Magister Products

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skelly, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluorid és SLS hozzáadása nélkül tisztít, fehérít és friss leheletet biztosít. Hozzásegít a fogínygyulladás tüneteinek mérsékléséhez. A fogfelszín mechanikai tisztítását támogatja, így vált ki fehérítő hatást. Az ásványi sóknak köszönhetően védi a fogzománcot a savas hatásoktól.

kissbarbara

2019. november 29.

Bár már nem ilyen csomagolásban van, és az ára sem ennyi de nekem nagyon bevált. Sok natúr fogkrémet kipróbáltam már, de egyik sem volt az igazi. Ezt nagyon szeretem, és tényleg hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

bettics

2019. május 30.

Mivel nem tartalmaz mindenféle adalékanyagot így nem is várhatjuk el, hogy ugyanúgy habozzon mint egy átlag fogkrém, ezt észben kell tartania annak, aki "mentes" dolgokat vásárol.
Szerencsére elkészítették a tubusos verzióját, mert az előző az katasztrófa volt, a végét már nem lehetett kituszkolni belőle, ezáltal nem került az egész elhasználásra, kidobás volt. Azon kívül, hogy "mentes" termék, számomra nem váltotta be azt amit ígért, ergo nem fehérítette a fogakat. Nyilván nézhetjük egy másik oldalról, hogy legalább nem színeződött tovább, dehát nem ez a célja.Ezért kap 4-et :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

cukorpaszta

2018. november 15.

Nekem nagy csalódás volt. Nem habzik, és furán égette az ínyem. Esti fogmosás után éjjel ébredtem többször arra h ég a szám.
Amilyen csodának harangozták be, olyannyira középszerű. Nem több egy átlagos fogkrémnél, sőt egyik másik bio fogkrém olcsóbb és hatékonyabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Ennie86

2018. október 23.

Ezt az egy terméket használtam eddig tőlük, ami nagyon nem vált be. Híg, borzasztó az íze. Ennél sokkal de sokkal jobb fogkrémek vannak fele annyiért.

Egyébként meg értetlenül állok a magister nyomulása előtt. Gyerekek... Nagy jó indulattal is csak egy túlárazott 'csodaszerekről' van szó. Értem én, hogy fel kell hozni a márkát valahogy, de azt ne itt tegyétek! Minden második oldal veletek van tele, hogy 'ígyúgy' csodát tesz. Én már csak dacból se fogom venni a cuccaikat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

narancsdzsem

2018. augusztus 12.

Fehérítést nem tapasztaltam a több havi használat során, viszont nagyon finom, sós, gyógynövényes, végre-nem-mentolos íze van, és jól tisztít is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kittikataa

2018. május 1.

Nagyon vigyázok a fogaimra és szép fehér fogakkal büszkélkedhetek mindenféle fogfehérítős kezelés nélkül is... viszont ehhez mindig próbálok minőségi fogkrémeket,fogkeféket stb használni. Szerettem volna olyan fogkrémet használni, ami nincsen tele nyomva minden vacakkal, így esett erre a választás. Egyből 2 tubussal rendeltem az itteni vélemények alapján.
Nekem az íze valami borzalom, viszont kárpótol az, hogy a fogaim tényegesen tiszták lesznek mindenféle erőfeszítés nélkül, és a leheletem sem olyan mű mentolos.. A fehérítésről még nem tudok egyelőre nyilatkozni, de mivel szépen tisztít nálam már ezzel nyert.
Összességében szépen tisztít és friss utána a szám, de ez az íz... remélem megszokom és utána nem lesz annyira idegen amikor a számban van. Nekem az íze miatt -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Dalma027

2018. március 4.

Bár nekem a fogfehérítés sosem tartozott a terveim közé mert mindig is szép fehér fogakkal büszkélkedhettem, viszont az amit ez a paszta nyújt azt egyik-másik sem tudja! Nálam nagyon fontos, hogy ne váljanak érzékennyé a fogaim. Az ELSŐ olyan termék amivel bátran tudom megmosni a fogaimat úgy, hogy nem lesz érzékeny nem kap el hirtelen fájdalom és nem leszek libabőrös minden egyes fogmosás alatt! Nem egy fogkrémet használtam próbáltam már. Az árát és a kiszerelést sosem néztem mivel arra törekedtem, hogy megtaláljam a tökéletes fogpasztát! Hát íme! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

krenat

2018. február 3.

Szép összetevők, friss lehelet, észrevehetően fehérebb fogak, de iszonyatosan híg! Folyik a mosdókagylóba, a ruhámra, le a fogkeféről... nagyon bosszantó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

bnorah

2017. december 10.

Az íze elsőre furcsa és nem biztosít olyan jó frissesség érzetet, mint mondjuk egy Sensodine, de pár használat után láttam egy kis különbséget. Alapvetően szerettem és újra fogom venni, ha ez elfogyott.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

miklosjudit

2017. december 7.

Fogínyem nem vérzett tőle.Ugyan fehéríteni nem fehérített,de nem rossz.Bár kicsit sokallom az árát ahhoz.A szép összetevők miatt kap4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: fenyő olaj.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.