Magister Products

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturvirag, Módosítva: 2016. február 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kifejezetten a férfiak arcbőrének ápolására kifejlesztve. A hámosító panthneolnak, a fertőtlenítő hatású cédrusnak, a frissítő mentának köszönhetően kitűnő borotválkozás utáni használatra. Védelmet nyújt a kipirosodás ellen, bársonyos érzést hagy maga után.

CsiccaG

2018. június 6.

A páromnak vásároltam a krémet, akinek rendkívül száraz, ekcémás a bőre. Nagyon nehezen tudom rátukmálni arra, hogy használjon valamilyen krémet, de azért tettem egy próbát ezzel is. És bevált! Első megjegyzése, hogy tetszik az illata és hamar beszívódott. Aztán én is csentem belőle és tényleg szuper! Kellemes friss, borókás illat és puha bőr marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Mazsika81

2018. március 21.

A férjemnek vásároltam a krémet. Nagyon jól hidratál, karakteres az illata, az összetevői nagyon szépek és az árát nézve is nagyon jó kis hidratálókrém. A férjem is meg van vele elégedve, korábban már használt más férfi hidratáló krémet, de ez a krém lekörözte az általa eddig próbált krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Férjemnek rendeltem az arcszesszel együtt, minden borotválkozás után használja mindkét terméket. Eleinte az illata zavaró volt mindkettőnk számára, de mára már megszoktuk, nincs vele különösebb gondunk.
Férjem szintén azok a férfiak közé tartozik, akik nem használnak kencéket, mert szerinte gyakran többet ártanak, mint használnak a krémek - de ezt a két terméket együttesen ő is szereti használni, szerintem a vegytiszta összetevők is sokat számítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

zaza

2017. július 28.

Több férfi arckrémet kipróbáltam már (Nivea, Vichy, Avon), de mindegyik irritált, vagy még zsírosabb lett a bőröm, így természetes összetevőkkel rendelkező arckrémet kerestem. Végül az Alverde mattító férfi arckréménél kötöttem ki, amely bevált, de időnként nem éreztem elég hidratáltnak a bőröm, vagy ez is zsírosított.
A Magisteres férfi arckrémet kipróbálva sem télen, sem nyáron nem tapasztaltam ilyen kellemetlen hatásokat.
Frissíti a bőrömet, jól és tartósan hidratál, könnyen beszívódik, az illata pedig mennyei az egyik kedvenc fűszeremnek a kardamomnak és a mentának, cédrusolajnak köszönhetően. Az összetevők közül nagyon hatékonynak tartom a panthenolt, a rizsolajat és a shea vajat.
Reggelente alig várom, hogy használhassam ezt az arckrémet. Már kétszer újra vásároltam. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 28.

Juli88

2017. június 22.

Ezt a krémet közel 1 évvel ezelőtt rendeltem meg férjem számára. Kicsit féltem, hogy végül kihasználatlanul kell kidobnom, mert a párom sosem használt semmilyen krémet vagy ápoló folyadékot és azt hittem, nehezen fogom tudni rávenni a használatára. Tévedtem! Már a krém kibontásakor megdícsérte, hogy "na, végre nem egy tolakodó illat"! Borotválkozás után használja elsősorban és érzi, hogy mennyivel jobb így, mint amikor nem használta! Szerencsére nagyon bevált, így már a sokadik tégely tartalma van fogyóban. :) Ajánljuk minden férfitársának!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Virgo

2017. június 19.

Férjem sosem kente magát semmivel, ezt a krémet viszont nagyon szereti borotválkozás után, és szerintem is jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Valentine

2016. március 22.

Páromnak vásároltam meg a krémet úgy 1,5 hónappal ezelőtt. Az volt a célom, hogy rávegyem használjon hidratáló krémet, mivel télen nagyon sokszor pirosodott és száradt ki az arcbőre. Mindenképp valami természetes krémet szerettem volna. Nagyon kellemes az illata, jók az összetevők, érzékeny bőrét sem csípi és nagyon jól hidratál. A nap végén sem szárad ki a bőre. Az ára is megfelelő. Szívesen használja és elégedett vele. Magam részéről nagyon örülök, hogy gondoltak a férfiakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Cholecalciferol, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology