Magister Products

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hajápolás

• hatékonyan szünteti meg a haj töredezettségét
  • visszaállítja a hajszálak eredeti szerkezetét
  • csökkenti a hajhullást, erősíti a hajhagymákat
  • megszünteti a korpát és a túlzott hajzsírosodást
  • fokozza a hajnövekedést
  • javítja a sejtek oxigén ellátását

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hajhaj90

2021. június 30.

Nem tudom, hogy jó-e mert még csak 2. alkalommal használom, épp tegnap előtt és ma reggel de úgy, hogy vegyítettem a helia-d koffeines hajspréjével amibe azt nem szerettem, hogy folyik lefelé mindenhol mert nem szívódik fel. Na ezzel tutira felszívódik! (Megmaradt ill nem akartam a rossz felszívódása miatt tovább pocsékolni, ezért vegyítettem össze). Ha elfogy sztem 1-1 arányban fogom keverni vegyíteni a helia-d-vel és száraz fejbőrre mivel így már nem annyira alkoholos, viszont ezen 2. alkalommal is érzem, hogy hat, csíp egy picit.
Ezt a Magiszter Extrát én egy alap anyagnak, egy felvivőnek tekintem, amihez lehet pl,. Varga hajcseppet is tenni, akármit, mivel ezzel tényleg hasznosul, és nagyon gazdaságos "végre vmi :D"
-------------
Pár naponként használom, keverve a Heli-D-vel, de sztem nagyon kiszárítja a fejbőrt, hajt. Engem nem zsírosít, sőt örülnék is neki mivel olyan mint a sivatag.
Szaga érdekes, nem kellemes, az alkohol és az erőspaprika keveredik, anyumat ki lehet űzni vele a házból.
(Húgom most a VICHY Dercos Aminexil Clinical 5 használja, és sok új kis hajszála nőtt, sőt a gyulladt erősen piros, oldalsó halánték környékét is szépen helyre hozta neki, ahol erős hullás volt).
-------------
Hát eddig semmi, kb,. 2-3 naponta használom de semmit se vettem észre, amúgy 44ff vok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 30.

Xani

2021. április 27.

Erősebb lett a hajam szerkezete és gyorsabban is nő. Macerás a felkenése, és erősen kellemetlen a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Glorcika

2020. szeptember 7.

Nagyon jó hajszesz, ami tényleg hatásos.Jobb, mint 1-2 gyógyszertári hajszesz. Bár még hatásosabb lenne, ha minden hajmosásnál használnám, de nem mindig van kedvem vele babrálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

automne

2020. szeptember 6.

Többször végigolvastam az értékeléseket, mielőtt megrendeltem a hajszeszt és most is mielőtt az értékelésemet írom. Majdnem két hónapig használtam, hetente kétszer. Azt az első pillanattól kezdve éreztem, hogy tartást nem ad a hajamnak, aztán ahogy az idő tellett úgy egy hónap után azt is éreztem, hogy semmi pozitív hatása egyáltalán nincs a hajamra. Viszont egyre durvább hajzsírosodással küzdöttem, amivel előtte sohasem, de használtam folyamatosan rendületlenül, mert eszembe sem jutott, hogy a hajszesz lehet a gond, hiszen egy hozzászólás sem említett ilyen hatást. De aztán mindent végig gondolva, elhagytam a hajszeszt, hogy kipróbáljam ettől zsírosodik-e a hajam. És már biztosan állíthatom, hogy ez a hajszesz okozta a hajam nagyon durva zsírosodását, Sajnálom, hogy nálam nem hogy pozitív, inkább negatív hatása volt a hajamra.
1 csillag ami tényleg teljes pénzkidobás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

1 csillag ami tényleg teljes pénzkidobás :(

erdejidora

2020. május 24.

Fél éve használom, a hajamat dúsítja és erősebb. Kúra szerűen alkalmazom. Bár már nem ennyi az ára! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

kissbarbara

2019. november 30.

Kötelező darab, folyamatosan használom. Sőt, sokszor a fodrászom leteremt, hogy álljak le vele, mert annyi a kezelhetetlen baba hajam. Én választékokat csinálok, és úgy csepegtetem a fejbőrre. Belemaszírozom és megyek tovább. (az ára már nem ennyi)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

koirankeksii

2019. augusztus 17.

Nem hullik a hajam és semmi ilyen gondom nincs, viszont néha be szoktam vetni hajerősítő praktikákat, mivel nagyon vékonyszálú, hosszú és törékeny a hajam. A használati útmutató és maga a használata valami borzalmas. Döntsük hátra a fejünket és csorgassuk rá a folyadékot. Mármint hova? Tehát egy ponton megindítjuk a szeszt és jut, ahová jut? Ezzel a módszerrel kb a fejbőr 20%-a érintkezik jó esetben a folyadékkal.
Ennek áthidalására a régi Vargahajcsepp spriccelős adagolójába öntöttem át az üveg tartalmát, így MINDENHOVÁ tudok a fejbőrömre spriccolni, egy alapos bedörzsölést követve.
A lent említett kommentekkel ellentétben én nem éreztem se melegedést, se csípő érzést, így hamar megkérdőjeleződött bennem a hajszesz hatékonysága, azonban mikor a második alkalommal az ujjamon lévő sebet halálra csípte a rácsorduló szesz, akkor reáliztam, hogy biztosan van benne paprika.

Egyelőre még rövid ideje használom ahhoz, hogy mélyremenő következtetést tudjak levonni, azonban azt már az első használat után el tudom mondani, hogy nem egy felhasználóbarát csomagolásban és leírással robbant be a hajszesz a piacra, és érdemes lenne újraértelmezni a tervezőnek ezen sarokpontokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

bettics

2019. május 30.

Én személy szerint nem használtam sokáig, mivel az nem volt feltüntetve,hogy festett haj esetében ne használjuk, a festéket dobta le a hajam. Kiszereléséből adódóan sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

BRebi

2019. május 27.

3. üveget használom, elégedett vagyok vele. Valóban serkenti a növekedést, tele vagyok babahajakkal, emellett kevésbé hull a használata ót a hajam. Azonban elég alkohol szaga van, emiatt csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

burdokk

2018. november 10.

Nagyon szuper ez a hajszesz. Nekem kb egy nap után zsírosodik a hajam, de ezzel a hajszesszel sokkal tovább bírja, egyáltalán nem viszket tőle a fejbőröm. Tuti, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbic Acid, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Cholecalciferol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.