az Ilcsi krémeknél lehet érezni. Az illata nekem nagyon erős, pár nap után már zavaró volt. Reggel olajos, csillogó volt az arcom, pedig ilyenkor télen még száraz a bőrőm. Sajnos nekem nem vált be. Tovább adom szerintem a családban, hátha....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Konszuelita

2017. november 15.

Minden éjszaka ezt használom augusztus óta. Kevés is elég belőle, így még a tégely felénél sem tartok. A szarkalábak kismító hatását még nem tapasztaltam, viszont nagyon jól hidratál, puhává varázsolja az arcbőrt. A legfontosabb jellemzője amiért ezt vásároltam, hogy vegyszermentes. Levendula illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Csobanka

2017. szeptember 26.

Mintát kaptam belőle. Gondoltam nyaralásra elviszem magammal. Mivel inkább száraz bőrre van és illóolajat is tartalmaz, kicsit tartottam tőle. Nedves (kissé vizes) bőrre vittem fel. Pozitívan csalódtam! Pattanást nem csinált, pórusaimat nem tömítette el viszont egészen kifeszítette a bőrömet, főleg a pofijaimon látszott a feltöltő hatása. Az illata a levendula mellett nekem fűszagú de ez sem tudja csorbítani az érdemeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Kencefice84

2017. július 3.

Nagyon finom, rugalmas, hamvas arcbőrt eredményez a használata, reggelente élmény belenézni a tükörbe, végigsimítani az arcomon. Az illata verhetetlen, kevés is elég belőle, sokáig kitart. Nappalra is jó annak akinek extra száraz a bőre, de tényleg éjszakára ideális, hogy csak ez legyen a bőrön, és tudjon dolgozni a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Effendigirl

2017. június 20.

Erőteljes hidratáló hatású éjszakai krém, erős levendulás illattal. Szembe kerülve csíp, de persze nem is az a rendeltetési helye :) .Remélem, a téli hónapokban is elég lesz.

Ud.: Több, mint két hónap használat után még a felénél sem tartok, tetszik, hogy ilyen takarékosan használhatóak a Magister arckrémek. A hatásával továbbra is elégedett vagyok, reggel is jó puha az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Valentine

2017. április 30.

Imádom a levendulát, nem is értem, hogy ezt a krémet miért nem próbáltam ki eddig. Pár hónapja kezdtem el használni éjszára. A krém fehér színű, könnyű állagú, intenzív levendula illata van. Állaga ellenére érezni, hogy mennyire gazdag összetevőkben. Eleinte csodálkoztam is reggelente mennyire kipihent és hidratált az arcom. A szemkörnyékre a Magister LMW Hialuron+ krémet használom, az arcomra pedig a levendulás kerül. De próbáltam már úgy is, hogy szemkörnyékre is ez került fel. Az illata nagyon megnyugtató, a hatása csodás. Próbálgatok ki más krémeket is, de ezt mindenképp újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology