Magister Products

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Magister Happy Baby babaolaj fokozott gondossággal készült az újszülöttek érzékeny bőrének ápolására. Lágy masszázsolaj igazi természeti kincsekkel, mint a bio édesmandula, bio jojoba olaj és az E-vitamin. A csupa organikus összetevő védi és regenerálja a bababőrt. A kókusz szilikonnak és olíva szkvalénnak köszönhetően gyorsan beszívódik, selymes érzést hagyva maga után.

Illatanyag- és tartósítószer-mentes, így a legérzékenyebb bőr számára is jó választás.

bettics

2019. május 30.

Szuper termék, túlságosan hamar kiszárad a bőröm, már mindent kipróbáltam, előzőleg egy alverde olaj volt a favorit, viszont azt már nem gyártják, így tovább kutakodtam, és megtaláltam! Fürdéstől fürdésig táplálja a bőrömet. Az illata kis cuki. Hamar beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

yoyo85

2018. október 2.

Nagyon szuper termék, én mèg babára nem használom, magamnak vettem, mert így a terhesség alatt extra száraz a bőröm!
Szuper gyorsan beszívódik, kellemes enyhe illata van, semmi nyomot, zsíros-olajos érzetet nem hagy maga után. Tuti többször újraveszem majd

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

kritta

2017. november 16.

Először is a gyönyörű napsárga szín ragadja meg az ember szemét, ami így novemberben azért elég vidám dolog. Olyan érzetet nyújt, mintha egy napraforgómező belekerült volna egy üvegbe.
Tetszett, hogy teljes értékű termék, azaz 100 ml-es kiszerelés, pumpás, ezért könnyen kezelhető a flakon. Az első 1-2 nyomás volt kicsit nehezebb, utána már zökkenőmentesen ment az adagolás.
Az illata teljesen semleges, nagyon enyhén érezni a mandula aromáját. Szerintem ez egy csecsemőknek, kisbabáknak szánt terméknél nagyon fontos. Személy szerint nem szeretem, amikor a kicsi mindenféle illatorgiában úszik, akár egy esti fürdő után, ezért mindig keresem a természetes termékeket a babaápolás során (is).
A kicsi lábakkal kezdtük a termék tesztelését. A csomag kibontása után jöhetett is a masszázs, ami nagyon kellemes élmény volt, Zselyke is jól érezte magát közben. Selymes érzetet hagyott a bőrön és szerencsére se nem ragadt, se nem vált zsírossá a bőr, viszonylag hamar be is szívódott, tehát még a zokni sem lett foltos, vagy nedves, miután ráhúztam a lábára. A két kis lábra egyébként 1 fújásnyi termék is elegendőnek bizonyult, tehát, ha ezt vesszük alapul, akkor elmondhatjuk, hogy gazdaságos és sokáig elegendő lesz. Úgy gondolom, hogy heti 1-2 alkalommal fog előkerülni nálunk.
Az én kezem is puha lett a használat után, ami szintén egy remek felhasználási lehetősége, akár kézpuhítóként is jól funkcionál, főleg a téli hidegben.
Fontos, hogy a pici lábakat nem masszírozzuk, inkább csak simogatjuk!
A termék illatanyag és tartósítószer mentes, ami a babám érzékeny bőre miatt szintén plusz pont a terméknek.
Nagy örömmel olvastam a termék oldalán, hogy koszmó eltávolítására is használható! Hurrá!!!! Eddig mindig babaolajat használtam erre a célra, de úgy érzem ez a termék kevésbé zsíros hatású, így ki fogom próbálni
Viszont! A fürdővizembe tettem a termékből és elég selymes lett utána a bőröm, sőt még a videó miatt készült sminkemet is sikerült vele eltávolítani, kivéve az avon szemceruzájának nyomait, mert azt nincs olyan termék, ami levinné, vagy én nem találtam még ilyet. Tehát még mi, szülők is tudjuk használni a terméket, főleg mivel ahogy említettem elég gazdaságos, így érdemes a babán történő használaton kívül is keresni alternatívákat.
A leírásban továbbá szerepel, hogy erősíti a szempillákat, gyantázás után is nyugtatja/táplálja a bőrt, ápolhatjuk a körömágyunkat, illetve felnőttek is használhatják masszázsolajként. Szerintem még ki fogom kísérletezni, hogy mire jó ez az olaj, mert biztos vagyok benne, hogy szinte a képzelet szabhat határt, már, ami a szépségápolásban tett szolgálatát jelenti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Fontos, hogy a pici lábakat nem masszírozzuk, inkább csak simogatjuk!

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Squalane eo 1 0