Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hajápolás

• hatékonyan szünteti meg a haj töredezettségét
  • visszaállítja a hajszálak eredeti szerkezetét
  • csökkenti a hajhullást, erősíti a hajhagymákat
  • megszünteti a korpát és a túlzott hajzsírosodást
  • fokozza a hajnövekedést
  • javítja a sejtek oxigén ellátását

kissbarbara

2019. november 30.

Kötelező darab, folyamatosan használom. Sőt, sokszor a fodrászom leteremt, hogy álljak le vele, mert annyi a kezelhetetlen baba hajam. Én választékokat csinálok, és úgy csepegtetem a fejbőrre. Belemaszírozom és megyek tovább. (az ára már nem ennyi)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

koirankeksii

2019. augusztus 17.

Nem hullik a hajam és semmi ilyen gondom nincs, viszont néha be szoktam vetni hajerősítő praktikákat, mivel nagyon vékonyszálú, hosszú és törékeny a hajam. A használati útmutató és maga a használata valami borzalmas. Döntsük hátra a fejünket és csorgassuk rá a folyadékot. Mármint hova? Tehát egy ponton megindítjuk a szeszt és jut, ahová jut? Ezzel a módszerrel kb a fejbőr 20%-a érintkezik jó esetben a folyadékkal.
Ennek áthidalására a régi Vargahajcsepp spriccelős adagolójába öntöttem át az üveg tartalmát, így MINDENHOVÁ tudok a fejbőrömre spriccolni, egy alapos bedörzsölést követve.
A lent említett kommentekkel ellentétben én nem éreztem se melegedést, se csípő érzést, így hamar megkérdőjeleződött bennem a hajszesz hatékonysága, azonban mikor a második alkalommal az ujjamon lévő sebet halálra csípte a rácsorduló szesz, akkor reáliztam, hogy biztosan van benne paprika.

Egyelőre még rövid ideje használom ahhoz, hogy mélyremenő következtetést tudjak levonni, azonban azt már az első használat után el tudom mondani, hogy nem egy felhasználóbarát csomagolásban és leírással robbant be a hajszesz a piacra, és érdemes lenne újraértelmezni a tervezőnek ezen sarokpontokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

bettics

2019. május 30.

Én személy szerint nem használtam sokáig, mivel az nem volt feltüntetve,hogy festett haj esetében ne használjuk, a festéket dobta le a hajam. Kiszereléséből adódóan sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

BRebi

2019. május 27.

3. üveget használom, elégedett vagyok vele. Valóban serkenti a növekedést, tele vagyok babahajakkal, emellett kevésbé hull a használata ót a hajam. Azonban elég alkohol szaga van, emiatt csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

burdokk

2018. november 10.

Nagyon szuper ez a hajszesz. Nekem kb egy nap után zsírosodik a hajam, de ezzel a hajszesszel sokkal tovább bírja, egyáltalán nem viszket tőle a fejbőröm. Tuti, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Olivliv

2018. november 3.

A 2 hónapja tartó hajhullásom és a jó vélemények miatt vettem meg, de sajnos nagy csalódás volt. Nem hogy segített volna a hajhullásomon, még rontott is rajta. A fejbőrömön mindehol elkezdett hámlani a bőr és nagyon pattanásos lett, pedig a leírás szerint használtam, nedves fejbőrre.

A használatával is gondok voltak, szörnyű ez a csepegtetős megoldás, nehezen jut el a fejbőrig a termék és nehéz felvinni a fejbőr teljes felületére. Nagyon kevés termék is van benne, gyorsan elfogy és még csak nem is olcsó (szállítással együtt nekem 4000 volt..). Szóval nekem nem igazán érte meg sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

BonnyBunny

2018. október 21.

Első Magisteres rendelésemmel együtt jött, csak hajápolókat rendeltem, de egyik sem vált be.
Az illata ennek volt a legkellemesebb, meglepő módon kissé diós beütésű. Használtam szorgalmasan, de az égvilágon semmi változást nem eredményezett. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

rayeri

2018. augusztus 22.

3. üveggel használom. A 2. után szünetet tartottam és abszolút megéreztem a hiányát, sokkal több hajam hullott ki mint a használata mellett. Most hogy újra elkezdtem használni, a 4. alkalom után megint érezhetően csökkent a kihulló hajmennyiség. Heti 2x használom egyébként vizes fejbőrbe alaposan bemasszírozva. Nem zsírosítja a fejbőrömet/hajamat, kellemesen élénkíti a vérkeringést és megszünteti a fejbör viszketését is! Alapdarab marad nálam. 5 csillagot azért nem kap mert nálam az O'rising az etalon és ez azért gyenguszabb annál (azt viszobt aranyárban mérik) de a 4-et simán megérdemli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Scara

2018. július 12.

Lassan 1 hónapja használom heti 3x-4x, a hajmosások alkalmával. Érezhetően erősebbek a hajszálak, fésülködésnél nem törnek.szakadnak úgy, mint előtte.
Sok-sok babahajam lett, amik jelenleg az égnek állnak, így nem kevés hajlakk kell ahhoz, hogy ne úgy nézzek ki mint egy kóborkutya :)
Az adagolás nekem problémás volt először, mert bár vékony szálú, de ennek ellenére sok és hosszú hajam van, ezért nehéz volt közvetlenül a fejbőrre csepegtetni belőle. Ezt a problémát sikeresen orvosoltam egy megüresedett pipettás üveg segítségével. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

hfancs

2018. június 27.

Egy picit többet vártam tőle, de kitartóan kell használni. Korpás fejbőrre nem használt, viszont nekem a hajnövekedést beindította és lett egy csomó babahajam amiért nagyon hálás vagyok. A haj zsírosodásra is jó hatással van, de csodát nem tett vele. A nap végén újra csinálnék belőle egy kúrát, mert a gyorsan zsírosodó hajproblémára még sajnos nem találtam megoldást és első sorban a hajhullás probléma miatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.