Magister Products

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2019. április 25.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kávés zselészérum, bőrfeltöltő, lifting hatású, fellép a sötét karikás szemek, a petyhüdt bőr ellen.  Ajánljuk fiataloknak a stresszes életkörülmények, a sok monitor előtti ücsörgés okozta szemráncok kialakulásának megakadályozására, kialvatlan mamiknak vagy akár idősebb korosztálynak is, a már kialakult szarkalában feltöltésére.

• Extra hatás: ha tartós sminket szeretnél, használd szem primerként, szemhéj bázisként is, megment az elkenődéstől, az összecsomósodástól.
  • Az antioxidáns E-vitamin segíti a stressz, a nikotin, az UV-sugárzás és a fáradtság okozta szabadgyökképződés ellensúlyozását.
  • A liposzómás hialuronsav a legmélyebb bőrrétegekbe is eljut, vizet köt meg, így kitölti a ráncokat, barázdákat.
  • Segíti a szem alatti sötét elszíneződések halványítását.
  • Megszünteti a ráncok kialakulásáért felelős bőrszárazságot.
  • Hozzájárul a szemkörnyék maximális hidratáltságához.

Ár: 2 500 Ft + pk , Eladó: rayeri
Állapot: Egy hétig használtam, Helyszín: Budapest 20. kerület, fizetés: Posta, Foxpost, személyes átvétel a Boráros téren
SchmitterBettina

2019. július 31.

Mikor megláttam az instán, hogy kávés szemráckrémmel jönnek ki egyből lecsaptam rá. Mikor megjött akkor néztem, hogy ilyen kicsi és golyós az üveg. Nekem nem jön be a csomagolása, már a háromnegyedét el használtam a terméknek, de ez a minden reggel rázogatás, hogy kerüljön cucc arra golyóra, idegesítő egy idő után. Az illata jó kávés volt az elején, most már az sincs. Hála még nincsenek erős ráncaim a szemem körül, inkább pufadt reggel a szemem alja, ha keveset alszom, de sajnos ez a termék semmit sem segített, de a puffadás se az apró szarka lábak ellen. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

erasm98

2019. június 16.

Én nagyon szeretem! Most fogyott el nemrégen a másik hialuronos szemkörnyékápoló, amit szintén imádtam, de nyárra az nagyon sűrűnek tűnik nekem, így éppen jókor vettem ezt meg. Még nincsenek ráncaim vagy egyéb problémáim a szemkörnyékemen, így változásról nem tudok írni. Talán annyi, hogy fárasztóbb időszakokban (hellóóó vizsgaidőszak!) sötétebb a szemem alatt a bőr. Ilyenkor felkenés után határozottan látok változást, de egy idő után mindig visszatér a sötétség:D Amúgy azt is szeretem, hogy nagyon hamar beszívódik.
Amit nem értek az az, hogy mikor felkenem vizes állaga van a bőrömön. De az üvegben meg egy ilyen sűrű (krémszínű) trutyi van, de olyannyira sűrű, hogy muszáj fejre állítani jó pár órával használat előtt, különben az üveg alján marad a cucc és soha nem kened be vele a szemed.
A hidratálásáról még annyit, hogy hamar beszívódik és utána nem éreztem azt, hogy be lett volna kenve valamivel, szóval nem vált sokkal puhábbá a bőröm vagy ilyesmi. Nálam ez nem jelent hátrányt, csak az első hazsnálat után picit meglepődtem, hogy tényleg semmi nyoma nem maradt a krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

delila6400

2019. június 13.

Nagyon szeretem, pillanatok alatt felszívódik a bőrömön, kellemes, hűs érzetet biztosít. Az illata olyan, mint az egész kávénak, reggeli ébresztő a szemeknek (is). Fejjel lefelé tárolom, így a görgős forma sem okoz gondot, egyből tudom kenni. Egy nap többször is frissítem vele a szemkörnyékemet. Az ára kicsit húzós, de valószínűleg sokáig elég lesz a 10ml-es verziója is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

rayeri

2019. május 18.

Ajh, nekem nem! Pedig nagyon akartam, de nem! Először is rettentő gagyi a csomagolása! Ezzel a golyós sz*rral nyomorgassa az a szemkörnyékét aki kitalálta! Használhatatlan. Kismilliónyi rázogatás, ütögetés, görgetés után ha szerencsém van, sikerül egy hajszálvékony réteget felvinnem a szemem alá ami kb.annyit ér mint halottnak a csók plusz mire eljutok odáig, már annyira mérges vagyok rá, hogy a kedvem is elmegy a használatától. Namost nem kívánom minden áldott reggel ezt a műsort lenyomni úgyhogy soha az életben többet nem rendelem meg, maradok a Phi kávés szemkréménél, az minden szempontból teljesen rendben van, már megint engedtem a kíváncsiságomnak és elkalandoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Urea, Propanediol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.